Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ne bo mi žal Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Neva, v četrtek, 16. feb. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ne bo mi žal,
da bil si moj edini,
ki sem verjela vanj,
ne bodo zbrisani spomini,
na čas, ki bil je kot iz sanj,
ne bom obžalovala,
čakanj na najine noči,

da vmes bilo ni dneva,
ki ga skupaj preživela bi,
ne bo mi žal,
da sama sem ostala,
ti k njej nazaj si šel,
ne bom se ti smejala,
ko v srečo ne boš več verjel.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:39 - 19.05.2009

    Kje si, ko te iščem?
    Zaprta vrata.
    Ko iščem tvoj dotik?
    Zaprta vrata.

    Tvoja čustva,
    za...

    Beri dalje...
  • 14:41 - 24.08.2007

    Starost prišla si,
    tiho šepetaš mi,
    nežni tvoj dotik,
    spreminja me vse dni,
    sem d...

    Beri dalje...
  • 22:01 - 25.01.2005

    Jeza in beda.
    In nič spoštovanja.
    Le kdo sploh še gleda
    in kdo le še sanja?

    Obup in nemoč.
    In nič spoštovanja.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:34 - 01.03.2005

    Ko misli spat gredo
    Posteljejo si posteljo
    Se pokrijejo z odejo
    Povedo si pravljico za lahko noč.
    Zaspijo same -
    Resnično ...

    Beri dalje...
  • 06:47 - 22.05.2005

    Bolelo bo,
    zelo bo bolelo.

    Potem se bom pomiril
    in se spomnil
    vseh lepih stvari.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:41 - 03.04.2005

    pa kaj bi vam js zdej to govorila
    k bom itq sm še vs s tem sranjem zamorila
    kok hudo zdejle men srce razbija
    mora ki počasi me ubija...

    Beri dalje...
  • 09:23 - 09.08.2007

    Dež.
    Krinoline fantazma.
    Obarvane rdeče.
    Lomljivost trenutka.
    Osvoboditev duha.
    Dotiki neba.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:25 - 23.07.2008

    Danes je zadišalo po daljavi
    v mali vaški luknji.
    Vse je pravzaprav
    dovolj oddaljeno
    bi se lahko reklo.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:12 - 17.08.2010

    Čudež se zgodi, če človek kaj čudežnega dobi. Celotno življenje s čudeži živimo poleti,spomladi,jeseni in celo zimo. Čudež se je že ...

    Beri dalje...
  • 10:39 - 27.10.2009

    Luno so zakrili
    sivi nočni oblaki.
    Tako kot je moje misli zakrila
    siva koprena temačnih vprašanj,
    ki me srečujejo Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo