Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Relikti Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Jaz le hočem tisti nasmeh,
ki hrani ne le mene,
ampak vseh okoli.
Tisti smeh, ki ga še čutim
na svojem obrazu,
a le kot relikt preteklosti.
Še vedno pomemben.

Še čutim okus vseh tistih
srečnih trenutkov,
ki nežno božali so
sproščeno in veselo dušo.

Zdaj vse me tišči,
zdaj vse me moti,
zdaj vse gledam z drugimi očmi,
tistimi, ki ne vidijo vseh barv.

Tako rada bi vedela,
da prihodnost moja lepa bo...
Sanjala bi o tistih stvareh,
kot sem nekoč. V barvah.
Malenkostih. Grandioznih.
Sedaj se utapljam v
tej realnosti,
ki ne dovoli mi načrtovati sanj.
Kaj pa šele sanjati.

Tisti zaupljiv smeh,
tisti smeh, ki rodil je smeh,
Tisti smeh, ki ugasnil je le v nasmeh.

Vedeti, da to je to.
Vedeti, da to bo to.
Vedeti, da za to si ti to.

Biti srečen.

Je to res tako težko?
 

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)
 








Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:16 - 18.05.2011

    Ne obračaj se,
    ne glej nazaj,
    ne hodi po robu,
    prišel bo tvoj maj.

    Ne bi lagal,
    prikrojil bi resnico.<...

    Beri dalje...
  • 10:39 - 08.09.2009

    Njeni spomini na Vojsko

    Oživeli so spomini, orosilo se ji je oko,
    ko ozrla se na domačijo, modro je v nebo,
    kjer ...

    Beri dalje...
  • 21:19 - 13.11.2004

    Tudi tokrat je ura odbila.
    Iz svojih trdnjav se vsujejo na ulice
    in mesto še enkrat postane mravljišče.

    Midva pa pobegneva,
    sr...

    Beri dalje...
  • 13:12 - 20.09.2007

    Daleč sem prišla na svoji poti,
    a premalo za naskok, za boj.
    Vsake tóliko nekdo me zmoti:
    "Daj, ustavi se...

    Beri dalje...
  • 07:53 - 12.08.2005

    Trenutek moreč,
    pritiska kot kavelj žgeč,
    z njega visi brezčasna minuta,
    udarja prek hrbta pekoče kot knuta.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:19 - 06.04.2006

    ..Kot majhna deklica,
    skrita v temačnem kotu..
    ..Ne ve kaj bi storila,
    kam bi se še skrila...
    ..Beži od zlobnih ljudi,
    od ...

    Beri dalje...
  • 15:35 - 18.05.2006

    V sobi z kaminom, kjer ogenj jo osvetljuje,
    z toploto objema, komaj zaznanega,
    se iz niti ljubezni troje sester: nežnost ,pozornost in ...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 01.06.2007

    veter piha
        čez pečine
    bolečina
        ki čez noč ne mine
    pogled
      &nb...

    Beri dalje...
  • 22:11 - 22.10.2010

    Ljubim te
    ljubezen moja.
    Sanjam te
    saj sem menda tu'd jaz ljubezen tvoja.

    Rad te imam
    ta...

    Beri dalje...
  • 17:32 - 18.11.2006

    drži jo za roko.
    prijetno toplo
    prijetno mehko,
    ko hodi ob meni.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo