Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Relikti Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Jaz le hočem tisti nasmeh,
ki hrani ne le mene,
ampak vseh okoli.
Tisti smeh, ki ga še čutim
na svojem obrazu,
a le kot relikt preteklosti.
Še vedno pomemben.

Še čutim okus vseh tistih
srečnih trenutkov,
ki nežno božali so
sproščeno in veselo dušo.

Zdaj vse me tišči,
zdaj vse me moti,
zdaj vse gledam z drugimi očmi,
tistimi, ki ne vidijo vseh barv.

Tako rada bi vedela,
da prihodnost moja lepa bo...
Sanjala bi o tistih stvareh,
kot sem nekoč. V barvah.
Malenkostih. Grandioznih.
Sedaj se utapljam v
tej realnosti,
ki ne dovoli mi načrtovati sanj.
Kaj pa šele sanjati.

Tisti zaupljiv smeh,
tisti smeh, ki rodil je smeh,
Tisti smeh, ki ugasnil je le v nasmeh.

Vedeti, da to je to.
Vedeti, da to bo to.
Vedeti, da za to si ti to.

Biti srečen.

Je to res tako težko?
 

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)
 








Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:34 - 04.06.2007

    Vse je bilo zavito v violično
    od pogledov do nočnih metuljev,
    od črmljev in sršenov
    do divjega bezga in bodečega osat...

    Beri dalje...
  • 20:35 - 01.02.2005

    Če druge ljubila bi tako,
    kot danes brezpogojno ljubim tebe,
    svetá ljubezni bi lakota minila,
    vso dušo bi razdala, vse delila,
    ...

    Beri dalje...
  • 00:16 - 23.04.2006

    Spet prišla boš
    z iskricami v očeh,
    spet podarila
    svoj mi boš vabljiv nasmeh.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:46 - 03.02.2010

    Poskus prignan do skrajnosti
    (ker ne zmore vztrajnosti)
    pod privlačno silo zemlje
    zapusti visoke želje
    Beri dalje...

  • 07:32 - 27.04.2006

    Misli počivajo
    Na preprogi sanj
    Svilnatega otipa
    Blazinic prstov

    ...

    Beri dalje...
  • 17:29 - 25.12.2008

    Niha ura tiha
    preko stihov mojih.
    Veter prah razpiha,
    ni sledi več tvojih.

    Vse odšlo je s tabo.
    Noč prekr...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 19.08.2006

    Vsak dan živeti v otročji zmoti.
    Vsako koč sanjati iste sanje, ki nimajo smisla.
    Težka realnost, ki je kot blisk p...

    Beri dalje...
  • 10:02 - 19.01.2008

    Živimo na zemlji
    sonce nas greje
    čas nam odmerja
    pretok lastne krvi.
    Ostajajo duše
    dobre ...

    Beri dalje...
  • 17:24 - 07.01.2006

    Si znam le s prsti
    česati lase. Potem se zmršena sprehajam
    naokrog in pozabljam, da ta log
    ni samo moj Bog. Lastim si visokopolet...

    Beri dalje...
  • 10:48 - 05.03.2006

    Ob soju sveč v družbi tihi,
    ob zvokih in ritmih latina
    pomislim……
    sem res sedaj tukaj ob njih?

    Sedim in s...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo