Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Relikti Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Jaz le hočem tisti nasmeh,
ki hrani ne le mene,
ampak vseh okoli.
Tisti smeh, ki ga še čutim
na svojem obrazu,
a le kot relikt preteklosti.
Še vedno pomemben.

Še čutim okus vseh tistih
srečnih trenutkov,
ki nežno božali so
sproščeno in veselo dušo.

Zdaj vse me tišči,
zdaj vse me moti,
zdaj vse gledam z drugimi očmi,
tistimi, ki ne vidijo vseh barv.

Tako rada bi vedela,
da prihodnost moja lepa bo...
Sanjala bi o tistih stvareh,
kot sem nekoč. V barvah.
Malenkostih. Grandioznih.
Sedaj se utapljam v
tej realnosti,
ki ne dovoli mi načrtovati sanj.
Kaj pa šele sanjati.

Tisti zaupljiv smeh,
tisti smeh, ki rodil je smeh,
Tisti smeh, ki ugasnil je le v nasmeh.

Vedeti, da to je to.
Vedeti, da to bo to.
Vedeti, da za to si ti to.

Biti srečen.

Je to res tako težko?
 

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)
 








Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:37 - 09.10.2011

    Dva mormona, mlada, gosposko oblečena tipa,
    z neumno nasmejanima obrazoma,
    sta me zadnjič ustavila na Dunajski in me,
    z hudim ame...

    Beri dalje...
  • 11:38 - 28.02.2007

    Kadarkoli nežno potrkaš,
    se vedno znova zavem,
    kako čas hiti
    in v meni vzbudi se 
    radost in strah - ...

    Beri dalje...
  • 17:18 - 21.05.2012

    kresni ogenj / iskre švignejo od tod / vse do galaksij

    ...

    Beri dalje...
  • 04:45 - 01.02.2006

    Leta naredijo svoje,
    od usode pobegniti se ne da.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:55 - 14.11.2007

    Grem in ne morem se ustaviti
    Nekaj me žene naprej
    To je hrepenenje po nečem,
    kar sem že davno izgubila
    Rada bi, da b...

    Beri dalje...
  • 00:54 - 28.06.2009

    V čem je lepota puščavskih lepot,
    ki jemljejo dah,
    a puščajo dejstvo tisočerih krvavih rok,
    rok, ki gradile so ...

    Beri dalje...
  • 14:20 - 03.05.2005

    Spet pijem te življenje,
    ti studenčnica opojna,
    Kot ljubica čarosojna,
    Da potešim hrepenenje.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:22 - 02.09.2008

    Beli grad na obzorju sinjem
    raste iz dreves.
    Veličasten kraljuje hribu,
    iz osamljenosti
    ga rešujejo
    obiski. ...

    Beri dalje...
  • 18:34 - 26.05.2009

    Skozi okno sva vrgla
    surove postelje besed
    in v sobah je bedela tišina.

    Prehodil sem drevorede
    in zaspal ...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 12.10.2006

    le še dež le še dež
    nad najinimi polji

    polna strasti
    kopljeva

    le še dež

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo