Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Relikti Natisni Priporoči prijatelju
Od Amadeus   

Jaz le hočem tisti nasmeh,
ki hrani ne le mene,
ampak vseh okoli.
Tisti smeh, ki ga še čutim
na svojem obrazu,
a le kot relikt preteklosti.
Še vedno pomemben.

Še čutim okus vseh tistih
srečnih trenutkov,
ki nežno božali so
sproščeno in veselo dušo.

Zdaj vse me tišči,
zdaj vse me moti,
zdaj vse gledam z drugimi očmi,
tistimi, ki ne vidijo vseh barv.

Tako rada bi vedela,
da prihodnost moja lepa bo...
Sanjala bi o tistih stvareh,
kot sem nekoč. V barvah.
Malenkostih. Grandioznih.
Sedaj se utapljam v
tej realnosti,
ki ne dovoli mi načrtovati sanj.
Kaj pa šele sanjati.

Tisti zaupljiv smeh,
tisti smeh, ki rodil je smeh,
Tisti smeh, ki ugasnil je le v nasmeh.

Vedeti, da to je to.
Vedeti, da to bo to.
Vedeti, da za to si ti to.

Biti srečen.

Je to res tako težko?
 

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)
 








Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:58 - 31.08.2010

    Zakaj povzdigujem v svojih mislih
    globoko spoštljivost do vseh časov?
    Vsako stoletje je razodetje,
    spreminja mišljenja razli...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 25.06.2005

    Vse besede sem znova spletla v zid okrog tebe. Zdi se mi, da ne znam skozenj, da me mreža metafor ujame preden bi ti lahko pogledala v obraz.
    Beri dalje...

  • 16:43 - 18.08.2006

    Utopil si mojo dušo s svojimi medlimi in otožnimi očmi in
    nato si utopil še svojo.
    Jokal si skupaj z mano in večern...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 22.03.2006

    TEMA-STIKALO!

    Tema….
    povsod tema.

    Od nekod se prikrade tih žvenket,
    menda je kovina.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 06.04.2006

    Različne misli
    s priokusom grenkobe
    lebdijo v zraku,
    želel bi jih utopiti
    v močni pijači.

    Ne gre!

    ...

    Beri dalje...
  • 16:57 - 09.03.2007

    Izbran z nežnostjo v deževni svili,opojen in omamno čaroben.Dan v vazo ljubečih mikov,ki srkajo čar časa davnih dni,za ljubezen ki živi.Zate muc!...

    Beri dalje...
  • 07:52 - 20.10.2009

    Pesem napisana kot vzpodbuda, da bo začel verjeti in ne bo mislil, da so vse skupaj le sanje.

    Mnogo je stvari,zaradi katerih v življe...

    Beri dalje...
  • 21:43 - 04.01.2009

    Prehitevam svoje sladke sanje
    resnica mi jih poglobi,
    s perutmi zaprhuta angel,
    na mečih ženska mi sedi.

    Prepus...

    Beri dalje...
  • 17:50 - 02.10.2006

    ...ključ kot npr.
    .
    .
    .violinski ključ.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:25 - 11.02.2011

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo