Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ledena roža Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Nežika, v sreda, 07. mar. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Hladen je tvoj pogled
kot roža na oknu,
ki narisal jo je mraz in led.

Vem kako tvoj pogled bi stopila,
če tvoji želji bi ugodila.
To pa brez ljubezni ne gre
tukaj je še duša,
ki grdi razvadi se upre.

Brez objema, brez lepih besed
počutila bi se kot odvržena smet.

Poskusi me razumeti
morda bo to poleti,
ko se tvoj pogled otopli
in na oknu,ledena roža stopi..


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 21-03-2007 21:25,
1. Ledena roža
Ja, včasih je potrebno sprejeti izziv in nikoli ne veš, kaj se rodi... 
led se stopi, srce segreje...no,morda je to tombola, če je pa dobitek vabljiv, zakaj ne ugrizniti in uživati...mislim, da je življenje prekratko, da bi se preveč "podrejali" normam ali karsigabodi, kar nas "bremza"... 
poskusi! 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Nežika, v 05-04-2007 12:42,
2. Ledena roža
Ajda pa kako prav imaš uživati, ugrizniti.. 
Poskušam in mi uspeva 
Hvala in lepo se imej 
8)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:39 - 31.07.2005

    Zdravi duh ne pozna sovraštva,
    pridi dol in ozdravi me,
    zbriši spomin,
    poslovi se.
    Še prej pa povej,
    kaj misliš zdej,
    Beri dalje...

  • 01:32 - 11.03.2005

    Zvezde bele me objemajo
    in ne morem več brez tebe...
    Ljubi me...

    ...

    Beri dalje...
  • 12:53 - 23.05.2005

    sledovi rek nevidnih
    nora struga
    čolnar je srečen

    ...

    Beri dalje...
  • 20:20 - 01.11.2004

    Že ko se prebudi, začuti,

    da je danes tisti dan!...

    Beri dalje...
  • 15:02 - 25.04.2005

    Ali vidiš žalost v očeh?
    Žalost v očeh, žalost v grlu,
    žalost v srcu, v duši tišči.
    Žalost še v palcu na nogi.
    Vse od žalosti ...

    Beri dalje...
  • 10:56 - 24.07.2006

    Litoželezna bogomolka
    v oranžni obleki
    brez kravate
    se masti s pločevino.
    Kri se je že strdila.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:38 - 31.05.2008

    Vsak dan ob istem času,
    je korak pod krošnje ji zavil,
    me je prvič srečala s pogledom,
    obraz se ji je ožaril. ...

    Beri dalje...
  • 18:34 - 05.02.2010

    Naj ostanejo jutra temna,
    Naj moja noč postane svetla.
    Naj svet zame ostane nem,
    Kakor srce moje, ki polno je vnem.
    N...

    Beri dalje...
  • 18:22 - 24.04.2006

    Kako naj ti rečem, da se želim vrniti
    Je res, da ne morem pozabiti?
    Enkrat vedno znova, te želim (po)ljubiti.

    Si res ne smem t...

    Beri dalje...
  • 20:20 - 24.06.2007

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo