Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ljubi prijateljici Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Anča, v sreda, 14. feb. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ni mi dano sprejeti,
kar lahko prejela bi.
Ni mi dano razumeti,
Da tebi to se normalno zdi.
Da ne vidiš moje solze,
se delaš, da se ti mudi.
 

Da ne vidim tvoje roke,
ki v pomoč bila lahko bi mi.
Ni mi dano poslušati,
njega ki ga ni.
Ni mi dano počakati...
..vsaj tako sedaj se zdi
misel bega mi od nje,
ki naj od meni bi bila,
a le vprašanje vetra
kdaj zapihal bo,
da me ( ona ) bo izdala.
V slovo???
Lepa hvala, drga moja, ti za to!!!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:33 - 10.10.2006

    Bila sem že na dnu in tja ne želim se več vrniti.
    Tam piha mrzel veter in ni tople svetlobe.
    Tam prevladuje pusta, brezizrazna siv...

    Beri dalje...
  • 09:18 - 20.11.2006

    Skrhani krožnik
    in bistri potoki,
    male igrače,
    poredni otroci,
    to se pojavi
    in tudi izgine,
    včasih pa s...

    Beri dalje...
  • 16:09 - 16.02.2008

    Valovi butajo ob strme pečine.
    Iščejo odgovore na vprašanja…
    Vedno močnejši so, viš...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 29.01.2006

    Blizu so šumele
    tvoje misli
    kot nikdar poprej
    so me zadele
    daleč v naju
    ...pa že takrat
    slutila sem,

    ...

    Beri dalje...
  • 09:14 - 30.12.2005

    Potovanje okrog Sonca 2005
    Se je izteklo.

    Bonus : nov krog.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:30 - 10.06.2011

    Ime kot ime,
    Jordanskega templja.
    Vžgano v srce,
    Odstraniti ga ne gre.

    Ljubil sem te,
    lju...

    Beri dalje...
  • 19:31 - 21.08.2009

    Razdejal mi je misli,
    srce mi je vnel,
    obljubljal mi sladke noči,
    a samo pustil globoko vrzel.
    Šepetal m...

    Beri dalje...
  • 20:05 - 14.12.2007

    Povejte mi, kje veličastni grom domuje
    Se preveč pričakuje ali je to le priprava, da ugotovim, česa mi
    sploh ni treba,...

    Beri dalje...
  • 09:18 - 05.10.2009

    Sem mož ledeni,
    a ne po volji svoji,
    ustvarili so oni me, ljudje,
    katere ljubil sem, a oni mene ne.

    V krista...

    Beri dalje...
  • 19:41 - 26.03.2008

    Predstavljaj si: škatlica mala...
    če jo zdaj odpreš,
    boš notri našel nekaj..
    Kaj? - Pravzaprav ž...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo