Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Imela je.. Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tomi, v četrtek, 08. mar. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Imela voljno kožo je drhtečo,
ko stal sem gol
pred njo v žaru slep
sem dvignil jo
visoko kot na nebu
zaokrožil sem nebeški krog.

 

Me gledala je kot Marija
iz te višine ljubljena
ne vem odkod moči v meni
morda čistoča nje,
jo lajšala. 

Spustil sem jo na tla presrečen
gledal od blizu te oči
takšna mehkoba in milina
srce sta mi vsrkali,
občutek je postal grozeč
srce me je zapustilo
a mene kot, da bilo ni več.

S starši odšla
je preko oceana
vzela res mi je srce
vsaki dan ji pišem pisma
daj draga vrni vsaj,
trenutke te.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 21-03-2007 21:17,
1. Imela je...
ko nekoga postavimo na prestol, ga obcudujemo kot bitje, ki lebdi in je za nas carobno, jo ljubimo z vsem svojim bitjem...padec...realna tla..sanje se razblinijo...... 
Tomi, otozno ... 
 
lp, ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:59 - 18.09.2007

    Ples spogledljivih pogledov prekine dvom.
    Zareže kot bodalo po beli svili,
    jo umaže s črno krvjo.

    Zakaj...

    Beri dalje...
  • 22:10 - 08.04.2005

    Ko vdihne,
    naj se odprejo kakor cvet človeku rame.
    Ko izdihne,
    naj bo svoboden kakor ptič.
    In bo začutil šum življenja,
    v ...

    Beri dalje...
  • 18:31 - 18.09.2005

    Gledam te.

    V belo svilo odeto je telo,
    telo, ki ga angeli ne smeli bi imeti
    in nežen, deško mil obraz krase
    nekoč v oče...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 09.02.2008

    Onog davnog toplog leta,
    izpod Jadrana plavog neba,
    srela su se naša mlada srca,
    na nekoj plaži kod Rovi...

    Beri dalje...
  • 14:20 - 16.07.2005

    Dvom se usedel
    v najino naročje.
    Hoče, da ga opaziva
    in mu poveva najljubšo pravljico:
    O domišljavčku in treh iluzijah.
    Lj...

    Beri dalje...
  • 13:51 - 30.01.2008

    Prišla bo za menoj
    ker je neumna
    kot izkoreninjena prst
    po kateri bo stopala
    ko spodbila jo bom...

    Beri dalje...
  • 18:10 - 15.04.2007

    žametna
    melanholija
    to je njen dan
    oblila je
    konec mojih sanj

    ...

    Beri dalje...
  • 23:54 - 27.12.2004

    Komentiraj pesem na forumu.
    (3 komentarje...

    Beri dalje...
  • 14:13 - 13.11.2004

    Kot pajek mrežo svojo stke
    ti stkeš nevidne niti.

    Kot vetra sapica, ki listju šepeta
    šepetaš mi nežno na uho.

    Kot...

    Beri dalje...
  • 20:57 - 23.08.2010

       Vstavite kovanec
    je s svetlečimi črkami pisalo na zaslonu.
    Prsti so segli po kovinski disk in ga
    nežno porinili...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo