Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Imela je.. Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Tomi, v četrtek, 08. mar. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Imela voljno kožo je drhtečo,
ko stal sem gol
pred njo v žaru slep
sem dvignil jo
visoko kot na nebu
zaokrožil sem nebeški krog.

 

Me gledala je kot Marija
iz te višine ljubljena
ne vem odkod moči v meni
morda čistoča nje,
jo lajšala. 

Spustil sem jo na tla presrečen
gledal od blizu te oči
takšna mehkoba in milina
srce sta mi vsrkali,
občutek je postal grozeč
srce me je zapustilo
a mene kot, da bilo ni več.

S starši odšla
je preko oceana
vzela res mi je srce
vsaki dan ji pišem pisma
daj draga vrni vsaj,
trenutke te.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 21-03-2007 21:17,
1. Imela je...
ko nekoga postavimo na prestol, ga obcudujemo kot bitje, ki lebdi in je za nas carobno, jo ljubimo z vsem svojim bitjem...padec...realna tla..sanje se razblinijo...... 
Tomi, otozno ... 
 
lp, ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:56 - 08.01.2010

    Jeza, žalost, strah,
    sanje, mesec, luna,
    ne sprašuj zakaj...

    Logično se zdi,
    dokler ne odpre z...

    Beri dalje...
  • 23:40 - 13.03.2006

    Ujet sem v težnjah,
    zakaj so me porodnice povile,
    res ne vem,
    kaj je pravica.

    Od nikoder niti signala,
    simbolne manifesta...

    Beri dalje...
  • 19:15 - 18.03.2007

    Pod zvezdnatim nebom,
    na skalni polici,
    tvoje le roke
    in njih nežni klici.
    Tvoje oči,
    Tvoj le pogled,
    s...

    Beri dalje...
  • 09:40 - 22.09.2009

    Tako kot so oni čakali na dogodek,
    tako jaz čakam na Tvojo ljubezen.
    Moja duša impotentna, polna bolečine,
    ki č...

    Beri dalje...
  • 07:58 - 29.01.2008

    Enostavno čudovita, odprta in lepo govoriš
    V
    remensko nisi občutljiva, ko je treba tiho si kot mi&...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 15.11.2004

    Po že vtisnjenih stopinjah stopa korak,
    Pa vendar svet odkriva,
    Življenja se opija
    Omamljena je pomlad.
    Zasopla misel.
    Se...

    Beri dalje...
  • 19:26 - 30.04.2011

    Ona je lepa,
    v svoji preprostosti.
    Ona je zanimiva,
    v svoji izvirnosti.
    Ona je popolna,
    v svoji e...

    Beri dalje...
  • 08:33 - 03.04.2007

    Doklej bom še čakal nate
    cvet pomladni,
    na tvoj nektar sladki,
    ki ga skrivaš med pestiči,
    tam nekje glo...

    Beri dalje...
  • 21:00 - 05.10.2007

    Če želim, lahko lepo pišem,
    Ampak še zmerom bolj počasi:

    »Vzgoja je možna v hiši vse leto,«...

    Beri dalje...
  • 10:10 - 03.04.2006

    Vas potolažim,
    tudi za ceno tveganja ?
    Ljudi žulijo resnice
    skrite za lažmi.
    Množico, posameznik
    in  n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo