Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Če izgubiš Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a svoboda, v nedelja, 05. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Če izgubiš nekoga, ki ni bil nikoli tvoj,
je kot, da bi na tihem malo umrl,
pa nihče ne ve, da si za eno drobtinico manj živ.

Če izgubiš nekoga, ki ni bil nikoli tvoj,
ne smeš jokati, ker si potem lastiš nekaj
kar ti v resnici ne pripada.

Če izgubiš nekoga, ki ni bil nikoli tvoj,
lahko jočeš samo na samem, saj bi te drugače solze lahko izdale,
da srčno ljubiš nekoga, ki je, a ne bo nikoli tvoj


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:56 - 21.11.2007

    počasi trgaš tkivo mojega srca:
    vlakno po vlakno,
    nitko po nitko

    ...ljubim jo, ne ljubim je,
    ne ljub...

    Beri dalje...
  • 09:55 - 24.03.2006

    Želel bi živeti v mestu,
    kjer se čas ne meri v intervalih
    časa vožnje mestnih avtobusov,
    kjer se večer ne pričakuje
    s skrbjo na...

    Beri dalje...
  • 20:27 - 17.02.2006

    Sredi zasneženih trav
    Širnih belih teh planjav
    Se sprehaja mrka dama
    Prazno gleda v beli svet
    V želji da pomlad bo spet
    Ko...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 07.03.2006

    Kje sta vzrok in posledica neznana,
    a dogodek še kako je stvaren,
    in boli, kjer ni udarnin,
    in kjer je smeh iz smeha vzet,
    brez...

    Beri dalje...
  • 21:14 - 03.04.2008

    Naj Bog, da mi moč
    za spreobrnenje,
    pomaga da noč
    pogasi hrepenenje.

    V Njegovi bližini,
    v...

    Beri dalje...
  • 16:46 - 24.07.2008

    Tam daleč morje kliče.
    Ker slani kipec sem,
    zatrepetam.
    Vsa iz peska sem,
    a se ne bom sesula,
    pre...

    Beri dalje...
  • 13:12 - 17.01.2010

    I hear a little voice that no one else can hear
    So real, I feel the hot air on my neck,
    like there's someone whisperin...

    Beri dalje...
  • 14:28 - 10.12.2009

    Na predvežje naše prihodnosti
    morajo vstopati osebnosti
    trdnih temeljev zavedajoč se
    življenjske moči te umetno...

    Beri dalje...
  • 16:59 - 07.12.2006

    Noč.
    Na nebu horda gluhih prič
    stražari marš obsojenih na temo.
    ...

    Beri dalje...
  • 14:47 - 15.09.2010

    Danes je bila ledena doba.
    Knjižnica je bila zamrzovalnik.
    Tvoj glas je bil anestetik.
    Patetik. To sem jaz.
    Boris A. ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo