Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Podaril bi ti svoje sanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Keksy   

Podaril bi ti svoje sanje,
zavil bi jih v zlat papir,
položil vrtnico bi nanje,
da polepšam ti večer.

Podaril bi ti svoje sanje,
morda pa sebe najdeš v njih ...,
želel bi, da verjameš vanje,
me osrečiš, umiriš moj dih.

Podaril bi ti svoje sanje,
v njih skriva se srca vihar,
četudi ti ne bo mar zanje,
ne zavrzi jih nikdar.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:43 - 29.09.2006

    Še vedno te sanjam.
    Tvoj duh se telesa polasti
    in zbuja meni neznane še strasti,
    od želje po tvojem dotiku kož...

    Beri dalje...
  • 19:23 - 02.03.2012

    Kam potujem sama ne vem ...

    Kam potujem sama ne vem včasih me potovanje zanese v nebeške višave kjer vse je kot v raju....

    Beri dalje...
  • 10:05 - 09.10.2011

    Z ustnicami, zažrtimi v led,
    tako hladno kot zdaj
    mi ne govori več!

    Ne s to rastočo snežno kepo
    ...

    Beri dalje...
  • 22:18 - 29.04.2005

    Nočem več trpet,
    v bolečini je težko žvet,
    šla bom na drugi svet,
    tam ljubezni je za cel planet.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:47 - 13.03.2007

    A maš kdaj kakšen dan, ko malo pomisliš in ugotoviš da se nimaš česa veselit...
    Ko čas ...

    Beri dalje...
  • 10:18 - 18.02.2008

    Rohni, doni, besni,
    neurje stresa ,se iskri,
    dež bobni,
    utrip drhti,
    reši mi dušo,
    ...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 07.09.2009

    Vse je lepo.
    Lepota je sneg.
    Sneg je bel.
    Belina je ostra.
    Ostrost gladimo.
    Gladina je nizka,
    nižina na...

    Beri dalje...
  • 10:13 - 05.08.2005

    Zdi se,
    da sem postavljena v življenje,
    kot lutka brez baterij
    in okoli mene se
    vsak trenutek,
    vsako sekundo,
    prestav...

    Beri dalje...
  • 18:26 - 15.06.2005

    sebi in vsem odsevom

    tako sem se ustrašil ko sem te zagledal
    moj jaz v zahmašnih oblekah
    na cesti
    ne ne gre ne m...

    Beri dalje...
  • 21:40 - 26.03.2007

    Beli cvetovi v kandiran sladkor oviti-
    ledene rože sive mrene
    Spal si in jaz sem te v sanjah iskala
    mirno padajoča v kadmij...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo