Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vse pesmi od Keksy
  • Jabolko (sonet)
  • Modri veter
  • Najina noč
  • Iluzije
  • Nostalgija
  • Odkar te ni
  • Dih smrti
  • Utrinek
  • Pijanec
  • Zvečer
  • Verz
  • Podaril bi ti svoje sanje

  • Najbolj sveže pesmi


    Naključne
    • 17:28 - 10.12.2008

      Njeno ime sem izgovoril
      nihaji glasu so zaživeli,
      zadeli globine so mojega bistva
      občutki zavesti so vzdrhteli....

      Beri dalje...
    • 16:10 - 13.03.2006

      Najlepši so modri.
      Metulji.
      Lebdijo nad morjem.
      Okopani v očeh
      modrih ljudi.

      ...

      Beri dalje...
    • 23:32 - 07.09.2007

      Trepljanje je zdaj v modi med ljudmi.
      Nihče nikogar res rad nima,
      treplja pa vendar se večina.

       

       ...

      Beri dalje...
    • 09:35 - 25.12.2008

      Po petih desetletjih
      sem vrnil se v kraj
      kjer so otroška leta
      mi dala to, kar čutim zdaj.

      Pogled na ista lica Beri dalje...

    • 18:45 - 07.09.2007

      Smešno je:
      Tpr.
      Kot lubenice
      in molji v mojih čustvih.
      Piezovi kristali
      in očarljivi gibi Beri dalje...

    • 19:32 - 22.02.2007

      Na izlet si me peljal,
      da osebno bi me spoznal
      občudovala sva lepote dolin,
      planin,rek in gozdov.
      Za roke sva se drža...

      Beri dalje...
    • 01:47 - 02.05.2009

      Sonce in veter
      skupaj z roko v roki
      me posušita.

      ...

      Beri dalje...
    • 10:08 - 10.07.2006

      Ko sva se prvič srečala
      je rekla, da si ga želi.
      Potegnil sem ga ven.
      Dala ga je v usta, ga
      oblizala s strastjo...
      in vlek...

      Beri dalje...
    • 19:53 - 28.03.2006

      Fakof s tem sranjem
      ...vbrizg v žilo...
      Fakof s tem sranjem
      ...pobeg v tišino...

      ...

      Beri dalje...
    • 16:53 - 06.05.2012

      Malo jezero črno okno sivega bloka.
      Mali lokvanji čarno okno modrega oboka.

      ...

      Beri dalje...

    Wanna know something Joomla?
    Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

    The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
    http://joogpot.eu/lanternfish


    Zadnji komentarji

    Sveže iz foruma

    Uporabniški menu





    Pozabljeno geslo

    Ljubitelji poezije
    Vseh članov: 9139

    O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo