Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Grobi v srcih Natisni Priporoči prijatelju
Od felicko   

Grobi v srcih ne hodijo sami,
jih hladna roka vodi in ljubi.

Grobi v srcih ne pustijo sledi
na poti bolečine in trnja.

Grobi v srcih ne puščajo solz,
tam, kjer jočejo drugi.

Grobi v srcih nimajo duše,
v njih je vse trdo, surovo.

Grobi v srcih ne oprostijo nikdar,
iz oči jim veje veter maščevanja.

Grobi v srcih ne ližejo ran,
dovolijo, da gnoj jim razžira dušo.

Grobi v srcih ne občutijo nikdar
mirne družinske sreče.


Komentiraj pesem na forumu.
(3 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:16 - 31.10.2004

    ŽVLENJE JE LEPO,
    ČETUDI JE HITRO,
    GODIJO SE STVARI,
    KI JIH NI ZA POZABITI,
    VTISNI SI V SPOMIN VSE,
    KAR TI POŽELI TVOJE SRC...

    Beri dalje...
  • 17:55 - 02.03.2010

    Denis je vedno oboževal morje. Morje, to neskončnost, to skrivnostnost. To morje je večno in obstaja, odkar obstaja zemlja. Mirnost ali viharnost...

    Beri dalje...
  • 09:09 - 21.11.2004

    Sodobno pesništvo. Je.
    Angleški izrazi. Cool.
    Brez smisla. Včeraj zemljevid.
    Ni povezave. Papirnat stol.
    Ni logike. Ena je deve...

    Beri dalje...
  • 20:54 - 27.08.2005

    Pijan nisem od pijače, ljuba moja
    Pijan sem od misli nate
    Pijan od tvojih poljubov
    Žejen sem tvoje bližine …

    ...

    Beri dalje...
  • 14:59 - 11.10.2007

    Ubija me!
    Košček za koščkom
    se lomi od mene
        in bledi.
    Izginjajo ti majh...

    Beri dalje...
  • 07:22 - 08.11.2004

    Vsepovsod nasilje,
    Le kam odšlo si obzirje?

    Drug drugemu prezir,
    v duši  je nemir.

    Na vsakem koraku posmeh,
    vsak po...

    Beri dalje...
  • 21:24 - 01.01.2007

    Poln nemira sanjam svoje sanje.
    Gledam te v oči.
    Nič ne reci. Naj trenutek traja.
    Naj vonj
    Po tebi v jutru me zb...

    Beri dalje...
  • 11:15 - 02.06.2008

    Do roba prepada
    pripeljala si me ti,
    pustila me tu in odšla
    brez sledi.
    Nazaj vrniti se ne znam...

    Beri dalje...
  • 16:51 - 06.06.2008

    Naplavilo me more
    i sad ležim tu.
    Moje mrtve oči vide
    crnu pučinu.
    Sunca nema, svuda tama,
    samo m...

    Beri dalje...
  • 13:21 - 21.11.2006

    Na krilih orla
    letim za horizont,
    da v njem izginem
    kot majhna pika
    v srcu
    nostalgičnih
    oseb.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo