Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Predaleč Natisni Priporoči prijatelju
Od Neva   

Težko mi je, ker ti v samoti
strežejo točajke,
težko mi je, ker vem, da v kriku ni utehe,
in moja misel, naj bo še tako ljubeča,
je predaleč in ne odžene ujede.Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:26 - 05.02.2009

    Zbeži stran,
    stran od preteklosti,
    stran od sanj,
    stran od doma, stran od ran.

    Zbeži stran!
    ...

    Beri dalje...
  • 00:34 - 02.04.2010

    Ne brez srca, moledujem.
    Iščem pogled iz oči v oči.
    Potrto skoraj, kot se ne spodobi,
    v ihti prosjačim za kanček vesti.
    Beri dalje...

  • 11:03 - 08.03.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 10:09 - 25.04.2007

    Kdo diha
    tvoje zaupanje?
    Kdo misli
    tvoj dotik?

    ...

    Beri dalje...
  • 16:47 - 03.08.2009

    Berem kvazipesnikov izdelke
    in rajši gnile poljske imam pridelke.
    Tisti ki danes veljajo za poete.
    Na žalost ne...

    Beri dalje...
  • 17:55 - 13.04.2011

    Sonce je sijalo,
    rojstni dan se je praznovalo,
    prišel sem pozno,
    večina je že odšla.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:06 - 30.08.2008

    Kaos je postal red, nauk je postal vseved, čas se je spremenil v nekaj kar pomembno ni, dotik je stik, ki združil je telo s telesom, približalo j...

    Beri dalje...
  • 11:13 - 21.07.2008

    Iz naše vasi
    vodita dve poti.
    V sosednje vasi
    peljeta obe poti.

    Bil sem vajen teh poti
    s...

    Beri dalje...
  • 17:53 - 12.03.2005

    Sem te izgubil sred´ poti, pravica?
    Te kdo je našel in te čuva zvesto?
    Nazaj ne gre, saj mi ločitve mesto
    zaseda neizporsna mi kriv...

    Beri dalje...
  • 06:42 - 18.06.2007

    V moji tišini
    je hrup gospodar
    hrup nervoze
    življenja vladar ...

    Nihče umre
    v smrtni tišin...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo