|
|
Predaleč |
|
|
|
Od Neva
|
|
Težko mi je, ker ti v samoti strežejo točajke, težko mi je, ker vem, da v kriku ni utehe, in moja misel, naj bo še tako ljubeča, je predaleč in ne odžene ujede.Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
12:26 - 05.02.2009
Zbeži stran,
stran od preteklosti,
stran od sanj,
stran od doma, stran od ran.
Zbeži stran!
...
Beri dalje...
-
00:34 - 02.04.2010
Ne brez srca, moledujem.
Iščem pogled iz oči v oči.
Potrto skoraj, kot se ne spodobi,
v ihti prosjačim za kanček vesti.
Beri dalje...
-
11:03 - 08.03.2006
...
Beri dalje...
-
10:09 - 25.04.2007
Kdo diha
tvoje zaupanje?
Kdo misli
tvoj dotik?
...
Beri dalje...
-
16:47 - 03.08.2009
Berem kvazipesnikov izdelke
in rajši gnile poljske imam pridelke.
Tisti ki danes veljajo za poete.
Na žalost ne...
Beri dalje...
-
17:55 - 13.04.2011
Sonce je sijalo,
rojstni dan se je praznovalo,
prišel sem pozno,
večina je že odšla.
...
Beri dalje...
-
11:06 - 30.08.2008
Kaos je postal red, nauk je postal vseved, čas se je spremenil v nekaj kar pomembno ni, dotik je stik, ki združil je telo s telesom, približalo j...
Beri dalje...
-
11:13 - 21.07.2008
Iz naše vasi
vodita dve poti.
V sosednje vasi
peljeta obe poti.
Bil sem vajen teh poti
s...
Beri dalje...
-
17:53 - 12.03.2005
Sem te izgubil sred´ poti, pravica? Te kdo je našel in te čuva zvesto? Nazaj ne gre, saj mi ločitve mesto zaseda neizporsna mi kriv...
Beri dalje...
-
06:42 - 18.06.2007
V moji tišini
je hrup gospodar
hrup nervoze
življenja vladar ...
Nihče umre
v smrtni tišin...
Beri dalje...
|
|
|
|
|