Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

rečimo drogam NE! Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a _nixi_, v četrtek, 02. mar. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Nemorm štekat tega sveta,
Dekle hod po ulci, lej, bluza ji odpeta.
Zijajo mulci, ki nimajo kaj za povedat,
Dekleta ne znajo niti več v oči pogledat.
Pa sej bi blo ql, če bi blo sam to,
Sam ko zveš še več postane ti slabo. Ko pičke fukajo za dnar,

sam da se lahko nafilajo z drogami,
zgleda da jim sploh ni mar,
na vlko krilijo z rokami.
Vse, sam da bi naredle vtis v družbi.
Ko se začnejo nastavlat, že mislijo da so v službi.
Ey, sam res. Trkaj ima prav,
Da dons to je sveta nrav.
Da se še tipi nastavlajo kokr se le da,
Taka dons je družba tega sveta.
Vse za dnar, vse za snif,
Pa jebe se njim če dobi jih škif.
Saj 15let je premal, da bi šli v zapor,
Pa ko jebe starše, naj dajo jim pripor.
Saj ponoči skozi okno pa delat biznis dalje.
Snif..snif.. daj še.. Premal je.
A kaj pol, ko snif več ne zadostuje,
Pol po cevki igle se zgodba nadaljuje.
Sam kaj, ko nikoli ni dovolj,
Če nočeš nehat,
S smrtno dozo boš naredo samomor.
Ne se upehat,
Vem da je težko.
Ohranit mirno kri, a če se potrudiš kmalu lepše bo.
Zamudit ne morš ničesar, razn svoje življenje.
Pazi kaj delaš, pazi kam tip te pelje.
Mnogo jih je končalo prehitro v travi,
Vsem ostalim hočem povedat da niso sami.
Bolše se pozdravit pa bit kaznovan kot pa živet v omami,
Kot pa gledat človeka, ko od dima se davi.
Poslušte kaj mama vam o teh stvareh pravi.
Bem da mislite da vam soli pamet sam v bistvu vas hoče ubranit,
Vaše možgane nahranit.
Vas spoznat z vso hudobijo, ki je še ne poznate,
Čeprav vso teorijo že na pamet znate.
Prav imate, lahko vam teorija pomaga če ne izgubite glave,
Zaradi omame.
Zato punce, ne pustit prjatlce same.
Kadar so pod vplivom,
Ne pa da jih še bolj zalagate s pivom
Pomajte jim na noge pa spat domav,
Ker lahko se zgodi, da vam drugače bo žal.
Ker se je že dostikrat zgodilo da kdo kakšno zlorabi,
Da kar pijane sredi zabave jih pograbi,
Pa v avto, naprej pa brez komentarja,
Naj vsak zase odgovarja,
Saj vsi vemo kaj se zgodi,
Zato alkohol je pijača ki povzroča skrbi.
Pa ne govorim sam o alkoholu, ampak drogah nasploh,
Ne puste da vas ta sunek skoz življenje vod.
Ne prepustite se tej omami,
Saj kot sem že rekla, niste sami.
To naj bi bil zaključek, mejte se fajn,
In tukaj še enkrat za vas ta famous line:
Rečimo drogam ne!
Hehe, fuck you!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:43 - 07.08.2006

    Ko zaide sonce in vstane noč
    šumenje v ušesih bo preglasilo
    sleherno besedo

    Nikoli presežena harmonija u...

    Beri dalje...
  • 13:09 - 30.12.2007

    ljubiti prepovedano
    poganjati voz brez netenja
    hrepeneti po
    utrganih koščkih spominov
    zavrženih na smeti&scaro...

    Beri dalje...
  • 22:21 - 07.01.2008

    Zanemarjena ciganka
    Navleka grbanči telo
    Ličil več ne poznam
    Skrivam obraz
    Držim se v kotu
    So č...

    Beri dalje...
  • 07:46 - 14.12.2008

    Mami, hvala, ker si nas rodila, A kljub našim vragolijam nas ljubila,                      Res...

    Beri dalje...
  • 21:09 - 03.07.2007

    Občudovanje tišine prave spokojnosti,
    svetlobe ujete v pisanih barvah obreda.
    Občudovanje neskončnega zvena miru,
    dot...

    Beri dalje...
  • 07:23 - 29.08.2008

    Vse bodice izrečene
    ne ustavijo srca.
    Tega, v kar sva skupaj zrastla,
    v kot pomesti se ne da.

    N...

    Beri dalje...
  • 17:06 - 03.04.2010

    Pisala je dnevnik; bolj kot vse knjige,
    bolj kot vsa svetovna literatura,
    me je mikala ta njena brošura,
    ta nje...

    Beri dalje...
  • 13:44 - 07.10.2007

    Na ranjeno dušo polagam ti cvet,
    ujet s toplino
    v soj mesečine.

    Ne joči...

    ...

    Beri dalje...
  • 12:25 - 27.04.2005

    Ne zasajaj vame,
    kar iztrgati ne znam.
    Ne sveti v votline mojih tem,
    ne oživljaj in ne spreminjaj,
    kar že sem. 
    Ne bo...

    Beri dalje...
  • 20:04 - 31.01.2006

    Zrenje v ...
    Zrenje v ...
    zrenje ta v en dan ...

    Kam me pejle pot...
    Kam me pelje pot...
    kam me pelje ta p...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo