Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Imortela Natisni Priporoči prijatelju
Od rimar   

Včasih vzamem v roke svinčnik,
Da misli rimaste na list prerišem,
In kadar mi vrstica ni všeč,
Je fajn, ker jo lahko takoj pobrišem.

Včasih kane kava iz tresoče roke,
V rjavo packo na odprto stran,
In, če iztrgaš ven ta moker list,
Je spodaj zopet svež, nepočečkan.

V knjigi, kjer pa teče moja zgodba,
Sta edigs in radirka braz moči,
Kot imortele med stranmi tvoji šepeti,
In vsaka stran po znanem zadiši.

Besen sem spet vzel jo iz police,
S protestom mi grozi celo Green Peace,
Potrgal in zmečkal sem že nešteto listov,
A vedno znova spodaj smeje se...
Tvoj ljubek fris...

Komentiraj pesem na forumu.
(4 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:32 - 25.07.2011

    Osrečil sem jo,
    to mi je v veselje.
    Nikoli vrnilo se mi ne bo,
    njena sreča me zapelje.

    Zaradi nj...

    Beri dalje...
  • 17:18 - 23.06.2009

    Se sonce že odpravlja za goro,
    prihaja mrak, neslišno se udinja,
    poslednje ptice pred nočjo pojo,
    temno postaja...

    Beri dalje...
  • 07:26 - 24.11.2006

    V popolnosti odseva, v svetlosti sončnih žarkov
    razbohotili so se cvetovi mogočni.
    Kot radost življenja v opozorilo,
    vpij...

    Beri dalje...
  • 07:10 - 17.06.2010

     

    ...

    Beri dalje...
  • 19:15 - 09.11.2010

    Usoda je tako hotela...
    Usoda je tako želela...
    Preklinjam te sonce, preklinjam tema.
    Preklinjam ljubezen,
    ker bila j...

    Beri dalje...
  • 16:22 - 12.05.2007

    ki si bla, ko sn si gate prau,
    ni te blo, ko bajto sn zažgau,
    ki si bla, ko pesa sn nabavo,
    ni te blo, ko zadno kuro sn zada...

    Beri dalje...
  • 12:04 - 18.03.2006

    Čemu se upiram,
    v črnino zavijam sredi svetlobe?
    V rockovskem ritmu umiram,
    prepolna spomina grenkobe.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:52 - 01.03.2006

    Jočejo zvezde v bolnem sijaju,
    ko gledajo ljudi, kako žive,
    le jemljejo, nič ne dajo,
    vlečejo se skozi svoje prazne dni.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:07 - 20.10.2006

    Drsijo prsti tvoji
    po koži mehki moji,
    da mi zastane dih,
    dovolj že nežen
    tvoj je dotik.
    Sva dva, Beri dalje...

  • 16:44 - 11.12.2009

    Poljubljam mesto sladko
    enkrat, dvakrat, še in še
    tesno me objameš
    rahlo zadrhtiš
    in sla prevzame te.

    Go...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo