Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Pesem 2 Natisni Priporoči prijatelju
Od AndrejT   

Končal sem noč
kot tudi dan.
Končal sem svet,
kjer si ti.

Grmel sem v nič,
v sence ran.
Živel bom svet
brez oči.

Komentiraj pesem na forumu.
(11 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:22 - 11.01.2005

    Solzne oči, zrcalo moje duše …
    Jokala bi, pa mi je zmanjkalo solza.
    Kričala bi, pa sem onemela.
    Duša je postala kamnita,
    ...

    Beri dalje...
  • 06:37 - 23.04.2011

    Sobota je danes,
    sončno bo.
    Jaz sem pa Janez,
    ali bo šlo.

    Gospa se obrne,
    in nasmeji.
    Beri dalje...

  • 22:32 - 27.04.2005

    Ko bom umru
    se bom u zlato skrinico zapru.
    Nad mano bodo sveče,
    take čis rdeče
    s plamenom goreče.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:06 - 07.07.2008

    Potovala sem po življenju brez nasmeha na obrazu,z veliko solzo na srcu in skrito grenkobo v očeh.

    Spotaknila sem se ob kamen velike...

    Beri dalje...
  • 10:06 - 11.12.2007

    Nestaje sve.
    Nad nama stoje korumpiranost,
    loše politike,
    nikakvi zakoni i
    tek tiha želja za povratkom j...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 18.12.2005

    Topla siva megla
    Se je zdolgočaseno
    Vlekla mimo
    Visečih sledi
    Nedokončanih
    Ljubezenskih ugrizov
    In žabe v ribni...

    Beri dalje...
  • 19:24 - 22.05.2011

     Mučijo se misli udejanjene v srcu,
    kako spoznati vso resnico
    v ljudeh pod Sion goro.
    Vtkani v pore ljudstev so...

    Beri dalje...
  • 20:14 - 27.05.2008

    V objemu oknic
    bezga vonj se vnema
    prašni hrup razbrazdanega dneva
    je pastel
    in platno?
    ...

    Beri dalje...
  • 19:38 - 21.07.2008

    Ničesar mi nisi vzel.
    Pesem si mi dal.
    In ji pokazal pot
    iz mene.
    Pesmi, večni vodi.

    Ležem vanjo, ko ...

    Beri dalje...
  • 22:38 - 29.03.2007

    Noč!
    V prazni sobi sedim,
    nemo na zidu v svojo senco strmim.
    Dvignem roki,
    sence oblikujem:
    račka, labod,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo