Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Kdo...?? Natisni Priporoči prijatelju
Od Dark Angel   

Kod hodiš senca zdaj tegobna,
kam nese te spev norosti?
Spletaš vence solz že zdavnaj pozabljenih,
obujaš prah spominov v kot potisnjenih...
Kdo sploh si?
Podoba nenarisana,
notranjost neizpolnjena,
osebnost izbrisana....

Kdaj porušila boš zidove,
da svičniku obrobe stečejo,
da reke jez napolnijo
in najdeš kar izbrisano je bilo....

Jeklenim ščitom niti žarek sonca ne ubeži,
da posvetil bi v notranjost
kjer trdna tema spi...

A čaka na trenutek,
ko bo solze posušila,
na krilih spominov poletela,
meč, oklep in ščit za vedno odložila.

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:14 - 10.04.2006

    Edini resnični poljub,
    a zadnji....
    absurdno najlepši....
    še je nosil upanje,
    da se rešiva iz plazu,
    ki naju je dušil
    Beri dalje...

  • 21:09 - 14.09.2009

    Ničesar drugega mi ne preostane
    le zazreti se hudiču v obraz,
    to bo njegov edini,
    z ljubeznijo izpoljnen, poraz.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 12.07.2007

    (posvečeno dragemu)

    Dragi, pijačo ljubezni,
    v kelih nalijva....
    potoči iz žil se v vene,
    ki p...

    Beri dalje...
  • 09:49 - 17.07.2007

    ko govorim o vojni
    mislim na mir
    mali soldati
    obešajo bele zastave
    in na šahovnici
    so le kmetje,...

    Beri dalje...
  • 08:25 - 25.04.2007

    Eh,ta šola,
    v šolo hoditi
    in se učiti,
    me kar zazebe,
    ne najdem besede,
    saj to je,
    le &sc...

    Beri dalje...
  • 22:34 - 09.11.2005

    V večni noči tavam,
    z lučjo v roki, vodim
    izgubljene duše v noč...

    Kot jaz tudi one trpe,
    vedo brez mene so izgubljuene
    i...

    Beri dalje...
  • 16:27 - 06.10.2008

    II.

    otroški smeh prerašča mah _ ker
    ga mračni gozdovi skrivajo
    na svoji senčni strani _ ...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 06.04.2006

    Zelenordeči odsevi
    v prvih pomladanskih lužah
    rišejo cvetove cest

    že diši pomladni žafran
    na levi strani avtobusa

    ...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 18.11.2006

    Kar ne lepem ničesar več,
    niti niča, niti smisla, niti misli.
    Kar na lepem ognjeni zublji hladijo vse duše priklenjene ob ...

    Beri dalje...
  • 13:46 - 18.07.2005

    Na obzorju rožnatega večera se
    izlivam
    v ozračje ohlajenega sonca dneva
    bivam
    preden vsrkam nežni mrak  ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo