Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Po strmini skozi čas... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a duovox, v nedelja, 11. jan. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zdi se mi da se spuščam,
spuščam po strmini v neznano...
Spuščam se mimo preteklosti.
Ta izgine, na prebliske vidim sedanjost.
Toda sedanjost mi je nedosegljiva,
vedno znova in znova je preteklost...
ostaja kot senca, senca, ki sveti naprej
pred očmi mi poplesuje, se z menoj igra.

Igra ob potovanju skozi čas, s svetlobo...
Na trenutke jo želim ujeti, pa vendar...
Slike iz preteklosti sivijo, se spreminjajo
ostajajo kot okostnjaki, sedanjost jih oblači,
nadene jim lepih oblačil, v vseh barvah,
vendar ostajajo skeleti nepredvidljivega,
jaz pa jih odrivam proč ter hitim,
hitim skozi moj čas kot lastni jaz...

Na trenutke jih ni, pa se mi spet pojavijo..
čeprav mislim, da so na trenutke vabljivi,
vendar sivi, kot včerajšnji dan in noč po tem..
Morda bodo oživeli, ko ugledam svetlobo,
da zaplešejo v čas neskončnosti,
ob meni, z menoj, moj čas in kraj...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:54 - 15.06.2007

    Spominjam se svojih klicev za tabo..."oci,"
    v roki si držal steklenico,
    odšel si s sklonjeno g...

    Beri dalje...
  • 09:26 - 23.02.2008

    prideš in greš
    po istih poteh
    počasi in potiho
    da ne prestrašiš
    belih ptic Beri dalje...

  • 16:41 - 19.03.2006

    Jata ljubezni v parku, po klopcah,
    upočasnjena prebava preteklega dne,
    sprašujem se, katero frekvenco
    sploh še lovim, v tem hrupu sv...

    Beri dalje...
  • 20:34 - 23.07.2011

    Dokaj je peres pisalo o dogodkih njega dni,
    a poet vsekdar drugače videl, čutil je stvari.
    Da je svet pokvarjen vemo: vidimo in sli...

    Beri dalje...
  • 07:58 - 11.01.2005

    Če bil bi ja, ne,
    bil bi najsrečnejši
    in če bil bi ne, ja,
    bil bi še srečnejši

    ...

    Beri dalje...
  • 20:19 - 06.11.2004

    Pogum... strah...
    Jaz sem pogum... v sanjah...
    ...vampirja intervjujam,
    ko mi trga žile...
    ...levu zrem v žrelo,
    ko mi tre...

    Beri dalje...
  • 13:52 - 22.12.2004

    Bliža se Novo leto-svet pleše in se radosti
    človek človeku sreče in zdravja želi
    pokajo petarde,lajajo psi
    vsak zdrav se Novega leta...

    Beri dalje...
  • 21:30 - 18.10.2007

    Na zavesi moder kvadrat
    obrob zelena vatra
    črne kapi
    padajo.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:13 - 08.05.2009

    producet by:laky boy

    zakaj živet??

    refren: le zakaj na tem svetu živim,le zakaj ...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 29.09.2008

    Sever. Jug. Vzhod. Zahod.
    Predročim roki,
    da kot ptica, ...
    ki se uči leteti zaplahutam in zarežem v tišino.<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo