Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Po strmini skozi čas... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a duovox, v nedelja, 11. jan. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zdi se mi da se spuščam,
spuščam po strmini v neznano...
Spuščam se mimo preteklosti.
Ta izgine, na prebliske vidim sedanjost.
Toda sedanjost mi je nedosegljiva,
vedno znova in znova je preteklost...
ostaja kot senca, senca, ki sveti naprej
pred očmi mi poplesuje, se z menoj igra.

Igra ob potovanju skozi čas, s svetlobo...
Na trenutke jo želim ujeti, pa vendar...
Slike iz preteklosti sivijo, se spreminjajo
ostajajo kot okostnjaki, sedanjost jih oblači,
nadene jim lepih oblačil, v vseh barvah,
vendar ostajajo skeleti nepredvidljivega,
jaz pa jih odrivam proč ter hitim,
hitim skozi moj čas kot lastni jaz...

Na trenutke jih ni, pa se mi spet pojavijo..
čeprav mislim, da so na trenutke vabljivi,
vendar sivi, kot včerajšnji dan in noč po tem..
Morda bodo oživeli, ko ugledam svetlobo,
da zaplešejo v čas neskončnosti,
ob meni, z menoj, moj čas in kraj...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:58 - 23.01.2007

     

    Pekoča strast
    vabi me v globine
    Počutim se kot balast,
    ko ti name zre&scaro...

    Beri dalje...
  • 09:25 - 11.02.2007

    Znotraj vidnega polja zaslutim par.
    Zdaj ju zagledam.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:00 - 16.05.2008

    Ne boš me videl jokati,
    veš, res ne bom žalostna...
    Le včasih, za zaprtimi vrati,
    se nekaj v meni...

    Beri dalje...
  • 16:59 - 07.12.2006

    Noč.
    Na nebu horda gluhih prič
    stražari marš obsojenih na temo.
    ...

    Beri dalje...
  • 12:11 - 25.12.2005

    Ljubezen je vse.
    zaradi nje se najdem,
    zaradi nje se izgubim.
    Zaradi nje umiram,
    zaradi nje preživim.

    ...

    Beri dalje...
  • 09:01 - 07.01.2010

    To je super mesto. Ja, to mesto je res
    nekaj posebnega. Najlepše mesto na svetu, za nič ga ne bi menjal,
    mi reče prija...

    Beri dalje...
  • 23:19 - 16.01.2011

    Včasih, ko malce potonem,
    tudi ko skrenem s poti,
    takrat zloščiš mi krila,
    v mir me spustijo tvoje oči.
    ...

    Beri dalje...
  • 19:18 - 17.03.2008

    Kar pišem,
    ne vem kaj bom.
    Besede ne sprašujejo.
    Kar padajo dol
    na list -

    ...

    Beri dalje...
  • 12:01 - 07.02.2006

    Odhajam kamor se včasih pride,
    sem kot nevihta predno sonce vzide,
    po burni noči sem mirno zatišje,
    nihče me ne ustavi, gr...

    Beri dalje...
  • 05:55 - 04.03.2005

    Joka se moje srce,
    Zakaj tako otožno je ?
    Kaj si želi, za čem hrepeni,
    ne vem, veš morda ti ?

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo