Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Po strmini skozi čas... Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a duovox, v nedelja, 11. jan. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Zdi se mi da se spuščam,
spuščam po strmini v neznano...
Spuščam se mimo preteklosti.
Ta izgine, na prebliske vidim sedanjost.
Toda sedanjost mi je nedosegljiva,
vedno znova in znova je preteklost...
ostaja kot senca, senca, ki sveti naprej
pred očmi mi poplesuje, se z menoj igra.

Igra ob potovanju skozi čas, s svetlobo...
Na trenutke jo želim ujeti, pa vendar...
Slike iz preteklosti sivijo, se spreminjajo
ostajajo kot okostnjaki, sedanjost jih oblači,
nadene jim lepih oblačil, v vseh barvah,
vendar ostajajo skeleti nepredvidljivega,
jaz pa jih odrivam proč ter hitim,
hitim skozi moj čas kot lastni jaz...

Na trenutke jih ni, pa se mi spet pojavijo..
čeprav mislim, da so na trenutke vabljivi,
vendar sivi, kot včerajšnji dan in noč po tem..
Morda bodo oživeli, ko ugledam svetlobo,
da zaplešejo v čas neskončnosti,
ob meni, z menoj, moj čas in kraj...


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:59 - 29.04.2006

    Danes je megla legla na zemljo,
    danes so oblaki zakrili nebo,
    v megli je rdeče sivo,
    dež ugaša sveče
    in vse živo.
    V duši n...

    Beri dalje...
  • 19:58 - 03.03.2005

    V tričetrtinskem taktu
    se vrti moje rumeno krilo
    5    7    9
    in kristali tvojih oči

    ...

    Beri dalje...
  • 12:12 - 26.08.2007

    ko se zalijem do brade
    s črnim morjem
    praznih čustev

    ko mi ne da dihati
    slani okus krvi
    ki zaliva oči in...

    Beri dalje...
  • 18:32 - 25.02.2007

    Zlomila sta mi krila,ko sem najbolj ljubila,ko sem mislila, da je samo moj,en sam pogled, bil je dovolj.

    Zazrla sta si ...

    Beri dalje...
  • 12:59 - 25.02.2009

    Nočno vršanje
    moreči sen razpiha
    jutro bo lepo

    ...

    Beri dalje...
  • 17:55 - 19.02.2005

    Le v nočni tišini se čuje tvoj tok,
    da z njim povečuješ blaženost množice
    hodečih v dvoje,
    ki ob tvojem šumenju pozablja na gnili lo...

    Beri dalje...
  • 20:32 - 04.08.2008

    Prebivam
    v horizontu.
    Vertikala me prebada.

    *

    Korak pogumen.
    Peska v čevlju - ma...

    Beri dalje...
  • 19:19 - 13.01.2006

    Kdo nama meri čas
    da se z bežnimi
    dotiki in pogledi
    odštevava
    da z neizrečenimi besedami
    množiva napetost
    kdo nama me...

    Beri dalje...
  • 11:52 - 21.07.2006

    Vse kar je v meni, kar nosim v očeh,
    je slika mojega življenja, odraz duše in srca...
    vsak korak, ki me vodi čez korenine,...

    Beri dalje...
  • 06:54 - 27.05.2008

    dolge so poti kadar ne veš kampotem sanjašzelene oaze
    in bele ptice

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo