Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

preobrazba vampirke 4 Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a isoncek, v ponedeljek, 12. jan. 09
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Na dovoz temačne hiše
luna blazne sence riše
in plesniva je pristava,
v zraku zla meglica plava.

Vsa prosojna Silhueta,
s težkim plaščem v noč opleta,
ogledalo v roki bledi
sveti v lunini se sledi.

In le ena bolna želja
v večno Živi ni zaspala ...
Da bi se že končno mrtva
vgnezdila v odsev zrcala.

Da bi mračna strast po krvi
končno soncu se predala,
da bi v prah strohnela Prvi,
ko ta luna bo zaspala.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a širin.gol, v 14-01-2009 10:07,
1. Vampirka
Čestitam za tole! 
Vedno boljša si, predvsem pa se čuti, da pesmi nastajajo v tebi. 
 
Lp, 
širin.gol
 

Objavil/a širin.gol, v 14-01-2009 10:08,
2. Vampirka
Še zvezdice :)
 

Objavil/a isoncek, v 15-01-2009 14:21,
3. preobrazba vampirke 4
Hvala. 
 
To je pa kompliment :zzz
 
K
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:46 - 22.10.2006

    Vihar od nekod je prihrume, drevesa lomi, 
    meni je nekdo srce vzel.
    Nebo prekrito s črno haljo,
    nekdo...

    Beri dalje...
  • 21:42 - 19.09.2006

    Samoti delaš družbo,
    hrepenenja skrivaš,
    ak' si ožvrgoljena,
    raj' gnev pokažeš,
    on ne bo...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 13.04.2006

    Gledam v nebo…
    Sneži..
    Snežinke padajo,padajo
    In naletavajo..,
    Padajo druga na drugo..

    ...

    Beri dalje...
  • 21:45 - 27.04.2008

    Začarano strmenje...
    morda spet v privid,
    ki ti daje vse
    in ničesar.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:52 - 03.10.2005

    U mojim praznim dlanovima
    bol veceras nepodnosljivo suti,
    jer nema ravnice tvog zanosnog struka,
    nema tog nebeskog stjecista moji...

    Beri dalje...
  • 09:33 - 23.02.2008

    zvoni ...
    v pozni uri
    brez spanca
    te čakam
    s prsti
    pripravljenimi
    na zadnji klik

    ...

    Beri dalje...
  • 08:38 - 15.09.2009

    Zasanjam ponoči zrem v nebo,
    kjer zvezdne steze nam teko,
    iščem zvezde sij najlepši,
    da mi polepša ga v pesm...

    Beri dalje...
  • 12:31 - 30.12.2005

    Minuli čas


    Če povem ti vse o minulem času
    O zmedi, jezi, žalosti
    O temi, ki ovija mojo dušo
    O razbiti...

    Beri dalje...
  • 09:52 - 22.02.2006

    Tvoja politika ljubezni
    ni enaka moji,
    morava se sestati
    in podpisati
    sporazum o sodelovanju,
    da ne pride do hladne vojn...

    Beri dalje...
  • 22:47 - 19.09.2006

    Zrak je preslab medij,
    da bi ti z njim poslal poljub.
    Pa ti ga vseeno pošljem,
    tudi, če reskiram,
    da konča po...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo