Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

s spominčico v valove Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a isoncek, v ponedeljek, 27. okt. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (2 glasov)
 

Ni me več ...
Ne maram diha groba.
Pepel naj veter v val ponese.
Drobne cvetke mi pustite,
da me z njimi stran odnese.

S cvetjem modrim plavala bom,
potopila se v globino,
naj spominčice sinjina
večno mi modri
sivino.

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (3) KOmentar RSS
Objavil/a širin.gol, v 11-11-2008 09:00,
1. Spominčica
Zelo lepo si ujela v pesem razmišljanje, ki je blizu tudi meni. 
 
Lp, 
 
širin.gol
 

Objavil/a abigail, v 11-11-2008 09:47,
2. Modrina spominčice
Pesmica kot krona in razsvetljenje ob vseh turobnih mislih v sivini novembra...In zanimivo, kako radi imamo sinjo barvo in kako spomini na modrino, spominčice in metulje priplavajo na dan še posebej v tem obdobju. 
lp 
Abigail
 

Objavil/a isoncek, v 11-11-2008 15:28,
3. s spominčico
Hvala obema za lep komentar. 
 
Oh, kako ne maram grobov. Pa ne, ker bi se jih bala. Ker mi ne pomenijo nočesar. So nič. Tam ni ljudi, ki so nekoč bili živi. Ti so drugje. V nas. 
Grobovi so paša za novodobne mrhovinarje. 
 
Lidija.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:18 - 14.12.2004

    opazovala je mimoidoče misli:


    nekatere so se ozirale nazaj
    druge so drvele naprej
    spet tretje so se spotikale  Beri dalje...

  • 01:00 - 27.08.2009

    Zlatasta svetloba, kot zvestoba.
    Brez načel hodi sama, bledoba.
    Bujnobarvno se oblikuješ sam,
    da nisi izsesana ...

    Beri dalje...
  • 23:15 - 14.01.2008

    Že na vse zgodaj
    me zadušenost zbudi
    tako močno si na meni
    Pa se v tvoje trepalnice zazrem
    ko v...

    Beri dalje...
  • 13:06 - 04.07.2007

    Zvita v nepopolni klobčič upam
    da me boš odvil
    ali pa se pomačkasto igral z mano

    ...

    Beri dalje...
  • 18:23 - 29.03.2006

    Nekdo je že napisal: »Ob dobrem prijatelju se sreča,
    Veselje podvoji in žalost, bolečina prepolovi.«
    Kaj pa nam ostane takrat...

    Beri dalje...
  • 00:03 - 02.02.2010

  • 21:01 - 15.02.2006

    BREZE

    Izsanjal sem vetrove
    na veji krakajoč,
    v kljunu zlati prstan
    sveti skozi noč.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:51 - 02.07.2007

    Zelena elektrika mi trže razum.
    Grinpis za kitovo mamo skače v prazen bazen,
    Nadzvočna hitrost nam je ušla,

    ...

    Beri dalje...
  • 17:53 - 12.11.2007

    Nisem se zbudila
    ob truplu
    prepotene noči

    Nisem te umazala
    s svojim telesom

    ...

    Beri dalje...
  • 09:36 - 18.11.2004

    Vsakdo nosi v dlani svojo drago ptico
    Ali jo drži močno stisnjeno v pest
    ali pest odpre in ptici kaže svet
    ali pest odpre in ptic...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo