Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Želja po tebi 2 Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Damir, v sobota, 02. avg. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Želel bi si,
da slekel počasi bite,
ko ti slačiš me.

Za hrbtom bi stal
in ti joške božal
medtem ko gospodič
ritki bi nagajal.

Ulegel bi te
in zlezel v mednožje,
poljubil bi jo
vso že vlažno.

V 69 bi se dala
in strastno se lizala,
ko pa vlažno in trdo
pri obeh bi bilo
prodrl bi v njo,
da enkratno nama bi bilo.

Želim si te
Saša moje si srce
pomeniš mi vse
in hočem, da
te verze uresničiva.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a JaneZ, v 27-08-2009 17:46,
1. c-c-c
Upam da je nisi osvaju s temle :D 
 
Ker bi blo kr porazno :grin  
 
Edino če misliš eno točno določeno sašo pa ne bom zdj povdu kiro hehe :p
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:15 - 06.06.2006

    Odšel si stran...zakai???
    rekel si mi da me ne maraš več...zakai???
    jokala sem samo zaradi tebe...zakai????
    zakai, zakai, zakai....t...

    Beri dalje...
  • 00:37 - 22.11.2008

    Travnik je žoltopikast na pomlad,
    regrat podrhtava. Jutranji hlad
    zapiše trpežno melodijo:
    "Nisem plevel, ...

    Beri dalje...
  • 11:23 - 11.02.2006

    Igram se z besedami,
    ki zvenijo prazno,
    dam jim ogenj in obliko.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:08 - 17.06.2007

    Zvečer,
    rahel strah,
    v praznem hladnem avtu,
    se stisnem k vratom,
    kjer najbližje si mi,
    le duša je pri ...

    Beri dalje...
  • 13:05 - 16.02.2006

    Naj verjamem v nemogoče?
    S pogledom me razgaljaš žgoče,
    k telesu me tesno priviješ,
    nežno popek mi izpiješ,
    vroča stegna v stra...

    Beri dalje...
  • 16:04 - 05.09.2007

    misli mi uhajajo v
    iskrene poglede...
    nikoli se tako...
    usmerjene proti tebi
    sledim ti domov
    ni...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 21.03.2007

    Zadnjič si gladi veke jeklene
    bledo lice, ki nase priklene
    sinji sen preperele ljubezni.
    Silni sen se trdno ga oklene.
    ...

    Beri dalje...
  • 20:07 - 17.01.2007

    Tisočkrat sem te preklel, življenje.
    Izmučen, izsesan, sem klečal v prahu
    pred teboj
    in kri curljala je iz mojih izžetih žil...

    Beri dalje...
  • 06:40 - 20.05.2008

    Oh kakšna je država ta,
    V njej se kar živeti ne da;
    Težko je gledati vse prepire,
    Še težje vide...

    Beri dalje...
  • 18:25 - 19.05.2006

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo