Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Nimam Natisni Priporoči prijatelju
Od Timo   

imam misel in jo živalsko varujem
imam želje in jih po človeško tlačim
imam telo in ga pretirano razvajam
imam smisel in ga oblačim v črno

na levem ušesu pa ne vidim tatuja: MOTIŠ SE!
operativno sem ga namreč poravnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:48 - 31.12.2008

    Stala je ob materi. ter jokala
    Veš mami, nič nisi mi kupila...
    Saj te imam rada, vendar ne morem.
    Nimam s čim,...

    Beri dalje...
  • 11:38 - 16.01.2007

    V toji pizdi mój vibrator,
    k'sm t' ga dau za rojstni dan,
    ko sem bil še tvój fukator,
    ko si ž&#...

    Beri dalje...
  • 14:43 - 24.12.2006

    Od silne želje
    je žaba počila, k
    soncu skočila.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:10 - 09.10.2011

    Takole gre, z vrtnico v zobeh.
    Rekla mi je - gusar mojih ledij –
    in tisto noč sem potem doživel
    svoj prvi brodo...

    Beri dalje...
  • 15:19 - 21.03.2006

    kako jesenski čas hiti!

    Mrakoba deževnega dne se spreminja v čas ledene beline,
    top pogled in skrit obraz zamenja bleščeč nasmeh rdečih...

    Beri dalje...
  • 13:17 - 10.09.2009

    pordelo sonce
    nategne senco bora
    vse do brisače

    ...

    Beri dalje...
  • 16:44 - 11.12.2009

    Poljubljam mesto sladko
    enkrat, dvakrat, še in še
    tesno me objameš
    rahlo zadrhtiš
    in sla prevzame te.

    Go...

    Beri dalje...
  • 18:22 - 12.05.2007

    Njegov globok pogled
    v njegovih očeh,
    ki vrta vame...
    Njegov nasmeh
     - podarjen,
    le zame...

    ...

    Beri dalje...
  • 23:38 - 29.03.2005

    Stala si sredi križišča
    Praznega pogleda in težkih rok
    Suhega obraza
    Neviden jok
    Padajoči lasje
    Na usahla ramena
    Ul...

    Beri dalje...
  • 10:30 - 15.10.2005

    Rad bi tebe,ljuba,se napil.
    Kot strupa,ki bi umoril,
    kar slabega v življenju sem rodil.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo