Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Še diši Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v petek, 28. mar. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (5 glasov)
 

Dotaknil si se usten
z blazinicami vtrl mehkobo
v sočno zrelo rdečino
razprla sem cvet trepetlike
zadišala v pričakovanju
jemanja


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (9) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 29-03-2008 08:11,
1. še diši
Hmmmm... 
 
Kočijaž
 

Objavil/a Sinatra, v 29-03-2008 08:24,
2. Nadnaslov: Vonj po čtunem
Absorbacija kontradiktornosti ali tvoja asimilacija 
 
In dotaknil sem se čustev, 
z vilicami nabodel sem grenkobo, 
posrkal čutno globočino 
v dozorelem trepetanju 
dejanja ... 
 
-5***** za čutnost 
S  
 
8)
 

Objavil/a ajda, v 29-03-2008 09:23,
3. vonj čutnega
Ja, Sinatra vonj čutnega ostane v spominu in se prebudi, ko zatrepeta, ja, nenazadnje, vse je v glavi:) 
Hvala za *****. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a ajda, v 29-03-2008 09:23,
4. še diši
isonček, se strinjam z hmmmm..mmmm;) 
hvala tudi tebi za *****
 

Objavil/a Nežika, v 02-04-2008 13:26,
5. Še diši
Tudi, če ne bi pisalo "Napisal/a Ajda", bi vedela, da je tvoja slog,forma,božajoče besede itd. kratko in jedrnato lepoooo! 
L.P. Neži
 

Objavil/a ajda, v 02-04-2008 18:52,
6. še diši
Neži hvala tudi tebi, ja, eni smo opečateni;) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a jpbenedikt, v 03-04-2008 21:08,
7. usten?
Saj je lepa pesmica. 
Jaz bi sicer vrgel ven ustne pa balzinice in bi šel: 
 
Dotaknil si se ustnic 
vtrl mehkobo.... 
 
ampak mamo vsak svoj slog, a ne, a ne:) :zzz
 

Objavil/a jpbenedikt, v 03-04-2008 21:08,
8. usten?
Saj je lepa pesmica. 
Jaz bi sicer vrgel ven ustne pa balzinice in bi šel: 
 
Dotaknil si se ustnic 
vtrl mehkobo.... 
 
ampak mamo vsak svoj slog, a ne, a ne:) :zzz
 

Objavil/a ajda, v 30-04-2008 18:36,
9. ustne ...
sem šele zdajle videla tvoj odgovor jbenedikt:). Uporabila sem izraz usten namenoma, ker gre za sramne ustnice (uh, sem direktna), ki se jih lahko dotikaš s prsti, jezikom in zato napisala z blazinicami (prstov) in nadaljevanje , saj veš, ko se potopiš v ... 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:05 - 26.02.2005

    Ne, ne bom plesala pod dežjem,
    da ne sperem si kože, las in oči.
    Ne bom se nastavljala soncu,
    da mi barve na meni ne zbledijo.
    ...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 20.12.2005

    ujeta v strahove in lebdenje        bdenje
    iz srca mojega on vzet ne bo nikdar dar
    postala le oddaljen...

    Beri dalje...
  • 18:08 - 21.05.2006

    Rišem mehkobo in nežnost,
    rišem hrepenenje....
    tako krhko in prosojno,
    tanjše od najbolj plahe misli,
    nikdar ne bom znala
    Beri dalje...

  • 20:24 - 22.07.2005

    Kakor povoščeni čevlji
    se je v oddaljeni temi zasvetil tvoj nasmeh…
    Iskala sem uteho v tvojih očeh,
    in krokodil...

    Beri dalje...
  • 19:04 - 14.06.2005

    Če bila bi solza, ki se v dež spremeni,
    ko v višavah se boginje jokajo,
    bi na ustnice padla ti,
    da bi čutila kako poljubljajo.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:16 - 11.12.2007

    Kako naj bi ribe popasle
    zeleno ravnino mojega čela?
    Kako naj bi veter razbrzdal
    starega konja v mojem srcu.
    Kako naj...

    Beri dalje...
  • 10:51 - 03.12.2008

    Jo v sebi sem nagovoril
    želja k njej je odhitela,
    ni vedela kaj se godi
    s pogledi sva se razumela.

    Višja sfera ...

    Beri dalje...
  • 13:47 - 13.06.2005

    Bilo je
    kot je bilo
    in nikoli
    drugače
    ne bi bilo ...

    ...

    Beri dalje...
  • 23:37 - 16.03.2006

    Ples senc ob polnoči me zavrti,
    Me dvigne s tal in
    Magija v nebo me zvabi,
    Popolnoma se prepustim...
    Luna osvetljuje oblake...

    Beri dalje...
  • 19:12 - 26.02.2007

    Kako naj bi ribe popasle
    zeleno ravnino mojega čela?
    Kako naj bi veter razbrzdal
    starega konja v mojem srcu.
    Kako naj...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo