Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Še diši Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v petek, 28. mar. 08
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (5 glasov)
 

Dotaknil si se usten
z blazinicami vtrl mehkobo
v sočno zrelo rdečino
razprla sem cvet trepetlike
zadišala v pričakovanju
jemanja


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (9) KOmentar RSS
Objavil/a isoncek, v 29-03-2008 08:11,
1. še diši
Hmmmm... 
 
Kočijaž
 

Objavil/a Sinatra, v 29-03-2008 08:24,
2. Nadnaslov: Vonj po čtunem
Absorbacija kontradiktornosti ali tvoja asimilacija 
 
In dotaknil sem se čustev, 
z vilicami nabodel sem grenkobo, 
posrkal čutno globočino 
v dozorelem trepetanju 
dejanja ... 
 
-5***** za čutnost 
S  
 
8)
 

Objavil/a ajda, v 29-03-2008 09:23,
3. vonj čutnega
Ja, Sinatra vonj čutnega ostane v spominu in se prebudi, ko zatrepeta, ja, nenazadnje, vse je v glavi:) 
Hvala za *****. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a ajda, v 29-03-2008 09:23,
4. še diši
isonček, se strinjam z hmmmm..mmmm;) 
hvala tudi tebi za *****
 

Objavil/a Nežika, v 02-04-2008 13:26,
5. Še diši
Tudi, če ne bi pisalo "Napisal/a Ajda", bi vedela, da je tvoja slog,forma,božajoče besede itd. kratko in jedrnato lepoooo! 
L.P. Neži
 

Objavil/a ajda, v 02-04-2008 18:52,
6. še diši
Neži hvala tudi tebi, ja, eni smo opečateni;) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a jpbenedikt, v 03-04-2008 21:08,
7. usten?
Saj je lepa pesmica. 
Jaz bi sicer vrgel ven ustne pa balzinice in bi šel: 
 
Dotaknil si se ustnic 
vtrl mehkobo.... 
 
ampak mamo vsak svoj slog, a ne, a ne:) :zzz
 

Objavil/a jpbenedikt, v 03-04-2008 21:08,
8. usten?
Saj je lepa pesmica. 
Jaz bi sicer vrgel ven ustne pa balzinice in bi šel: 
 
Dotaknil si se ustnic 
vtrl mehkobo.... 
 
ampak mamo vsak svoj slog, a ne, a ne:) :zzz
 

Objavil/a ajda, v 30-04-2008 18:36,
9. ustne ...
sem šele zdajle videla tvoj odgovor jbenedikt:). Uporabila sem izraz usten namenoma, ker gre za sramne ustnice (uh, sem direktna), ki se jih lahko dotikaš s prsti, jezikom in zato napisala z blazinicami (prstov) in nadaljevanje , saj veš, ko se potopiš v ... 
 
lp, ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:44 - 15.08.2009

    Daleč, dolgo let je mimo dni,
    od domačije tam le še kamenje leži,
    ko kot mlad fant odšel je prek morja,
    za kruh...

    Beri dalje...
  • 16:27 - 08.12.2009

    Nekje je nekdo,
    človek, božanstvo, nekdo,
    On, ki nas opazuje, ocenjuje
    kako se smešimo pred seboj,
    p...

    Beri dalje...
  • 11:57 - 06.10.2006

    vsi pomnejo krivice,
    ki so jim bile storjene.
    toda spomini sčasoma zbledijo
    in ostane le še to življen...

    Beri dalje...
  • 14:43 - 26.03.2005

    Ko s tabo prelestne poti
    hodim,znajdem se v gaju
    polne dišeče majske topline,
    ki v srcu nikdar več ne mine.
    Tu si, v mavri...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 17.11.2007

    S svojo tišino je sedela
    pogled ji bil je otopel
    okolica ji dala ni veselja
    zrak žalosti v prsih jo je prevzel. Beri dalje...

  • 20:42 - 15.09.2008

    Prebedela je dolge noči.
    Poznala je vse sence teme
    in njihove otožne sanje.
    Temne ure je gledala,
    kako se svetle nit...

    Beri dalje...
  • 20:57 - 29.09.2007

    Brezčasno potujem skozi
    iluzijo misli.
    Zaganjam se skozi valove sanj.
    Poljubljam podobo svoje platonske ljubezni.
    Hle...

    Beri dalje...
  • 14:45 - 19.02.2006

    Moj vidni spekter se je zožil,
       tla so se mi zamajala pod nogami,
    gore so se rušile
       in reke narasle čez bre...

    Beri dalje...
  • 15:59 - 28.04.2005

    Kot zelena kača se mi vije okrog posušenih nog.
    Z jezikom svojim sika. Razdvaja dušo. Nosi strup.
    Nežno vtira vame gnusen sluz. Me p...

    Beri dalje...
  • 10:25 - 07.12.2006

    Milina rečice, ki nežno se steka pod pregrado starega dvorca,
    izdaja skrivnosti življenja, ki so na dnu, med drobnim kamenjem  skrit...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo