Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Napake Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

NA NAPAKAH SE UČIMO,
TAKO PRAVIJO VSI, V KNJIGAH NAS UČIJO,
NE DELAJ STVARI, KI SO JIH ŽE DRUGI NAREDILI,
ZAKAJ BI TI BILO HUDO
IN BI OSTAL Z NEGATIVNIMI SPOMINI...

LEPO SE SLIŠI.....TEORIJA KOT ŠUS..
PA ZAKAJ SLIŠIMO ZGODBE PODOBNE..
VSAK ŽELI NAREDITI SVOJ PREIZKUS.
KO SLIŠIMO NEKAJ, SI REČEM NE
MENI PA ŽE BOLJE GRE..
MENI SE NE MORE ENAKO ZGODITI,
SAJ JAZ VEM PO KATERI POTI MORAM HODITI....
IN POTEM, POGLEJ HEC...
ZGODBA SE PONOVI IN TI NE VEŠ, KJE JE TUKAJ HAKELJC..
POZNAŠ TISTO..
OSEL GRE SAMO ENKRAT NA LED...
PRI ČLOVEKU PA PRIDE ŠTEVILKA TUDI DO PET!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 06:15 - 12.01.2005

    K tebi so misli se zopet vrnile,
    prvo so pot že nekdaj prehodile.
    Niso pustile le zven teh spominov,
    ki so v nama se zopet zbudili.<...

    Beri dalje...
  • 09:30 - 10.11.2006

    Šepet valov,šumenje vetra,
    nežna melodija,srce mi valovi,
    v želji koža se ježi,
    želi si te, ta tvoj dotik,
    Beri dalje...

  • 15:01 - 26.12.2005

    Ko je dan ves siv,
    si te izmislim:
    z nasmehom in vetrom v laseh.
    Tak si popoln.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:06 - 09.11.2005

    Dosegamo višine vesoljske,
    se oddaljujemo v vesoljne daljine
    a še vedno nas večina živi v bližini
    in smo odaljeni kot planeti,
    ...

    Beri dalje...
  • 15:01 - 24.08.2007

    Si metulj prozornih kril,
    s paleto svilnih barv,
    slikarju jemlješ dih,
    pred tvojo lepoto očaran poklek...

    Beri dalje...
  • 11:49 - 22.10.2007

    Najprej sta bila moški in ženska,
    potem sta bila prijatelja,
    nato ljubimca.
    Ona ga je ljubila,
    živela zanj. Beri dalje...

  • 20:23 - 24.03.2007

    Želela sem in hotela...Vendar ostajam na istem mestu...na tem poznanem mestu...mestu v katerem sem že tako dolgo časa...In ne gre nikamor...ne na...

    Beri dalje...
  • 22:54 - 17.04.2009

    Poročam:
    naletel sem na težave!
    Tam so, vprašaji
    v peskovniku misli,
    ne dajo mi miru,
    vodijo me p...

    Beri dalje...
  • 08:17 - 30.06.2005

    Nemo čutim brenčajoče dotike neznanih občutij,
    vrtim se po sledeh zrcalnih postav
    pozabljenih podob nekje v posutih rovih zavesti.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:15 - 21.08.2007

    Občutja so kot govorica duha
    obnavljajo v meni smisel življenja
    skozi mene se pretakajo vetrovi želja,
    a jaz si želim le ves...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo