Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Človek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

BITI PRIJAZEN, POŠTEN, TOPEL, LJUBEČ
DO VSEH LJUDI IN ŠE VEČ,
TO SE JE TEŽKO NAUČITI,
ENOSTAVNO MORAŠ SAMO BITI!

KAJ PA TAKRAT, KO TI JE VSEGA ODVEČ,
KO BI NAJRAJŠI SPREMENIL DAN V NOČ,
DA BI SE POKRIL Z ODEJO IN SPAL NA VSO MOČ..
SO TRENUTKI, KO NE VEŠ,
KAM BI SE DAL, ŠE SEBI SI ODVEČ..
TAKRAT POMISLI, DA NISI EDINI,
DA SMO VSI LJUDJE S PODOBNIMI SPOMINI,
NA LEPE, GRDE TRENUTKE, DOŽIVETJA IN DOGODKE..
ČE SE NE POČUTIM LEPO, NI VAŽNO,
SAJ JUTRI BOLJE BO.
DELI PRIJAZNOST, TOPLOTO, LJUBEZEN, VESELJE,
SAJ SE TI VSE ENKRAT POVRNE!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 11:36 - 25.05.2010

    Prijatelja imam, slikarja
    po poklicu, ki mi večkrat pravi:
    "Bilo bi bolje, ko bi svoj foh ostavil
    in se iz...

    Beri dalje...
  • 19:35 - 29.03.2006

    Drugačen si, neznanec,
    to pa bode v oči.
    Ne pustiš se nam prečitati.
    Oskrunil si svetišče povprečnosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:32 - 16.02.2006

    Sedeti nasproti drug drugemu,
    si zreti v oči,
    se dotakniti z ustnicami,
    si s pogledom povedati,
    da se imava rada,
    je nekaj...

    Beri dalje...
  • 16:44 - 02.02.2008

    Volkovi tulijo,
    jaz pa grem na Divji zahod,
    v spremstvu konjev iz vesternov,
    v spremstvu črnih vrancev...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 25.03.2008

    Ni dolgo tega,
    ko na daljavo
    v mislih mojih
    poljubil očke tvoje sem
    in tvoj obraz.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:08 - 05.01.2005

    Zbudila sem se v jutro,
    polno veselih in nasmejanih ljudi,
    čakala na čudež,
    ki naj se to jutro zgodi…..

    ...

    Beri dalje...
  • 14:28 - 10.11.2006

    Po večnem spancu hlini dekle iz teme,
    solze spolzeče tresoče požirajo melodije.
     
    Temna je noč,
    glas tresoč,
    Beri dalje...

  • 22:22 - 17.04.2009

    Moja senca je hrast.
    Moja zvezda stalnica
    se imenuje vest.
    Moje iskanje
    delanje stopinj.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:00 - 23.11.2004

    It's been 3 years since that day
    when you left me alone
    with your body on my hands
    I still miss you boo and I can't help it!
    no...

    Beri dalje...
  • 21:27 - 21.02.2009

    Pesem Pot prava je vsaka sem napisal o tem, da si vsak poišče najlažjo pot, s katero pride do cilja!

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo