Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Človek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

BITI PRIJAZEN, POŠTEN, TOPEL, LJUBEČ
DO VSEH LJUDI IN ŠE VEČ,
TO SE JE TEŽKO NAUČITI,
ENOSTAVNO MORAŠ SAMO BITI!

KAJ PA TAKRAT, KO TI JE VSEGA ODVEČ,
KO BI NAJRAJŠI SPREMENIL DAN V NOČ,
DA BI SE POKRIL Z ODEJO IN SPAL NA VSO MOČ..
SO TRENUTKI, KO NE VEŠ,
KAM BI SE DAL, ŠE SEBI SI ODVEČ..
TAKRAT POMISLI, DA NISI EDINI,
DA SMO VSI LJUDJE S PODOBNIMI SPOMINI,
NA LEPE, GRDE TRENUTKE, DOŽIVETJA IN DOGODKE..
ČE SE NE POČUTIM LEPO, NI VAŽNO,
SAJ JUTRI BOLJE BO.
DELI PRIJAZNOST, TOPLOTO, LJUBEZEN, VESELJE,
SAJ SE TI VSE ENKRAT POVRNE!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:31 - 02.06.2007

    žarek odbije se z ustnic njegovih
    toča razprši se na delcev sto
    vihar pojenja preden začne se
    jaz pa ljubim ga močno....

    Beri dalje...
  • 06:36 - 04.06.2007

    Se znašel sem med dekleti
    nihče od nas nima več let
    telesa so nekje obstala
    a duša čas ne ve si štet. ...

    Beri dalje...
  • 15:41 - 18.02.2005

    Ker so samo naslovi še resnični.
    Odpadla okna iz zaves.
    Dehteči zrak poboža nasmeh na nasmehu(nohte v koži).
    Začutim sanje kjer jih ...

    Beri dalje...
  • 05:51 - 06.01.2006

    Ko z ljubeznijo vrata za sabo zapiraš,
    ostanejo vedno malo priprta,
    srečo si slutil skoraj na dlani,
    a je ostala zavrta.
    Življe...

    Beri dalje...
  • 07:06 - 29.10.2007

    Kdaj masko svojo si boš snel
    in končno nežno me objel,
    narisal na obraz nesmeh
    in zapeljal me v sladki g...

    Beri dalje...
  • 20:44 - 30.11.2006

    Snežinke padajo name
    in počutim se majhno
    sredi neštetih svetov.

    Kristalčki v laseh.
    Počivajo ti na trep...

    Beri dalje...
  • 14:05 - 27.05.2007

    Razvedrilno poslušanje,
    A zabavno navdušenje.
    Dnevno si ga želim
    In z njim norim.
    Obljubam vsem je raj....

    Beri dalje...
  • 06:47 - 21.02.2005

    Tam daleč v daljavi,
    pogled se mu ustavi,
    vidi samo tisto daleč,
    vse drugo mu je odveč…

    ...

    Beri dalje...
  • 09:40 - 22.01.2010

    Poimenovala sem te, najina ljubezen,
    ne, to ne, to je moja ljubezen,
    to je del mene, mojega sveta,
    tu ni mesta za tebe-ni...

    Beri dalje...
  • 08:39 - 28.06.2009

    Preprosta, vendar očarljiva,
    po pašnikih, livadah vabi,
    le redka cvetlica še tako vabljiva,
    ko utrgal si jo,...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo