Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Človek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

BITI PRIJAZEN, POŠTEN, TOPEL, LJUBEČ
DO VSEH LJUDI IN ŠE VEČ,
TO SE JE TEŽKO NAUČITI,
ENOSTAVNO MORAŠ SAMO BITI!

KAJ PA TAKRAT, KO TI JE VSEGA ODVEČ,
KO BI NAJRAJŠI SPREMENIL DAN V NOČ,
DA BI SE POKRIL Z ODEJO IN SPAL NA VSO MOČ..
SO TRENUTKI, KO NE VEŠ,
KAM BI SE DAL, ŠE SEBI SI ODVEČ..
TAKRAT POMISLI, DA NISI EDINI,
DA SMO VSI LJUDJE S PODOBNIMI SPOMINI,
NA LEPE, GRDE TRENUTKE, DOŽIVETJA IN DOGODKE..
ČE SE NE POČUTIM LEPO, NI VAŽNO,
SAJ JUTRI BOLJE BO.
DELI PRIJAZNOST, TOPLOTO, LJUBEZEN, VESELJE,
SAJ SE TI VSE ENKRAT POVRNE!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:59 - 27.01.2008

    Lahko prijatelj obupa?
    Ker nisi dovolj-
    in si samo nič.
    In sta samo nič. 

    ...

    Beri dalje...
  • 19:13 - 25.10.2009

    Ne bi želel postati Salome,
    Bog ne daj da soseda to izve,
    da kroglice bi potreboval,
    težko bi danes, jutri spal.

    Beri dalje...

  • 19:36 - 22.12.2008

    Moj vlak Življenja na postaji Dvom obnemi,
    drugače dan za dnem naprej hiti
    in v dolge črne noči bedi,
    ampak, sedaj že dlje č...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 16.01.2011

    skozi
    pregreta ležišča
    zakajene dvorane
    misli razklane
    upognjena hrbtišča
    brez zunanjega blišča <...

    Beri dalje...
  • 09:42 - 17.07.2007

    pozdrav bogovom
    ki visijo na nočni omarici
    v sobi za goste
    te že ne bom posesala
    naj jih pokonča mrčes

    ...

    Beri dalje...
  • 15:05 - 06.03.2006

    Dal si mi sonce ob težkih dneh,
    mi pokazal pot iz stiske,
    bil moja sreča,
    moj navdih.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:57 - 22.01.2011

    Ukradi me nocoj v sanjah,
    spečega me pelji preko poljan.
    Polegni me na travnik,
    topli spomladanski travnik,
    Beri dalje...

  • 22:22 - 09.04.2012

    Vse kar sva imela
    izginilo je,
    ker ti vedno bolj
    odvračal si me.

    Vsa čustva izginila bodo,
    ostal bo en ...

    Beri dalje...
  • 05:33 - 11.12.2009

    Uro resnice ob zori odbila,
    igralcev kraljice padla kapela,
    prihod Godota neslišno zapela,
    z uma krvave zavese odkrila. Beri dalje...

  • 21:35 - 27.10.2005

    S prsti se sprahajaš
    Dvanajst rdečih ustnic
    In nerazumljive besede,

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo