Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Človek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

BITI PRIJAZEN, POŠTEN, TOPEL, LJUBEČ
DO VSEH LJUDI IN ŠE VEČ,
TO SE JE TEŽKO NAUČITI,
ENOSTAVNO MORAŠ SAMO BITI!

KAJ PA TAKRAT, KO TI JE VSEGA ODVEČ,
KO BI NAJRAJŠI SPREMENIL DAN V NOČ,
DA BI SE POKRIL Z ODEJO IN SPAL NA VSO MOČ..
SO TRENUTKI, KO NE VEŠ,
KAM BI SE DAL, ŠE SEBI SI ODVEČ..
TAKRAT POMISLI, DA NISI EDINI,
DA SMO VSI LJUDJE S PODOBNIMI SPOMINI,
NA LEPE, GRDE TRENUTKE, DOŽIVETJA IN DOGODKE..
ČE SE NE POČUTIM LEPO, NI VAŽNO,
SAJ JUTRI BOLJE BO.
DELI PRIJAZNOST, TOPLOTO, LJUBEZEN, VESELJE,
SAJ SE TI VSE ENKRAT POVRNE!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:25 - 29.03.2007

    Ni me čakala v preddverju življenja,
    ne na končni postaji v polmraku luči.
    Ne na peronu. Vlak tiho drsi...
    Sneg v kosmih ...

    Beri dalje...
  • 10:32 - 18.04.2007

    V višave se vzpenjaš,
    visoko v nebo,
    razprostiraš svoje veje,
    mogočno,
    bohotiš se,
    ...

    Beri dalje...
  • 20:43 - 29.03.2007

    Izginjam v njegovem praznem pogledu.
    Luščim se ob njegovi nedosegljivosti.
    Razlivam solze ob njegovi svobodi.
    Zakl...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 19.08.2008

    Ptice letijo visoko v nebo,
    letijo, letijo,
    daleč v neskončne modrine strmijo.
    Tudi jaz si želim biti ptica.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:10 - 05.01.2005

    Stopam okrog
    in iščem, v soju bleščic
    barvnih luči,
    veselih ljudi…..

    ...

    Beri dalje...
  • 12:22 - 25.07.2007

    zaustavil si se kot puščica v drevesu,
    a ni se zlomila.
    prenehal si biti kot utrujena ura,
    a ni se pokvarila.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:52 - 21.07.2006

    Vse kar je v meni, kar nosim v očeh,
    je slika mojega življenja, odraz duše in srca...
    vsak korak, ki me vodi čez korenine,...

    Beri dalje...
  • 20:55 - 26.06.2009

    Me trouvant seule dans le desert
    Je cherche issue.
    Pas de mirage.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:15 - 18.12.2007

    Iz tvojih oči
    kot pošast iz noči
    zažiga me strast.

    Ognjene želje
    me žgejo v srce
    in ujamejo v pas...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 22.12.2007

    Vsak delček telesa vpije po tebi.

    Ušesa kličejo po tvojem globokem glasu
    in vročih izpovedih ljubezni,<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo