Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Človek Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Beba, v nedelja, 31. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

BITI PRIJAZEN, POŠTEN, TOPEL, LJUBEČ
DO VSEH LJUDI IN ŠE VEČ,
TO SE JE TEŽKO NAUČITI,
ENOSTAVNO MORAŠ SAMO BITI!

KAJ PA TAKRAT, KO TI JE VSEGA ODVEČ,
KO BI NAJRAJŠI SPREMENIL DAN V NOČ,
DA BI SE POKRIL Z ODEJO IN SPAL NA VSO MOČ..
SO TRENUTKI, KO NE VEŠ,
KAM BI SE DAL, ŠE SEBI SI ODVEČ..
TAKRAT POMISLI, DA NISI EDINI,
DA SMO VSI LJUDJE S PODOBNIMI SPOMINI,
NA LEPE, GRDE TRENUTKE, DOŽIVETJA IN DOGODKE..
ČE SE NE POČUTIM LEPO, NI VAŽNO,
SAJ JUTRI BOLJE BO.
DELI PRIJAZNOST, TOPLOTO, LJUBEZEN, VESELJE,
SAJ SE TI VSE ENKRAT POVRNE!


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 06:39 - 28.12.2006

    Misel ti le z voljo učinkuje
    razmisli malo o dejavnosti
    redkokdaj ustrežeš si pravilno
    zato še nimaš sr...

    Beri dalje...
  • 10:54 - 21.07.2008

    Počivam. In čakam.
    Parrusia ali ercomen?
    Tudi v tem je življenje.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:34 - 16.01.2006

    Ni več ljubezni,
    umrla je,
    ker je umrla,
    ni več radosti.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:23 - 12.08.2005

    Kako naj vam to čudodelje pričaram?
    Da nebi lagala vam,
    preskromna bila?
    In glej:
    Ura bo kmalu poldan odbila,
    sonce mogočn...

    Beri dalje...
  • 18:33 - 09.11.2004

    Svet postaja siv,
    Čedalje bolj temen in neživ…
    Še svetlo modri oblaki se želijo skriti pred grozo,
    ki se jim bliž...

    Beri dalje...
  • 20:05 - 04.12.2009

     

    ...

    Beri dalje...
  • 18:15 - 07.07.2009

    Le še eno kapljico nalij,
    da pozabim na vse kar me teži,
    da pozabim na vse strahove,
    da pozabim na vse svoje do...

    Beri dalje...
  • 08:10 - 20.05.2007

    Kaj počneva? Tekmujeva?
    Le komu - in kaj? - dokazujeva?

    Da, lahko zdržim, danes, jutri, pojutrišnjem...
    Da te...

    Beri dalje...
  • 10:54 - 14.06.2007

    kot veter prijetno mrši ti lase
    kot nežen dotik prijetno se dotakne te
    kot snežna idila svetlika se
    kot nasmeh na ust...

    Beri dalje...
  • 16:44 - 14.12.2004

    Med prsti mi polzi…
    Blešči se in ščemi….
    Gomazi, poskoči, lebdi…..
    Kot jastreb se mi včasih zdi…
    Vz...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo