Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v ponedeljek, 03. sep. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (7 glasov)
 

dlan ujemi
nemir polomljenih kril
metulja
padlega v iskanju resnice

v dlan ujemi
kristale solza
ranjene na ostrini
tvojega ponosa

v dlan ujemi
krik bolečine
izgubljanja smisla

ljubiti te ....


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (13) KOmentar RSS
Objavil/a Rika, v 04-09-2007 11:12,
1. V
Nežno, kot vse, kar je Ajdino :)
 

Objavil/a ajda, v 04-09-2007 13:15,
2. :)
hvala! 
 
lp, ajda
 

Objavil/a exo, v 04-09-2007 22:13,
3. V
to ponavljanje "v dlan ujemi" meni ni všeč, sicer mi pa pesem ni slaba, se mi zdi, da se pogovarjaš z nekom ki se je malo izgubil, ki se išče... "ljubiti te" bi zato jaz zamenjal s kakšnim "pripadati ti", ali pa "poiščiva te", nakaj takega, ker ljubiti te je preveč izpeto, navadno.
 

Objavil/a Providence, v 05-09-2007 01:27,
4. V DLAN...
Glede dlani se strinjam z exom, v ostalem pa s Spikerco. :) Ajda lovi v dlan, jaz bi morda zakričala: Zgrabi! ;) Vendar mi je všeč ta refleksija ...  
Providence
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 05:38,
5. V
uh...ce bi bralec, ki se seveda zeli na nek nacin potopiti v pesem, jo razumeti zaznal, kaj pomeni tisti ne ljubim..ljubim..bi morda bil komentar glede te obrabljene fraze , drugacen. Nekomu , ki ti je zemlja, zrak, voda, obstajati dihati... izreci to, veliko vec pomeni kot je slutiti in zato verjami mi exo, ni obrabljena fraza, je kot da malo karikiram, napovedati vojno svojim custvom..No, ne bom se zdaj slacila in razkrivala do kosti;), verjami mi, da je pomen besed uhh.......... 
 
hvala za komentar
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 05:40,
6. V
Providence, razumem kaj si hotela povedati, saj saj...oja;) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a Nežika, v 05-09-2007 07:52,
7. V
...v dlan ujemi 
kristale solza... 
še posebej lepo Ajda 
L.P. od Neži :zzz
 

Objavil/a felicko, v 05-09-2007 08:11,
8. V DLAN...
Ajda, ker te poznam, mislim, da dobro vem o čem govori pesem. Z malo besedi veliko povedanega. Lepo! 
 
Lp. Felicko :)
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 08:21,
9. V
Hvala Nezika, felicko, ja res je..tako kot si napisal.. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a vvooodnarka, v 05-09-2007 19:28,
10. V
Tako že hodim k tebi (dvakrat mi je tehnologija zagodla). Dlan prijatelja je vedno dobrodošla in vedno je prvi, ki ti jo poda. Tega zaključka ne bi bilo potrebno dodajat; " Ljubim te .... " **** 
 
Čestitke za :) 100 pesem :) 
 
Lepo te pozdravljam, vvooodnarka
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 19:45,
11. V...
izgubljanja smisla  
ljubiti te ....  
 
hvala vodnarka... lej mislim, da je potreben ta "dodatek", ker je poudarjeno izgubljanje smisla ljubiti te..to ne pomeni, da ljubim.da morda izgubljam smisel ljubiti, to je pa razlika;) 
 
no, vsak si pesem razlaga po svoje in na avtorju je, da vsaj malce poskusa razjasniti....in to je to;) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a MoonLight, v 06-09-2007 20:07,
12. Čudovito!
Ajda, res mojstrsko spisano. Še posebej se me je dotkanil nalsednji odlomek. Mogoče ker se v njem najdem, ali ker je preprosto genilano napisan. 
 
v dlan ujemi 
kristale solza 
ranjene na ostrini 
tvojega ponosa 
:)
 

Objavil/a ajda, v 06-09-2007 20:42,
13. V
ja, namen pesmi je tudi ujeti v dlan drobec zase in ti si ujel malce ranljivosti, ze ves zakaj... 
 
hvala za komentar,  
ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 01:44 - 03.11.2007

    Klinično živa,
    a mentalno mrtva,
    množica živih mrličev
    sedi za ekranom,
    apatično bulji v svetlo škatlo,
    ...

    Beri dalje...
  • 08:17 - 13.10.2009

    Napisal pesem bi, morda sonet,
    ki spremenil bi se v najlepši cvet,
    a krila, verzi kot da ne dajo poleteti,
    čustva vsa v pesm...

    Beri dalje...
  • 17:17 - 15.12.2006

    Le ti si znala vzvaloviti gladino moje duše
    in znala si okrasiti vsak moj dan;
    zdaj vse preteklost je - praznina duše...

    Beri dalje...
  • 14:52 - 19.12.2006

    Pogrešam poglede
      iskrice v tvojih očeh
    Pogrešam topel občutek
      tvojih prstov na moji...

    Beri dalje...
  • 20:46 - 17.06.2006

    I told you a thousand times before that I’ll stop with this shit…
    I told you a thousand times before…
    Ey yo kolkokrat...

    Beri dalje...
  • 07:28 - 23.02.2008

    Čakam te v temi.
    Kdaj boš prišla?!
    Tiho in neslišno.
    Slišim petke, vonjam tvoj gib,...

    Beri dalje...
  • 14:51 - 04.01.2007

    mehka zimska noč v sen je legla
    hiše in dvorišča skriva tiha megla

    ...

    Beri dalje...
  • 00:52 - 11.02.2008

    Kot maska moj obraz
    gledam iščem pa ne vidim
    in ti? si že slišal zame?
    držiš se v zavetju ...

    Beri dalje...
  • 14:00 - 17.02.2008

    Citiram:

    Vse stvari zmerno. - Konfucij
    Pot ekscesa vodi v palačo modrosti. - Blake
    Zmernost obstaja celo v ekscesu. ...

    Beri dalje...
  • 20:48 - 09.11.2010

    Kaplja za kapljo.
    Plak, plak.
    Kaplja za kapljo
    je čistila zemljo,
    sipirala umazanijo v globine.
    <...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo