Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

V Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a ajda, v ponedeljek, 03. sep. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (7 glasov)
 

dlan ujemi
nemir polomljenih kril
metulja
padlega v iskanju resnice

v dlan ujemi
kristale solza
ranjene na ostrini
tvojega ponosa

v dlan ujemi
krik bolečine
izgubljanja smisla

ljubiti te ....


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (13) KOmentar RSS
Objavil/a Rika, v 04-09-2007 11:12,
1. V
Nežno, kot vse, kar je Ajdino :)
 

Objavil/a ajda, v 04-09-2007 13:15,
2. :)
hvala! 
 
lp, ajda
 

Objavil/a exo, v 04-09-2007 22:13,
3. V
to ponavljanje "v dlan ujemi" meni ni všeč, sicer mi pa pesem ni slaba, se mi zdi, da se pogovarjaš z nekom ki se je malo izgubil, ki se išče... "ljubiti te" bi zato jaz zamenjal s kakšnim "pripadati ti", ali pa "poiščiva te", nakaj takega, ker ljubiti te je preveč izpeto, navadno.
 

Objavil/a Providence, v 05-09-2007 01:27,
4. V DLAN...
Glede dlani se strinjam z exom, v ostalem pa s Spikerco. :) Ajda lovi v dlan, jaz bi morda zakričala: Zgrabi! ;) Vendar mi je všeč ta refleksija ...  
Providence
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 05:38,
5. V
uh...ce bi bralec, ki se seveda zeli na nek nacin potopiti v pesem, jo razumeti zaznal, kaj pomeni tisti ne ljubim..ljubim..bi morda bil komentar glede te obrabljene fraze , drugacen. Nekomu , ki ti je zemlja, zrak, voda, obstajati dihati... izreci to, veliko vec pomeni kot je slutiti in zato verjami mi exo, ni obrabljena fraza, je kot da malo karikiram, napovedati vojno svojim custvom..No, ne bom se zdaj slacila in razkrivala do kosti;), verjami mi, da je pomen besed uhh.......... 
 
hvala za komentar
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 05:40,
6. V
Providence, razumem kaj si hotela povedati, saj saj...oja;) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a Nežika, v 05-09-2007 07:52,
7. V
...v dlan ujemi 
kristale solza... 
še posebej lepo Ajda 
L.P. od Neži :zzz
 

Objavil/a felicko, v 05-09-2007 08:11,
8. V DLAN...
Ajda, ker te poznam, mislim, da dobro vem o čem govori pesem. Z malo besedi veliko povedanega. Lepo! 
 
Lp. Felicko :)
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 08:21,
9. V
Hvala Nezika, felicko, ja res je..tako kot si napisal.. 
 
lp, ajda
 

Objavil/a vvooodnarka, v 05-09-2007 19:28,
10. V
Tako že hodim k tebi (dvakrat mi je tehnologija zagodla). Dlan prijatelja je vedno dobrodošla in vedno je prvi, ki ti jo poda. Tega zaključka ne bi bilo potrebno dodajat; " Ljubim te .... " **** 
 
Čestitke za :) 100 pesem :) 
 
Lepo te pozdravljam, vvooodnarka
 

Objavil/a ajda, v 05-09-2007 19:45,
11. V...
izgubljanja smisla  
ljubiti te ....  
 
hvala vodnarka... lej mislim, da je potreben ta "dodatek", ker je poudarjeno izgubljanje smisla ljubiti te..to ne pomeni, da ljubim.da morda izgubljam smisel ljubiti, to je pa razlika;) 
 
no, vsak si pesem razlaga po svoje in na avtorju je, da vsaj malce poskusa razjasniti....in to je to;) 
 
lp, ajda
 

Objavil/a MoonLight, v 06-09-2007 20:07,
12. Čudovito!
Ajda, res mojstrsko spisano. Še posebej se me je dotkanil nalsednji odlomek. Mogoče ker se v njem najdem, ali ker je preprosto genilano napisan. 
 
v dlan ujemi 
kristale solza 
ranjene na ostrini 
tvojega ponosa 
:)
 

Objavil/a ajda, v 06-09-2007 20:42,
13. V
ja, namen pesmi je tudi ujeti v dlan drobec zase in ti si ujel malce ranljivosti, ze ves zakaj... 
 
hvala za komentar,  
ajda
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:35 - 08.09.2006

    Vzamem kelih tvoje ljubezni,
    čeprav vem, da je prazen.
    Z drobtinami se ne
    zadovoljim več.

    Ti si le prehodno sta...

    Beri dalje...
  • 18:15 - 13.12.2008

    jajca! jajca! sama jajca!
    in neustrezna pašta.
    in asociacija na risanke
    tiste, kjer ne govorijo dosti
    ko...

    Beri dalje...
  • 09:47 - 30.04.2008

    Do zdaj sem sebe le poslušat' znala
    In nisem dobro vedela, kaj hočem.
    Hla...

    Beri dalje...
  • 17:35 - 05.01.2005

    Se je lepo obdobje zame končalo
    na račun vojske se je še veliko praznovalo
    že ko sem iz vojske domov prišel,imeli smo veselico
    zakla...

    Beri dalje...
  • 00:59 - 14.02.2010

    Prešernu uka žeja
    je spoznala,
    da poet živi
    in umrje brez g'narja.

    Kot ptič ujet Gregorčič
    ...

    Beri dalje...
  • 10:27 - 02.11.2007

    Sončni žarki so prodrli skozi temne oblake
    in posijali v moje življenje.
    Za hip, za trenutek je bilo lepo živeti.
    Minilo je ...

    Beri dalje...
  • 15:57 - 29.06.2008

    Tu ni ničesar več.
    Hrepeneča želja po življenju je umrla.
    Ekonomija propadlega.

    World War III. Se bliža. ...

    Beri dalje...
  • 20:48 - 19.01.2005

    Smej se ker sije sonce led
    Elipse spet krožijo v pravo smer
    Jaz pa še kar čakam, vedno čakam,
    da me bo nekdo pobral in preoblikoval<...

    Beri dalje...
  • 08:52 - 16.12.2009

    V nekem drugem svetu, v nekem svetu kjer smo bolj to kar smo, tam kjer ni pretvarjanj sedita za mizo...
    Robota, kdo pa.
    Programiran...

    Beri dalje...
  • 12:39 - 25.10.2004

    1.
    Ovita v šal,
    hladnih dlani,
    čakam, da me obiščeš.
    Pila bova čaj,
    nabirala lastne verze,
    hrepe...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo