Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Srce Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Mystic, v sobota, 30. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 
Dež je pršel, ko sem k tebi prišel. Potem sva dolgo govorila, se s pogledi lovila, se opazovala, se prepoznala; dež je še lil, zato sem pri tebi vso noč bil. Najprej sva otipala roki, pa lica,ustnice,poljubov potoki, pa lica,ustnice,poljubov potoki, pa gumbi,moji in tvoji, obleka je bila kot povoji, tako sva je slekla: "leziva", si med poljubljanjem rekla. Kako neizmerno nežno sva se iskala, se prepuščala in se dala, dolgo v noč sva igro vodila, potem pa drug drugemu ogenj gasila. Jutro je sonce rodilo, v meni pa se je nekaj spremenilo, v srce sem te dal, da te bom ljubil, ne pa posedoval.
Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 03:22 - 21.01.2008

    Ko poljubljam tvoje prsi
    se rušim
    kot se je rušil stolp v Babilonu

    Iskre mojih noči
    so vžgale
    Beri dalje...

  • 22:07 - 24.07.2006

    Na svetu živeli so trije vojaki,
    Trije slovenski rojaki,
    Ki borili so se za našo domovino,
    Radi bi se vpisal v zgodovino.
    D...

    Beri dalje...
  • 22:26 - 21.02.2007

    Nočem več spati,
    hočem vstati,
    saj ta noč že predolga je,
    in ti ne ljubiš me.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 31.01.2005

    Praviš, da me ljubiš.
    Morda. So vse laži?
    Trdiš, da ne pozabiš.
    Le kam so drugi šli?

    ...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 22.04.2009

    Oda se je zapisala. Oda.
    Pomisli. Vanjo so vsadili
    grom in lom svetlobe v strel.
    Odstrel in dva groša fantazije.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:42 - 16.12.2009

    Luna me opazuje med trpljenjem.
    Deli mojo žalost, moje solze.
    A en dan se luna skrije.
    Tisti dan je najhujše....

    Beri dalje...
  • 20:06 - 09.11.2005

    Kjuješ zvezde, zase, zame, zanj mar
    za katerega ti ni mar
    groš je počen in ti razkrit
    vendar gol in ubog trdiš da ni prav
    da ti ni...

    Beri dalje...
  • 18:34 - 20.06.2007

    Luža na tleh
    strmim
    živosrebrn odsev neba,
    lesketajoče sonce
    skrito za tančico sivine
    strmim
    plavajoča ...

    Beri dalje...
  • 22:31 - 11.01.2006

    V vetru, puščavi griva izigrava leve in desne.
    Rajajo po pesku kot vrtalke božične.
    Sem ter tja ji šibajo očke...
    in za vrat in očke...

    Beri dalje...
  • 20:05 - 23.05.2006

    Radovednost je privilegij srečnih.
    Sreča je atribut mehanizma.
    Mehanično nas osvobaja.
    Svoboda je paradoksnega značaja.
    Značaj ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo