Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

vsak svoj krompir Natisni Priporoči prijatelju
Od mathea   

Jutrišnjega dne spomin
Me je zabil na stol in mi odkril
Besed neznosnih melodijo
Da zopet se ljudje rodijo
Ki niso si hotelei ne želeli
Da bi v svet tako bolan živeli

Saj njih ne briga zdaj ali nikoli
Pa naj odloča že kdorkoli
Da bi le dali jim besedo
Pa ne kot neko znano vero
Da bo v življenju najti mir
Ko vsak lahko presoja svoj krompir.

Komentiraj pesem na forumu.
(7 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:23 - 19.09.2007


     

    ...

    Beri dalje...
  • 09:34 - 30.01.2006

    Srce na koncu rane
    ritmično razbija,
    drget valove trese,
    nežno jih ovija,
    na obzorju rob oblaka
    v krvavem siju se namaka,...

    Beri dalje...
  • 22:47 - 17.04.2009

    Pripravljam se na odhod,
    na potepanje, ne skrbite,
    poslal vam bom
    sporočilo v steklenici.
    Dolgo me ne bo...

    Beri dalje...
  • 12:51 - 02.03.2005

    Rumeno je sonce,
    rumen je nasmeh,
    rumeno je veselje,
    rumena je sreča.
    Naj bo rumeno!

    ...

    Beri dalje...
  • 09:29 - 22.12.2005

    Danes nekako ne vidim dobro tega sveta,
    gledam ga skozi prizmo, ki teče iz srca.
    Morda pa je to kar vidim tako celo bolj res,
    od v...

    Beri dalje...
  • 14:38 - 12.01.2010

    jokajoče oči, ko vidim tvojo senco-
    kjub prividu-vem da si tu!
    čutim tvoji roki, ki me vlečeta za sabo
    zarjaveli spomin, pre...

    Beri dalje...
  • 18:37 - 28.03.2011

    Nekaj dni nazaj se je zdelo,
    da bo zelo bolelo.
    Potem pa, kar čez noč,
    problemi gredo proč.

    Neka...

    Beri dalje...
  • 18:16 - 15.05.2006

    Respect vsem vam ki ste uspel v tej rap obrti
    Ne pa taq ko mi ko smo slepi tak ko krti,
    Se zaletavamo v up, ki rodil bo samo obup
    Beri dalje...

  • 14:49 - 10.01.2007

    Zakaj prideš k meni
    in govoriš?
    Ali si preveč oblečena,
    da bi se slekla
    ter utihnila?
    Kako to, Beri dalje...

  • 07:31 - 29.02.2008

    Ne išči me,
    saj veš, da se
    ti bom zopet skrila.

    Ne, nocoj
    ne grem s teboj,
    čeprav bi te la...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo