Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Prevara Natisni Priporoči prijatelju
Od Matej   

Novica znana je vesela,
da jo ptički že pojo.
Je ljub'ca uslišala željo mojo,
da rad bi, da b'se vzela.

Vso noč z veseljem sva bedela,
ji ljubil njeno sem telo,
poljubljal ustnico sem vrelo,
slovo trenutka naju je bolela.

A vse je to le misel lažna,
od resnice je pobeg –
neuresničljiva želja blažna.

A če živel bi še en vek,
Vem, da ostala bi še misel lažna,
lepa mehka, ampak hladna – kakor sneg.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:39 - 16.03.2005

    vse polno luči se rojeva
    zvezdni utrinki
    žgejo tvoje besede
    v mojo kožo
    da boš
    večen

    ...

    Beri dalje...
  • 02:19 - 17.02.2007

    Oh ti ljubimec moj vzemi me
    prepustiva se v ta opoj,
    prsi mi nežno sesaš,
    jih mečkaš,tvoji prsti,
    čarob...

    Beri dalje...
  • 19:29 - 17.12.2007

    Najbolje što mi se dogoditi može
    U ove sitne sate kad bih morao na spavanje
    A mjesto sna samo neke slike sumnje i osjećaj lo...

    Beri dalje...
  • 19:57 - 10.08.2007

    Rekli so mi, da bo konec
    a jaz jim nisem verjela.
    Čutila sem le tebe,
    ki popeljal si me v svet te sheme.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:44 - 18.05.2008

    včeraj sem te še prosil,
    danes mi zobje sami rastejo postrani.
    mirno streljam svoje misli v luno
    in čaka...

    Beri dalje...
  • 12:42 - 01.02.2006

    Kdo si ti, ki zarevn mene spiš?
    Ti, ki srečujem te na svoji poti?
    Ali te poznam?
    Mogoče sem le v zmoti,
    ampak zdiš se mi poznan...

    Beri dalje...
  • 10:56 - 30.12.2004

    Zastor je padel,
    predstave več ni,
    luči so pogasnile,
    dvorana se temni….

    ...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 08.01.2005

    Bil je visok kakšen meter in pol.
    Nosil je oranžen jopič.
    Lizal je liziko,
    Medtem ko je čakal na avtobusni postaji.

    &...

    Beri dalje...
  • 09:45 - 15.06.2007

    Vdihnil si življenje... majska rožica,
    v dlaneh te ljubim moj sin,
    v dlaneh s poljubi nežnosti učim,
    od sreče...

    Beri dalje...
  • 15:12 - 02.03.2006

    Yo zgled si jemljem po modelih na tem svetu,
    Ki dolge dni preživijo v ravnateljevem kabinetu.
    Delajo prekrške saj vem da mam slabi zgle...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo