Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Velenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Matej, v torek, 07. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

O Velenje moje mesto drago,
kjer preživljal sem mladost.
Zame sreča in prostost
bili sta le navadno blago.

Da v njem je mlaj,
da je v njem blago največje,
za katerim hrepeni srce trpeče,
sem ugotovil šele zdaj.

Zdaj v času, ko samevam,
tu v vojski premišljujem,
v spominu stare pesmi si prepevam.

V sebi težek boj bojujem,
v daljavi kdaj pa kdaj pogledam.
»Kje Velenje si?« se sprašujem.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:49 - 09.10.2008

    Mi listje pod nogami šumi,
    sladko po jeseni v vetru diši.

    Na polju trava že zeleni,
    v gorah sneg se top...

    Beri dalje...
  • 12:04 - 14.11.2004

    bašem se s paracetamolom
    da bo bolečina izginila
    in ko bo
    ne bo dejanskega dokaza za obstoj

    ...

    Beri dalje...
  • 07:38 - 16.04.2010

    Če bi vsi ljudje
    imeli mišje repe
    bi bilo življenje
    morda bolj zanimivo.

    Zjutraj na avtobusu;
    oprostite ...

    Beri dalje...
  • 20:30 - 09.11.2005

    Konj, je zame kruh
    in zate krava.
    A za naju skupaj
    je trava. ...

    Beri dalje...
  • 21:59 - 06.04.2006

    Še zadnje note
    najine poti vrišem med
    pet črt.
    Jutri bom poslušala
    njihov odmev
    ko se boš spuščala po stopnicah.

    Pot...

    Beri dalje...
  • 22:47 - 04.04.2005

    Zakaj se moja dlan ne more dotakniti tvoje,
    zakaj ostajajo le želje ,
    hrepenenje moje,
    zakaj prebujanje strasti v sebi zadušiti mora...

    Beri dalje...
  • 19:41 - 26.11.2008

    S tesnobo v srcu spomnim se dni,
    koder sovraštva mu plamen gori,
    kjer z alkoholom si lepšajo dan,
    če njimi ne kimaš, si u...

    Beri dalje...
  • 13:19 - 10.12.2005

    To je noč,ko srce kliče na pomoč,
    to lahko je noč,ko odšel bom proč,
    a kaj ko srce ne dovoli
    in žalostno poje mi...

    ...

    Beri dalje...
  • 20:06 - 21.09.2006

    Pomivam posodo,
    iz ozadja slišim svojo najljubšo pesem,
    vsi spomini vezani nanjo
    so izginili,
    pokopani ...

    Beri dalje...
  • 19:05 - 12.05.2005

    Zakaj včasih je tko težko živet
    k en sam dan se vleče k ceu let
    zakaj, k vse bi lohk tok u izi blo
    zakaj? Kam lepo življenje je u...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo