Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Velenje Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Matej, v torek, 07. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

O Velenje moje mesto drago,
kjer preživljal sem mladost.
Zame sreča in prostost
bili sta le navadno blago.

Da v njem je mlaj,
da je v njem blago največje,
za katerim hrepeni srce trpeče,
sem ugotovil šele zdaj.

Zdaj v času, ko samevam,
tu v vojski premišljujem,
v spominu stare pesmi si prepevam.

V sebi težek boj bojujem,
v daljavi kdaj pa kdaj pogledam.
»Kje Velenje si?« se sprašujem.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:30 - 08.09.2007

    Strgano izruj me!
    Prosim vzemi ta moj svet...
    S hladom ne obsuj me
    tako ne morem več živeti.
    V miru no...

    Beri dalje...
  • 21:12 - 04.02.2010

    Tu smo nekje na koncu sveta
    kot neka vrsta božjih iztrebkov
    vse kar je dobro se vrača nazaj
    a kvarno se snovno razkraja. <...

    Beri dalje...
  • 23:12 - 07.03.2005

    Ljubezen je igra dveh bedakov, metulčkov v trebuhu, lepih besed , poželjivega pogleda, mrzlih dlani, objemov strasti.

    Čustva bedakov so osta...

    Beri dalje...
  • 10:16 - 05.03.2005

    Bolečina
    žge, razjeda,
    ostaja le praznina.
    Želja odrečena,
    danes v pesem te zavijem,
    na dno besed te skrijem,
    nikoli ...

    Beri dalje...
  • 23:07 - 01.05.2005

    Podaj mi roko, dragi moj,
    popelji me v deželo pravljic,
    kjer škratje nagajivi rajajo vso noč,
    si vile zapeljive
    kitke spletajo ...

    Beri dalje...
  • 19:56 - 30.12.2007

    Prepolno lepih melodij
    prepleta se v globini čustev,
    ko gledam, ljubim dekle sinjin
    na obrežju sna, mojih širin. Beri dalje...

  • 20:51 - 12.06.2012

    Malo oguljena misel ožuljena rabi reset.
    Jo peljem z labodi na sonček ob vodi svobodo ujet.

    Ob vetrcu rečnem i...

    Beri dalje...
  • 13:39 - 12.01.2005

    V miru,spokoju mi duša drhti,
    lepo je, če si brez skrbi…
    Ob metanju kamenčkov voda vzvalovi
    v krogih simetričnih se ...

    Beri dalje...
  • 11:07 - 07.10.2005

    Beri dalje...

  • 10:52 - 16.05.2010

     

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo