Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Zeleni Grm Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a B.B.I., v sobota, 13. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vidim grm, zeleni košat grm,
na njemu cvetje,
v vsakem listu neka želja,
v vsaki želji vprašanje.

Vidim grm, a v njem ptica,
slišim njeno petje,
njen ton veselja,
vsaka melodija je novo spoznanje.
Vidim grm, velik, prelep,
listje na njem se je na soncu peklo,
božanstven je,
a vidim ga skozi prašno steklo.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:34 - 10.10.2009

    Ujela me je gosta tema,
    zagrnila me je temna noč.
    Molitev ne pomaga več nobena,
    vanjo tonem ves tresoč.
    ...

    Beri dalje...
  • 10:42 - 19.07.2005

    Zavidam morju
    ki te zdaj objema
    poletno vroča
    tema
    na obzorju

    ...

    Beri dalje...
  • 06:17 - 03.11.2004

    Sem luč sveta
    in rudnik zlata.

    Sem jutranja zarja,
    ki nov dan oznanja.

    Sem zvezda na nebu,
    ki sveti vse noči v letu.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:31 - 13.09.2009

    Maintenant je sais que tu es parti
    Loin et encore au delà
    Maintenant je sais qu'un jour
    J'irai après toi
    Pour te rejo...

    Beri dalje...
  • 19:33 - 27.11.2010

    a si kdaj obcutk meu,
    da cuts tist kar ne bi smeu?
    in da kasnej ti bo zou,
    da si sploh jo spuznou?
    te kdaj je blo str...

    Beri dalje...
  • 20:45 - 09.11.2005

    Misli moje naj bodo moje
    in če jih kdo občuti naj bo preklet.
    Preklet tako kot so preklete misli moje,

    ...

    Beri dalje...
  • 10:10 - 12.02.2006

    V beli praznini čakam nate,
    samotnega vodomca, ob
    zastali reki spominov,
    v objemu sanj
    vznemirljive pomladne sape,
    ki jo ...

    Beri dalje...
  • 07:30 - 24.08.2010

    Ko misliš, da letiš,
    in, ko se ti zdi,
    da se še zvezde priklanjajo
    tvoji veličini,
    vedi, to so samo ...

    Beri dalje...
  • 19:03 - 22.09.2005

    Nasmeha več ne pozna.
    Ne sočloveka.
    In prijatelja zdavnaj več nima
    Le ta steklenica vina,
    je z njo.
    Kot že stokrat no...

    Beri dalje...
  • 18:35 - 24.10.2006

    Prišel bo v belih snežinkah, kot zmeraj,
    padal bo dolgo, dolgo v noč,
    pobelil bo strehe naših domov,
    preobleke...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo