Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ven hoče Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a mathea, v nedelja, 05. dec. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Včasih ,
ko je moje srce pretesno
za eno samo osebo
ko na stene telesa od znotraj pritiska
tista deroča , pekoča tesnoba
ko se v hipu zruši se ravnokar bleščeče okno
ko ne čutim več svojega telesa
le še bum-bum bum-bum !

takrat tipkam in hitim po kričečih črkah
ki drvijo, kot da ne bi poznale pik in vejic
kot da se niso nikoli ničesar naučile
kot da jim bo življenje ušlo
če ne bodo druga drugi sledile
premor
vdih
izdih
pa spet se zagrebem
v vihravo tekmo sama proti sebi
kajti bom !
iztrgala bom misel
in ti jo vrgla ekran v obraz
čeprav
čeprav
čeprav
mi spet bo žal ?


Zato … aj,
Ustavi konje
Ihhhaaa
Vse je ok …
Vzdih
Izdih
Iztopna postaja
Gremo naprej.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:48 - 08.04.2005

    Leti, leti, leti... Daleč stran. Za vedno.
    Odpihnil je veter najino pesem,
    ki tako dolgo sva jo pisala.
    Ne bo je več nazaj, to je ja...

    Beri dalje...
  • 18:39 - 23.11.2006

    Zgrudim se
    naravnost v tvoje oči,
    iz njih izvabljam
    galaksije drobnih sonc.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:29 - 12.02.2007

    Kdo se igra igro lutk,
    je kje kraj, kjer se riše?
    Album s slikami se polni,
    a ne slikam in ne polnim ga že dolgo.
    Beri dalje...

  • 19:40 - 18.06.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 19:44 - 04.02.2010

    Veš Sonce, za tebe imam vprašanje,
    kam odhajaš ko objamejo me sanje, im luna, zvezde mi v noč krase nebo,
    kod skrivnostne ti poti...

    Beri dalje...
  • 12:40 - 17.02.2009

    Ob robu sveta je svet  fantazije,
    sedeč na prestolu iz čiste luči.
    Z desnico pričara, z levico jih skrije,
    svetove in sanje....

    Beri dalje...
  • 22:47 - 19.10.2009

    Moje srce se vsakdanjim izzivom ne da, ljubi ga bolj kot boga. On njegov je čisti cvet, cvet sreče je njegove. 
    Zalivala ga b...

    Beri dalje...
  • 08:19 - 03.10.2008

    sedim na klopi in čakam
    čakam na meglo
    ki tako nežno leže na mesto
    ki se prikrade pod vsaka vrata
    ki pokuka v vsako h...

    Beri dalje...
  • 22:23 - 17.04.2009

    Prosi me, da ti odrežem krila.
    Ti megla, ki se vlečeš po stenah.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:25 - 20.06.2008

    Tale dež
    je čisti blues
    za mimobežno dušo,
    ki čisti
    prag in poje.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo