Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ljubezen Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Moky, v sreda, 10. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ljubezen je pojem,
ki ostane nespremenjen.
Želim si jo zopet čutiti,
čutiti ob sebi in za večno ostati ob njej.

Še zdaj jo iščem,
iščem jo v tebi,
hočem te, želim si te.
Ljubim tvojo bližino,
nežnost in toplino.

Sedaj te ni ob meni-pogrešam te.
Zelo mi je težko,
ne morem ti povedati
ampak srce boli od LJUBEZNI same.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Tomi, v 12-01-2007 07:20,
1. ljubezen
Pot, ki jo imaš v mislih je resnično edina in prava,, najti ljubezen v tem smislu, da sam postaneš daritelj nje in tako jo tudi spoznaš, ker drugače je to samo lovljenje svojega repa kot pri psu.Osrečuj in imel jo boš tako kot mnogi na pretek...
 

Objavil/a Moky, v 12-01-2007 09:39,
2. tomi-ljubezen
hvala ti za komentar....zadel si bistvo tega kar sem želela povedati z njo....lp, moky
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:55 - 27.09.2008

    Floralia.

    Vesolje in norec.

    Vestalka na strehi .

    Globoko
    občutiš besede
    spremenljivih...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 06.01.2010

    I have a fire within me.
    And it burns me from inside.
    I hurt so much I wanna scream
    but I can not say a word....

    Beri dalje...
  • 17:54 - 03.08.2008

    Brigitte je te ecrie que je t'aime...

    Sol na žulje žge (je DonJuanovo žalovanje)
    ko ta večer se nepre...

    Beri dalje...
  • 11:37 - 17.01.2010

    With ashes in your hair
    and rings beneath your eyes
    the chill of winter air
    Is more than you can bear.
    A...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 24.06.2006

    Pomlad? Življenje?
    Živela sem za zadnjo zimsko luno…
    Počasi umirava skupaj.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:46 - 22.10.2006

    Pretrgala sem mrak nad sabo, nad tabo, 
    da bi oba obstala v vedrini in obličju čistega.
    Z roko v roki sva sed...

    Beri dalje...
  • 23:45 - 14.02.2013

    Lahko bi na polno živela,
    lahko bi šla sanje ujet,
    lahko bi naredila, kar sem želela,
    lahko bi šla tja, kjer ce...

    Beri dalje...
  • 17:09 - 03.11.2004

    Na pragu pred hišo je mati sedela
    ...

    Beri dalje...
  • 20:47 - 19.02.2006

    Misli sem si,
    zdaj je čas,
    ko moram iti
    z jutrom v novi dan.
    V to mrtvo reko,
    ki odteka
    kdo ve kam. Beri dalje...

  • 16:38 - 03.04.2007

    Utrgala sem črni cvet
    njegovo lepoto v noči sem opazovala
    prelepi cvet - za mojo bol
    z listi zibko ji bom pos...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo