Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ljubezen Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Moky, v sreda, 10. jan. 07
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Ljubezen je pojem,
ki ostane nespremenjen.
Želim si jo zopet čutiti,
čutiti ob sebi in za večno ostati ob njej.

Še zdaj jo iščem,
iščem jo v tebi,
hočem te, želim si te.
Ljubim tvojo bližino,
nežnost in toplino.

Sedaj te ni ob meni-pogrešam te.
Zelo mi je težko,
ne morem ti povedati
ampak srce boli od LJUBEZNI same.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Tomi, v 12-01-2007 07:20,
1. ljubezen
Pot, ki jo imaš v mislih je resnično edina in prava,, najti ljubezen v tem smislu, da sam postaneš daritelj nje in tako jo tudi spoznaš, ker drugače je to samo lovljenje svojega repa kot pri psu.Osrečuj in imel jo boš tako kot mnogi na pretek...
 

Objavil/a Moky, v 12-01-2007 09:39,
2. tomi-ljubezen
hvala ti za komentar....zadel si bistvo tega kar sem želela povedati z njo....lp, moky
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:30 - 18.11.2009

    Je kje na svetu kraj popolne sreče,
    kjer je sam smeh in radost neizmerna?
    Če je, ne vem, a tja na jug me vleče,
    ...

    Beri dalje...
  • 13:59 - 10.08.2009

    Kaj razmišlja voznik avtobusa
    ko tiho kadi in si
    gleda v čevlje?

    Na končni postaji čakam in se
    s...

    Beri dalje...
  • 19:01 - 20.07.2005

    Pogrešam te,
    pa vem, da nočeš biti moj! ...

    Beri dalje...
  • 22:17 - 30.05.2005

     

    ali - Ko veter ajdo boža

     

    Že sama misel srh vzbudi.
    Mravljinci stečejo po meni.
    Nesramno se dotikajo prsti ...

    Beri dalje...
  • 07:20 - 03.05.2010

    Da bi razumel vsaj vsak sebe
    naj si objasni zakaj tu živi,
    zakaj mi je ravno zemlja dobitek,
    na kateri vsak svojo resnico bu...

    Beri dalje...
  • 09:01 - 05.04.2007

    Navihano početje luninega žarka
    v mojem spočetju poplesuje,
    igra se z DNK strukturami,
    iskre skriva, luna dela, da in ne na...

    Beri dalje...
  • 20:28 - 19.01.2005

    Hlad in nemir, čutiš ga, iščeš njegov izvir,
    veje, mrazi te, treseš se, žal ti je,
    le kaj je bilo, kako je mogoče, da zgodilo se je to&...

    Beri dalje...
  • 06:33 - 09.12.2005

    Obmolknejo orgle
    v odjugi nezmotljivega,
    razpotje minljivosti
    v raztopljeno prosojnost,
    ker se hranim na hladnem...

    Beri dalje...
  • 12:34 - 18.10.2009

    Ujeta v vezi čustev kot ujetnik v okove
    ne morem zbežati iz njih ječe v roke njegove.
    Sanjam o novem in lepem brez upa...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 05.10.2008

    zakaj, Osamljenost?
    en proti tisočim
    nikoli samo eden
    eden ni nobeden
    eden je več!
    deževna noč in...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo