Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ne laži me Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a cbking, v četrtek, 26. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

No, daj zlaži me,
če se boš počutila kaj bolje!
Tako je lažje, se ti ne zdi?
Ti si lepo skrita za svojim obzidjem,
gledaš prek in nič ne vidiš,
le svojo senco na opekastem zidu.
Jaz pa na svoji strani stražim svoj bunker,

ki se je le še bolj utrdil
od prejšnih viharjev.
Ne spustim nikogar notri,
nihče ne pozna mojega gesla.
Skozi lino te opazujem in le slutim lahko
kaj se dogaja s teboj.
Ustreliš laž, ki se mi nepričakovano
zarije v meso.
Kot tempirana bomba čaka na pravi trenutek,
ki ga bo doličil čas.
Naučil sem se ne videti laži,
lažje jih je prebaviti kot resnico.
Ranjen za obzidjem,
z okrvavljenim ponosom,
čakam, kdaj me bo pokončala
tvoja najpopolnejša laž.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 27-10-2006 21:00,
1. Ne laži me
Ranjen za obzidjem,  
z okrvavljenim ponosom,  
čakam, kdaj me bo pokončala  
tvoja najpopolnejša laž.  
 
Izluscila sem misli, ki so se me dotaknile, me butnile in popraskale ob zidu... 
Prepricljiv si v svojem pisanju in seveda cestitke... 
 
Bi pa imela eno majceno pripombo, zakaj naslov Ne laži me/mi? no, morda ima to svoj pomen.... 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Tomi, v 29-10-2006 07:02,
2. ...
Resnice življenja so skrite lahko v eni sami besedi in zabolijo najhujše, ker so takoj v največji globini srca in težko jih je odstraniti, ker nosijo s seboj cel splet orožja,ki vzdrami in zavrže vse občutke, ki so bili tako globinsko z vso nežnostjo privzeti.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:46 - 09.03.2005

    V mojem srcu je polno praznine,
    po njem se pretaka le nekaj kisline;
    kisline vroče,
    kisline pekoče.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:16 - 27.01.2006

    V zbledelih že črkah starega stiha,
    v rimah davno izpetega poeta,
    usoda se z njegovo mi prepleta,
    ki srkal nektar je vrelca navdi...

    Beri dalje...
  • 18:14 - 23.06.2009

    Nasvidenje noči v konjaku,
    ko sem se sprehodil čez volnene travnike
    in po preplašenih prstih se je jutro priplazilo
    na teras...

    Beri dalje...
  • 05:43 - 16.05.2008

    Tibet, ti center duhovne moči
    ohranjaš v sebi trpežljivo ponižnost,
    budisti in lame so duša lupine,
    Beri dalje...

  • 17:54 - 05.02.2010

    i run i walk, i give i steal...
    i play i do,
    i kiss i miss,
    i love...
    you!

    i buy i take,...

    Beri dalje...
  • 04:54 - 17.02.2011

    ...

    Beri dalje...
  • 09:11 - 11.05.2007

    Dotikava se v mraku naskrivaj.
    V zraku je še vedno vonj aprila,
    sveže umitih jabolčnih cvetov,
    in vonj kipečih trav s...

    Beri dalje...
  • 23:28 - 18.01.2010

    Pravijo, da nisem v redu…
    Da bled sem, neprespan
    Da prevečkrat sem pijan.
    Torej sem bolan? 
    Saj za vse zdravila imajo
    Za p...

    Beri dalje...
  • 17:09 - 26.04.2006

    Dopusti
    Svojim korakom
    Mojo sled…

    Ustavi svoj korak
    Upočasni misli
    Počakaj name…

    ...

    Beri dalje...
  • 16:36 - 19.11.2010

    Zlivaš , zlivaš brozgo vsakdana
    po grlu,
    lepljivo blato prehojenih poti
    obleži v želodcu, svinčena krogla<...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo