Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Vroče je, vroče Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Turi, v četrtek, 26. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vroče je, vroče.
V glavah ljudi.
In misli neštete se topijo pod žgočimi obrisi.
In informacijam ni videti konca.
In odgovornost si lasti globalno zavest.
In besen je absolut.
Resnično.
Z oblastjo in strastjo nad majhne.
Komarje. 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a ajda, v 27-10-2006 20:53,
1. Vroče je, vroče
Ko sem začela brati pesem je zvenela filozofsko, kritično in obarvano malce politicno in zelo dobro:Resnično.  
Z oblastjo in strastjo nad majhne.  
Komarje.  
Lahko je se nadaljevanje tvojih misli, lahko je pa le motec clen brencecega zzzzz, ki ti je "pomagal" dokoncati misli... 
ni kaj, znas:) 
 
lp, ajda 
 

Objavil/a Tomi, v 29-10-2006 07:07,
2. vroče je, vroče
Pesem in politika sta dva pola, ki sta danes v tem ozračju tudi pomembna, ker se s pesmijo lahko vsaka trda stvar, da zmehčati.Tomi
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 03:39 - 07.02.2009

    Le zakaj si  v mojih sanjah in v njih me preganjaš?
    Zakaj si v mojih mislih kjer vlada kaos?
    Kjer vlada neskončna ljub...

    Beri dalje...
  • 10:25 - 15.11.2008

    (NAMESTO LJUBEZNI POEZIJA)

    Nisem ti pisal zato, ker bolan bi bil,
    Pisal sem zato, ker bil sem debil,
    ker vedeti ti nik...

    Beri dalje...
  • 16:06 - 06.06.2006

    kjer koli si, naj bo pesem srca s teboj, naj te nešteto prelepih trenutkov zapelje v svet sreče, brezskrbnih poti, bodi zvezda, da bo tudi drugim o...

    Beri dalje...
  • 10:56 - 05.01.2005

    vedno ista poza najine ljubezni
    ves ta že neštetokrat podihan zrak
    narisan smeh in hlad pogleda

    ...

    Beri dalje...
  • 21:20 - 23.03.2008

    izgubljam spomin
    vse je samo še slika, film
    brez življenja
    brez občutkov
    brez čustev

    kakše...

    Beri dalje...
  • 15:38 - 09.08.2012

    V praznih trenutkih
    plešem z medlo silhueto.
    Bledí stik z resničnostjo,
    požira me gibanje zaspanih.

    Drhteče rok...

    Beri dalje...
  • 17:19 - 09.10.2005

    Beri dalje...

  • 13:10 - 14.01.2011

    Sedim, bedim
    in molčim
    sredi noči
    poslušam tišino
    gledam temo
    slišim več
    vidim več
    več kot v teh...

    Beri dalje...
  • 18:35 - 21.05.2005

    tik - tak tik - tak  ... tak
    žvenk biča! čas pojdi stran!
    ujetnik časa.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:41 - 03.03.2006

    Spoznavam, da mi ni vseeno zate
    V moje srcu si štet med prvake,
    V sanjah slišim najine korake,
    Čeprav spadam med tvoje svetovalke. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo