Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 

Je mogoče? Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a lilia, v nedelja, 22. okt. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Sprašujem se,...
Je sploh mogoče, se sploh lahko kdo joče,
ko ima vse, ko ne pozna niti besede - življenje težko je?.
In ti ne veš in ti ne poznaš ledenih sveč na tistih obrazih,
pa ne veš pa ne znaš ljubiti, ne znaš grešiti...
Je sploh mogoče bežati brez, da bi vedel kam bežiš,
brez, da bi vedel zakaj trpiš?

 

 

In ni oči na svetu, da se ne bi zaprle 
ni jih, da v nekoga ne bi se zazrle.
A je mogoče sanjati prazne sanje in oditi za vedno vanje?
...in dotakni se mojih rok, dotakni še enkrat mojega obraza,
da odidem naprej brez poraza.
A je mogoče, je morda le mogoče,...
da ležem na tvoje mrke ustnice?


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:29 - 08.01.2006

    Dlje, ko si,
    večkrat se spogledata,
    ko ti nenapovedana jemlje najdražje
    in te pusti samega.
    Brez milosti...

    Beri dalje...
  • 17:15 - 25.05.2005

    I just washed my face out of tears
    but I keep crying in a towel,
    I just whiped the smile of my face
    but I put on a diffrent one f...

    Beri dalje...
  • 07:22 - 04.07.2006

    Srečala se v rani sta mladosti
    zagledala drug drugemu v oči
    odmaknila jih nista
    dolgo vsak sebi
    dokler se on zagledal v dru...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 15.04.2006

    Kdo izruval je vsa ta drevesa razmetana,
    da zemlja z njimi je postlana.
    Bil orkan je, al' velikani boj so bili,
    da srce njeno bi si ...

    Beri dalje...
  • 12:58 - 19.05.2009

    Dišeči žarki
    zbadajo belo kožo.
    Noč jo potemni.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:44 - 14.07.2011

    Razočaran sem pač,
    ne zmorem nositi hlač.
    Ona jih pa obleče,
    mene za nos povleče.

    Očitno sem pre...

    Beri dalje...
  • 14:24 - 01.03.2011

    Življenje je živeti, čutiti lepoto,
    ljubiti biti, biti ljubljen,
    to znati občutiti,
    vedno vračati...
    nas...

    Beri dalje...
  • 12:50 - 22.06.2010

    Spomini so kot žarek upanja,
    nekaj kar žene naprej,
    iz preteklosti v sedanjost,
    v prihodnost.

    Ne...

    Beri dalje...
  • 06:09 - 26.03.2010

    Se krivo poželenje
    sprevrglo je v strast,
    postal je sam svoj suženj,
    na lasten ukaz.

    S pohlepnimi koraki
    ...

    Beri dalje...
  • 05:17 - 26.01.2007

    Nebeske kapi iskre na paleti duše,
    a brojni uzdasi, tirkizne zvijezde,
    ugađaju bjelinu ljubavnih ploha. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Na strani je trenutno 1 gost
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo