Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spomini Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v četrtek, 21. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Pomivam posodo,
iz ozadja slišim svojo najljubšo pesem,
vsi spomini vezani nanjo
so izginili,
pokopani so pod težo krožnikov
in zamaščene vode
v katero namakam roke.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (4) KOmentar RSS
Objavil/a Pija, v 22-09-2006 10:32,
1. ...
Felicko, dobra ideja za vse, ki ne moremo pozabiti: Pomivajte posodo in moreči spomini :sigh bodo skozi odtok odtekli neznano kam. 
Lep pozdrav in še veliko domiselnih :? pesmi ti želim  
Pija
 

Objavil/a felicko, v 25-09-2006 14:48,
2. Spomini
Pia, hvala za komentar, torej zavihajmo rokave in k pomivanju posode... :p 8) :)
 

Objavil/a Matej, v 29-09-2006 10:42,
3. Spomini
Ha-ha-ha Simpatičen intermecco iz tvojega življenja... zanima me le ali so ti "spomini nanjo" spomini na pesem ali pa spomini na njo (neko žensko)? 
 
Je nekoliko simbolike v tej tvoji pesmi, mar ne? 
 
LP Matej!
 

Objavil/a felicko, v 30-09-2006 14:51,
4. Spomini
Preteklost Matej, preteklost... ;)
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:29 - 02.11.2004

    Betonski stebri stojijo,
    betonsko konstrukcijo kviški držijo,
    podpirajo mase mogočne,
    vse dimenzije morjo bit točn...

    Beri dalje...
  • 15:04 - 26.03.2006

    Kaj naj o sebi povem
    takega, da bo všeč vsem?
    Sem brez naslovov,
    ki bi lahko se kitila z njimi.
    Le rahlo odstopam od stereotipn...

    Beri dalje...
  • 17:35 - 21.05.2007

    Jutro se prebuja,
    nad otokom se nebo obarva rdeče,
    sliši zgodnje se prebujanje narave,
    na obzorju dviga sonce se žare...

    Beri dalje...
  • 11:47 - 23.09.2008

    Počasi se plazijo_
    na vse strani, a še vedno se
    vračajo na Mrhovišče: ker
    Misel ˝pogine˝, ko se izgovori,
    Beri dalje...

  • 09:16 - 20.10.2006

    Življenje včasih doživljam kot bi-cikel,
    ki poganja ga dvoje koles:
    eno kolo  je večnost,
    eno pa zmeda vsakdanjega živl...

    Beri dalje...
  • 22:14 - 09.04.2012

    Prvi sončni žarki
    ogrejejo mi srce,
    čeprav v meni še vedno vre,
    vre želja  po tebi,
    čeprav tebe z menoj ...

    Beri dalje...
  • 07:05 - 28.03.2006

    Mnogo razlogov je za tvoj nastanek
    je kot rojstvo
    ali osebna olajšava.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:46 - 26.01.2005

    Zašepetaš mi:
    Rad dotaknil bi se kože tvoje
    Vonjal jo in ljubkoval
    Drsel z blazinicami prstov bi po njej
    S poljubom njeno volj...

    Beri dalje...
  • 21:25 - 20.08.2009

    1.Ko te
    objamem, sem
    vidieti srecna.

    2. Ta objem
    mi pomeni veliko,
    ker vem,
    da vedno
    moja prijateljica.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:04 - 29.01.2010

    To kar vidim je iluzija.To kar slišim, laž.Od kod torej solze in bolečina, ko na zemljo leže mrak.Kam se skrije ves pogum,ko ostanem sama.Zakaj t...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo