Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ob prvem svitu Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 12. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vse se prične ob zori,
tam, kjer se konča morje,
ob prvem svitu,
v zavozlanem srcu,
utrujenem...
in vse bo izginilo
v nasmehu drage osebe.

 

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Matej, v 02-10-2006 14:34,
1. Ob prvem svitu
Kratko in simpatično! Spraševal sem se, kaj se prične in konča... Glede na zavozlano in utrujeno srce, bi rekel, da nekaj slabega, neugodne, toda to vse izgine, ko se draga nasmehne... Dvomi in slabe stvari zbeže... 
 
Čedno, Felicko... 
 
LP Matej!
 

Objavil/a felicko, v 03-10-2006 23:07,
2. Ob prvem svitu
Čisto prav si si obrazložil, Matej! :)  
 
Lp. Felicko
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:14 - 30.12.2005

    Potovanje okrog Sonca 2005
    Se je izteklo.

    Bonus : nov krog.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:05 - 22.11.2005

    Prepadi vedno novi in novi.
    Rešujem se, pa se nikoli ne rešim.
    Eno samo padanje, nikoli preprosto.
    Tvojih 50 let in mojih 100 let ...

    Beri dalje...
  • 12:33 - 03.05.2007

    Da ne bom,
    pretirano skrbela,
    čeprav sva komaj pot ,
    to skupno začela,
    za tebe me skrbi,
    si varno,
    ti p...

    Beri dalje...
  • 14:02 - 16.12.2006

    1.Ko si sam
    in ko ne veš kaj bi
    sem jaz tam in
    v hipu vse se spremeni

    ...

    Beri dalje...
  • 14:08 - 04.09.2006

    Grem  z prstih  po tebi,
    prst po prst,
    toploto svojega srca zlažem.
    Ležiš zraven mene,
    v jezeru ...

    Beri dalje...
  • 13:35 - 20.06.2011

    Kadarkoli zagledam črno mačko,
    ki mi prečka pot,
    me zamika, da bi jo ujel
    in posprejal s solzilcem.
    Nobe...

    Beri dalje...
  • 20:46 - 21.10.2011

    Veter vonj veselo vrti,
    sence sloneče s soncem cvetijo,
    deviško dekle dišeče,
    pod plastjo prosojne plavine,
    Beri dalje...

  • 20:55 - 06.03.2007

    Samevam v tišini z okusom grenkobe,
    k tlom pa me vleče veriga realnosti.
    Na eni strani želja po zatekanju v narisan svet...

    Beri dalje...
  • 19:48 - 03.06.2007

    like we are one...
    cant u feel it?
    its so strong!

    but is it true?
    sometimes it feels so unbeliveable...
    ...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 02.08.2006

    Terapija moje duše
    se izgubi v akademski
    disciplini.
    Potrebujem zdravnika,
    ki bi zbral pogum
    in si upal priznati,
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo