Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ob prvem svitu Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 12. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vse se prične ob zori,
tam, kjer se konča morje,
ob prvem svitu,
v zavozlanem srcu,
utrujenem...
in vse bo izginilo
v nasmehu drage osebe.

 

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Matej, v 02-10-2006 14:34,
1. Ob prvem svitu
Kratko in simpatično! Spraševal sem se, kaj se prične in konča... Glede na zavozlano in utrujeno srce, bi rekel, da nekaj slabega, neugodne, toda to vse izgine, ko se draga nasmehne... Dvomi in slabe stvari zbeže... 
 
Čedno, Felicko... 
 
LP Matej!
 

Objavil/a felicko, v 03-10-2006 23:07,
2. Ob prvem svitu
Čisto prav si si obrazložil, Matej! :)  
 
Lp. Felicko
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:55 - 11.10.2009

    V samotni temni noči
    odplavale so moje sanje
    pošle so zadnje mi moči
    da bi še kdaj verjela vanje.

    Beri dalje...

  • 20:24 - 07.11.2005

    trepet smeha
    riše pod kožo
    kroge

    smej se
    smej

    sej...

    ...

    Beri dalje...
  • 17:04 - 16.01.2008

    Odpelješ me na polje maka,
    med rdeče cvetove cvetlic,
    v brezčasnost travnega mraka,
    med gnezda igrivih metuljev in pt...

    Beri dalje...
  • 00:24 - 18.09.2011

    dober večer draga pripravil sem sadje
    troje sadežev nič slajših od te

    dovoli da si potrežem,kakor sushi
    ...

    Beri dalje...
  • 19:28 - 01.09.2008

    Po polnoči
    je svetla noč,
    lišček gostoli
    zazrem se v luno,
    roteč rekoč,
    slišiš naju li?

    ...

    Beri dalje...
  • 14:34 - 02.06.2005

    ti, ki vsi te poznajo,
    ki se ti vsi prijazno smehljajo,
    kdo si, ti, ki vidiš le riti,
    ki v ritmu tvojem bingljajo
    in kimajo in ...

    Beri dalje...
  • 08:35 - 07.09.2007

    poglej luno
    nad vodo
    umiva se

    lica ji umivajo valovi
    z vodnimi kristali
    ki prinaša...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 15.04.2005

    Je zaslutila,
    ukrivila se je reka
    in napela.
    Puščica vsak čas bo izletela.
    Zato ne poj več
    ptica žalostno ob bregu.
    ...

    Beri dalje...
  • 18:25 - 19.05.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 03.05.2005

    Jaz te …
    Poznam veš še od sinoči,
    Ko skupaj v gorski koči.

    Ti me …
    Preklinjaš, prosiš, rotiš,
    Ker zdaj z...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo