Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ob prvem svitu Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a felicko, v torek, 12. sep. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Vse se prične ob zori,
tam, kjer se konča morje,
ob prvem svitu,
v zavozlanem srcu,
utrujenem...
in vse bo izginilo
v nasmehu drage osebe.

 

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Matej, v 02-10-2006 14:34,
1. Ob prvem svitu
Kratko in simpatično! Spraševal sem se, kaj se prične in konča... Glede na zavozlano in utrujeno srce, bi rekel, da nekaj slabega, neugodne, toda to vse izgine, ko se draga nasmehne... Dvomi in slabe stvari zbeže... 
 
Čedno, Felicko... 
 
LP Matej!
 

Objavil/a felicko, v 03-10-2006 23:07,
2. Ob prvem svitu
Čisto prav si si obrazložil, Matej! :)  
 
Lp. Felicko
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:59 - 10.07.2008

    Dobrotica je sirotica:
    Ima samo dolga krila
    In dolge rokave
    V tisočih odtenkih sive
    In misli, da je to krasno,
    ...

    Beri dalje...
  • 17:10 - 17.08.2009

    Lase si mi spel v svoje dlani,
    drs po gričih ljubi tvoje sani.
    Kjer zliva se šepet nežne reke,
    nihče ne opazi, ...

    Beri dalje...
  • 15:48 - 13.09.2007

    Spoštovana publika,
    dame in gospodje, dragi prijatelji!
    Ne jemljite ga preveč resno, prosim.
    Je le kralj...

    Beri dalje...
  • 19:51 - 31.05.2005

    Kar stal je tam.
    Pod drevesom je kar stal.
    Kar stal je tam in čakal name.
    Tam je stal in se smehljal.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:24 - 21.10.2006

    Nima smisla več tu trpet.
    Glava te mora že močno bolet.
    Prasketanje ognja v tvojem srcu
    je podobno smrdljivemu prdcu.
    ...

    Beri dalje...
  • 21:26 - 01.05.2008

    Kot solza polzi po licu
    neizpeta mlada ljubezen.

    Ko Julija je strta vse
    od bolečine lastne Beri dalje...

  • 00:03 - 02.02.2010

  • 21:08 - 23.06.2006

    Zacvetele so češnje,
    čutim njih vonj dehteč
    in vidim tvoj pogled ljubeč,
    njem so želje po njegovem objemu,
    občutku toplote, lju...

    Beri dalje...
  • 15:25 - 07.01.2008

    Drugič vsaj pospravi za seboj
    preden greš
    Veš da ne maram nereda

    Ne pu&sca...

    Beri dalje...
  • 17:55 - 07.01.2011

    Hlačke so lep arhitekturni element,
    ko letijo v loku.
    Je treba imet strašen talent
    da na boku,

    n...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo