Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Hrepenenja Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Turi, v ponedeljek, 14. avg. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Smrt si že dolgo želi evtanazije.
Lektorirala je svoje življenje in se smejala iz vsega srca.
Mar še verjamete v koncepte?

 

 


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (2) KOmentar RSS
Objavil/a Matjaž, v 18-08-2006 20:54,
1. Hrepenenja
Težko bi si zamislil projekt brez koncepta. Mogoče z golo improvizacijo. Kam bi poletela sonda brez koncepta poti? K ciljnemu planetu že ne. Kam bi se odvilo življenje? - No, tu je človekov koncept res sekundaren (pač predestinirano bivanje, po božanskem konceptu). In seveda pri smrti; tu je koncept nesmiseln.
 

Objavil/a ajda, v 19-08-2006 10:07,
2. Hrepenenja
Smrt si že dolgo želi evtanazije. 
 
Ja, ko bi le bilo dano v trenutkih, zal se boj za zivljenje ne konca po zeljah, ampak je tudi neusmiljen in krut... 
Ko bi smrt to vedela, ne bi dopustila trpljenja umirajocih.. 
 
ajda 
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:24 - 07.09.2007

  • 21:32 - 20.12.2004

    Gledam ga starčka,
    nebogljenega in samega,
    kako prazno zre preds
    in z mislimi kaj vem kje….
    Ali res mora biti tako,
    Beri dalje...

  • 14:46 - 10.01.2007

    Medtem ko oči ti spijo,
    ti različne sanje govorijo,
    tukaj si in tam si
    in hkrati sam si.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:25 - 13.01.2007

    Noč se je počasi spustila nad njih,
    petrolejka je gorela ob največjem svitu,
    žalovali so vsi, občutek mračen in tih,
    &scaron...

    Beri dalje...
  • 08:26 - 31.12.2006

    Ravnam slabo,
    Ravnam dobro,
    Ravnam po svoji volji,
    Ravnam nepremišljeno,
    Ravnam zadovoljivo,
    Ravnam člo...

    Beri dalje...
  • 14:35 - 29.06.2006

    med mnogimi ljudmi
    moja prva misel si
    ko me sonce prebudi
    moja zadnja misel si
    ko me spanec osvoji
    rada te imam prijatelj<...

    Beri dalje...
  • 20:11 - 29.08.2007

    In ko nam laž postane užitek, govorimo
    resnico, da ji bomo lagali;
    tesnoba, konec laži.
    Sprevrženo trpljenje b...

    Beri dalje...
  • 11:28 - 08.11.2005

    Sledi puščala je pot siromašne,
    vojaka hrabrega nos'le ga pokončno.
    Omagale so misli mu nejasne,
    kot preje tanke skrivale neskončno....

    Beri dalje...
  • 16:32 - 22.12.2009

    Ko prebiram vse lepe reči,
    tako zelo me zaboli,
    zakaj meni nisi bil poslan,
    zakaj solza privre na dan?

    Ali n...

    Beri dalje...
  • 12:48 - 25.02.2009

    Cerkve zven zvona,
    zadoni,me predrami;
    V deževno jutro.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo