Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Hvala ti Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a oljarica1, v torek, 01. avg. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

V nekem težkem trenutku
mi je ponudil svojo dlan
presenetil me je
nisem imela teh pričakovanj
nisem vedela
da še žive ljudje
ki ni jim vseeno za-te

zaljubila sem se
se navezala nanj
preveč sem obremenila
njegovo dlan
ko sem si opomogla
in je videl
da bom sama zmogla
je odšel
brez pozdrava
nisem utegnila
da mu rečem HVALA
hvala ti za vse
kar si storil zame
in oprosti mi
ker sem preveč močno
se oklepala
tvoje tople dlani….: L


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:21 - 23.06.2005

    vonj po tebi(nameninameni)

    me dela tvojega

    lastis si me(samotvojsamotvoj)

    ...

    Beri dalje...
  • 20:07 - 25.07.2007

    svetlim misli
    skrite pod odejo
    temine noči
    prižigam ugasle
    vulkane strasti
    lebdim
    na oblaku utrujenos...

    Beri dalje...
  • 10:37 - 29.07.2007

    Če je mogoče
    bi želel govoriti z vami.
    ne bojte se, vem, da je mogoče,
    videli boste - ne iščem preveč.

    ...

    Beri dalje...
  • 05:48 - 25.07.2008

    Ko sem te končno srečal,
    bila v ljudskem si obličju
    in v tvojem sem naličju
    največjo lepoto gledal.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:15 - 07.05.2005

    Mami...
    Tale pesem, tale je zate.
    Zate, eno in edino.

    Ne vem kje naj začnem.
    Gledala sem albume...
    Vse te slike.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:53 - 13.05.2009

    Rajši bi tvegal,
    nove poti odkrival.
    Spustil bi se v divjine,
    kričal bi in se naslajal.
    Našel bi tvoj sm...

    Beri dalje...
  • 14:17 - 07.02.2006

    Pustim te, da me pustiš,
    prosim te, da mi odpustiš,
    silim te, da me ne siliš!
    Slišim te in slišim vse,
    le sebe ne!
    Ogenj s...

    Beri dalje...
  • 18:01 - 19.02.2005

    Na križišču poti
    hiti
    k tebi le misel.

    SI...

    SO...

    ...

    Beri dalje...
  • 12:16 - 26.08.2007

    Zavijem navzdol po tvojem vratu in se ujamem v past pomorov enonočnic:
    Pozabi me, pa ne bom nikoli pozabila tebe- ljubi me, pa te ne bom n...

    Beri dalje...
  • 22:09 - 03.06.2005

    Hodil sem po ulici. To pogosto počnem. To počnem vsak dan. Bil je deževen dan. V zraku je bil aprilski vonj. Nisem imel cilja, vendar sem hitel. Hi...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo