Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Oranje Natisni Priporoči prijatelju
Od Matej   

Ni oral s plugom
in za sejanje
ni uporabil
traktor.

Polje je obdelal
le z motiko
in seme
je odvrgel
s svojo
hrapavo
dlanjo.
A zemlja
mu rodila
je najboljši
sad in
plod.
Hranljiv,
okusen
in prelep.

Morda ne
pojem in
igram ti
z najboljšim
inštrumentom
in ne
uporabljam
modernih
vseh besed.
A vedi, da
to, kar ti
zapojem,
prihaja iz
srca.
Rojeva
zate
sad in
plod
prelep.

Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 13:45 - 27.02.2011

    Davni iskren pogled,
    ga je osupnil,
    iztrgal iz iluzij,
    bil je šokantno vznemirjen.

    Oči so bile polne, Beri dalje...

  • 22:35 - 27.05.2005

    Objokane dvorane,
    replavljene tisočkrat,
    a le enkrat s solzami tvojimi.

    ...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 21.11.2004

    ko s sanj trgaš moje listje pozabe
    žgoče, rdeče od hipne naslade
    si sebi skrben, pazljiv, skoraj pozoren,
    tvoj dotik še ve, kam,
    Beri dalje...

  • 19:11 - 09.04.2005

    če kdaj pomisliš, da zvezde svetijo le zate,
    in vsako drevo sleherno pomlad ozeleni,
    ko roža cvet za cvetom v sončno jutro vstane,
    z...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 30.07.2012

    Prijatelja sva midva,
    dolgo se že poznava,
    vedno dobro se imava,
    nikoli se nedama,
    ker lepo je nama.

    M...

    Beri dalje...
  • 05:09 - 03.05.2008

    O, ta pesem, nje beseda
    mi je preplavila srce,
    vzdih pomemben moji duši
    pove, da še žive ljudje,
    ki poz...

    Beri dalje...
  • 13:52 - 23.11.2007

    Kot otrok verjel sem v Boga,
    v tistega, ki v cerkvi je doma.
    Nek deček se je nasmejal
    in tako mi je dejal:
    Beri dalje...

  • 12:28 - 16.01.2007

    B
    Y
    E
    N
    ES
    DYN

    ...

    Beri dalje...
  • 11:23 - 25.02.2006

    Ko nazdraviva s penino, ne vzdrži skritih se želja,
    naj občutim vso milino, da sem kar si želiš vse do neba,
    razgrniva ljubljeno vesolje,...

    Beri dalje...
  • 14:13 - 16.12.2006

    Rada bi,da greš.
    Rada bi,da se te ne bi več spominjala.
    Da bi te lahko izpraskala iz sebe
    In ne bi ostal niti ko&sca...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo