Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Oranje Natisni Priporoči prijatelju
Od Matej   

Ni oral s plugom
in za sejanje
ni uporabil
traktor.

Polje je obdelal
le z motiko
in seme
je odvrgel
s svojo
hrapavo
dlanjo.
A zemlja
mu rodila
je najboljši
sad in
plod.
Hranljiv,
okusen
in prelep.

Morda ne
pojem in
igram ti
z najboljšim
inštrumentom
in ne
uporabljam
modernih
vseh besed.
A vedi, da
to, kar ti
zapojem,
prihaja iz
srca.
Rojeva
zate
sad in
plod
prelep.

Komentiraj pesem na forumu.
(8 komentarjev)






Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:46 - 09.01.2007

    Fatalka;
    usodno preprosta
    nezmotljivo zgovorna
    v svoji temni opravi
    tišine.

    ...

    Beri dalje...
  • 11:46 - 20.11.2004

    Tok ... tok-tok ...
    Odpri vrata ...
    nikogar ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:04 - 17.11.2006

    Prosim ne zameri mi
    vseh izrečenih laži
    ki so se rodile iz strahu
    da ne izgineš
    kot privid v oblaku
    ...

    Beri dalje...
  • 18:21 - 08.02.2008

    Sladkoba ki odpira vonj
    nesmisel utopljen v rdeči črti
    samo sedemkrat naredim obrat
    za 360 stopinj
    ker te samo i&...

    Beri dalje...
  • 12:39 - 27.02.2005

    Kot lahko mačka pomete z mišjo,
    jo s kremplji veselo meče v zrak in
    dokler ne dahne zadnjega diha,
    trupelce leti...leti in končno ...

    Beri dalje...
  • 10:37 - 10.07.2007

    Prvi dan.
    Padel v vodo.
    Ne znam plavat.
    Krik na pomoč.
    Nihče ne sliši,
    nikomur ni mar.
    Utapljam ...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 11.03.2009

    Gospod, grešila sem.
    Sanjala.
    Umazane sanje.
    In trgala prepovedan sadež.
    Iz drevesa užitkov.
    Za...

    Beri dalje...
  • 20:10 - 09.11.2005

    Vprašanja ki se nanašajo name me bole
    rajši jih ne izustite
    to bo bolje za vse
    bolje za vas in bolje za me
    in ko lase in nohti se...

    Beri dalje...
  • 20:56 - 23.11.2005

    Izrezovali so srca.
    Človeška koža na rahlo priprta,
    utripajoča žrtev s poslednjim ritmom.
    Razburjene roke grabijo v globino,
    globi...

    Beri dalje...
  • 22:17 - 04.08.2006

    Ko sonce zaide, utone v noč,
    zapre se nebeško oko.
    Zabriše z oblakov se rožnata sled,
    vrata noči se odpro.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo