Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 12:44 - 09.12.2004

    Včeraj še ves svet
    Se zdel je popoln,
    A danes neznosno prepoln ...

    ...

    Beri dalje...
  • 20:09 - 03.05.2007

     S kriki pesem to pričnem
     električne kitare,
    v temnici gospodar
    in suženj omame,
    in č...

    Beri dalje...
  • 09:44 - 11.06.2009

  • 23:48 - 18.05.2006

    ko se rodiš dobiš ime
    se imenuješ
    in te kličejo
    kako?
    z imenom

    ...

    Beri dalje...
  • 18:28 - 20.08.2008

    Siva pot je do zelenega griča vodila,
    vsako soboto Ložnica utrujeno,
    a zvesto nama je sledila,
    ob koruznih po...

    Beri dalje...
  • 23:16 - 05.11.2004

    Beli galeb na skali stoji,
    čaka in čaka,tebe pa ni,
    čaka in gleda v vodo pod njim,
    v vodo ki na njo ga spominja, <...

    Beri dalje...
  • 03:17 - 14.01.2007

    So korenine,
    ki srkajo izvirske
    vode upanja.

    .
    Deblo ovij v
    žareče, toplo, trdno
    ...

    Beri dalje...
  • 18:04 - 18.01.2005

    Kot tiho se spustila je jesen
    tak' tiho si v mrak odšla,
    nad tabo je črn križ lesen;
    v temi sveče plamen le miglja.

    <...

    Beri dalje...
  • 15:07 - 27.04.2005

    Tudi srce lahko spremeni se v kamen,
    tudi v njem lahko ugasne plamen,
    ko ljubezen cela že zgori,
    pogorišče le ostane mi.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 05.10.2008

    zakaj, Osamljenost?
    en proti tisočim
    nikoli samo eden
    eden ni nobeden
    eden je več!
    deževna noč in...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo