Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 00:00 - 28.05.2007

    V vencu polno rož,
    a le eno vzela bom zate,
    venec ni več popoln,
    a prežeta sem z mislijo nate.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:16 - 04.02.2009

    Valovanje dveh zelenih
    listov v distanci,
    je bilo enako hoji v štric.
    Hoja v štric,
    pa je bila enaka...

    Beri dalje...
  • 09:18 - 20.11.2006

    Skrhani krožnik
    in bistri potoki,
    male igrače,
    poredni otroci,
    to se pojavi
    in tudi izgine,
    včasih pa s...

    Beri dalje...
  • 22:03 - 07.08.2006

    Pozdravljena kraljica teme!
    Ime ti je Norica...
    Slišiš? Svet kriči?
    Odštevajo se zadnje ure...
    I...

    Beri dalje...
  • 11:30 - 11.08.2009

    Stopinje vodijo v samoto
    in za sabo puščam san
    vse pred mano zavito je v temoto
    in nov korak mi je neznan
    ...

    Beri dalje...
  • 12:47 - 13.06.2007

    Vonj vrtnic opranega dežja.
    Tako rezek, da zaboli.
    Tako presunljivo globok,
    tako preširno širok.
    Čisti ...

    Beri dalje...
  • 21:31 - 31.10.2004

    Ljudje smo živali.
    Med nami je boj za obstanek.
    Druge uničujemo,
    da bomo sami bolje preživeli.
    Živali se spopadajo,
    živa...

    Beri dalje...
  • 10:48 - 08.02.2005

    Najprej se rahlo razprejo, nato se zožijo v šobico,
    se zaprejo, čisto na kratko odprejo in stisnejo.
    Tudi če ne slišim vem, oblikovale so...

    Beri dalje...
  • 23:35 - 22.08.2007

    Rada bi šla s teboj
    v belo večnost zime,
    kot da je vse po starem,
    le sneg naletava.
    Bel okvir mesta.
    L...

    Beri dalje...
  • 08:38 - 31.08.2009

    Ona ona ona je pa z ulce.
    Usak dan gledaa tiste malee mulce.
    Čist ji bed ratuje usak daan
    Na MSN pride,reče:...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo