Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 15:39 - 24.05.2007

    Ležim pod jabljano
    in sanjavo gledam v bele cvetove-
    -še nedavno tega so bili črni,
    namesto medu, napolnjeni z jezo i...

    Beri dalje...
  • 19:26 - 23.10.2006

    Vstane ob šestih zjutraj,
    se umije, se obleče,
    zapusti stanovanje,
    se pelje po cesti,
    pride v službo,
    popije k...

    Beri dalje...
  • 05:45 - 06.01.2006

    Ščurki imetja,
    prevara stoletja,
    opaži so v lesu,
    golota v telesu,
    molk, ki odzvanja
    ostanek dejanja,
    tik pod gladino...

    Beri dalje...
  • 22:51 - 23.12.2007

    NA NETU POSLUŠAM PESEM 
    Sanima inanma 5557.
    ČUDOVIT UVOD KITARE
    MELODIJA DIH TI VZAME.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:16 - 30.10.2009

    Ti si tam, kjer je resnica
    tam, kjer skrite moje so želje
    vedno tvoja mi pravica
    pokoplje nade, upe vse.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:01 - 28.08.2010

    Danes me je strah
    praznine, ki prihaja.
    Jutri je blizu.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:17 - 07.02.2006

    Pustim te, da me pustiš,
    prosim te, da mi odpustiš,
    silim te, da me ne siliš!
    Slišim te in slišim vse,
    le sebe ne!
    Ogenj s...

    Beri dalje...
  • 17:51 - 25.01.2005

    V mrežo sanj razpetih
    vpletam krila
    rož dišečih
    mozaik
    se pisano razvija

    ...

    Beri dalje...
  • 19:58 - 09.06.2009

    Odprla sem paket,
    iz njega je štrlelo življenje.
    Darilni celofan
    me je ločil od maternice.
    Ob prvi pri...

    Beri dalje...
  • 14:29 - 03.05.2005

    Rada bi vam povedala,
    o cvetočih travnikih in neskončno dišečih poteh,
    ki vodijo skozi gozd do osamljene jase,
    kjer se nemočne ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo