|
|
Ko bo vsega konec |
|
|
|
Od adidaska
|
|
Ko sonce bo padlo na zemljó, ko vse bo končano, on živel bo le za njo, zaplul bo daleč tja v omamo.
Ko luna se bo za vedno skrila, ko ponoči svetila ne bo več, še vedno ga bo lastna senca lovila, in vihtel bo sovražnikov meč. Ko vsega konec bo, za vedno sam bo ostal, živel bo le za njo, zle duhove vstran bo odgnal. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
00:00 - 28.05.2007
V vencu polno rož,
a le eno vzela bom zate,
venec ni več popoln,
a prežeta sem z mislijo nate.
...
Beri dalje...
-
15:16 - 04.02.2009
Valovanje dveh zelenih
listov v distanci,
je bilo enako hoji v štric.
Hoja v štric,
pa je bila enaka...
Beri dalje...
-
09:18 - 20.11.2006
Skrhani krožnik
in bistri potoki,
male igrače,
poredni otroci,
to se pojavi
in tudi izgine,
včasih pa s...
Beri dalje...
-
22:03 - 07.08.2006
Pozdravljena kraljica teme!
Ime ti je Norica...
Slišiš? Svet kriči?
Odštevajo se zadnje ure...
I...
Beri dalje...
-
11:30 - 11.08.2009
Stopinje vodijo v samoto
in za sabo puščam san
vse pred mano zavito je v temoto
in nov korak mi je neznan ...
Beri dalje...
-
12:47 - 13.06.2007
Vonj vrtnic opranega dežja.
Tako rezek, da zaboli.
Tako presunljivo globok,
tako preširno širok.
Čisti ...
Beri dalje...
-
21:31 - 31.10.2004
Ljudje smo živali. Med nami je boj za obstanek. Druge uničujemo, da bomo sami bolje preživeli. Živali se spopadajo, živa...
Beri dalje...
-
10:48 - 08.02.2005
Najprej se rahlo razprejo, nato se zožijo v šobico, se zaprejo, čisto na kratko odprejo in stisnejo. Tudi če ne slišim vem, oblikovale so...
Beri dalje...
-
23:35 - 22.08.2007
Rada bi šla s teboj
v belo večnost zime,
kot da je vse po starem,
le sneg naletava.
Bel okvir mesta.
L...
Beri dalje...
-
08:38 - 31.08.2009
Ona ona ona je pa z ulce.
Usak dan gledaa tiste malee mulce.
Čist ji bed ratuje usak daan
Na MSN pride,reče:...
Beri dalje...
|
|
|
|
|