Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:12 - 08.04.2005

    Kaj čakam na klic?
    Torej čakam na nič.
    Končno klic. In res. Nič.

    ...

    Beri dalje...
  • 20:12 - 16.11.2007

    Ne le to noč,
    vsako noč,
    mi nje slika,
    zaspati ne pusti.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:52 - 15.10.2010

    Svet se mi ruši, jaz nisem ti, verjemi mi. Črne misli, narobe vse, podpri me! Hočem graditi, pa ruši se mi vse, potrebujem te, PRIJA...

    Beri dalje...
  • 13:06 - 18.11.2008

    Le smejala se je.
    Tudi, ko ji je rekel naj se zresni,
    postalo mu je kar nelagodno.
    Ljudje v lokalu so ju opazov...

    Beri dalje...
  • 19:30 - 07.02.2007

    Prišla si.
    Obstala.
    Name čakala.
    Jaz pa sem odhajala.
    Zato si zbežala.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:38 - 20.12.2004

    Zopet je ena takšna čudna noč,
    ko mi ne pusti spati
    in mi ne pusti se z lepimi sanjami igrati!
    Duši me ,stiska in me boli,
    nika...

    Beri dalje...
  • 17:11 - 02.03.2010

    Usmerjal sem edinega vojščaka
    v razne boje nepredvidenih moči,
    od rane zore ali mraka,
    se je boril za mir še sredi noči. <...

    Beri dalje...
  • 18:08 - 11.04.2006

    Stokrat že naslov napišem,
    rad dal pesmi bi ime,
    kar odhaja zdi se bliže,
    bolj ko daleč je srce.

    Beri dalje...

  • 20:56 - 20.02.2007

    Tako zelo, da še sama ne vem,
    tako lepo-če sploh tako smem.
    tako nemogoče sedaj se mi zdi...
    ..Morda pa se mi le zdi....

    Beri dalje...
  • 18:16 - 28.03.2005

    S teboj bi rada se ljubila,
    kupo hrepenenja spila,
    iz iste čaše bi strasti se naužila.

    S teboj se zavrtela bi
    v divji ples ho...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo