Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:47 - 20.10.2009

    Življenjska sila me je prevzela,čutno me je s vso silo objela,dala mi je novih sanj,novih sanj in pričakovanj.
    Nove sanje se budijo,v meni...

    Beri dalje...
  • 12:49 - 05.03.2009

    Odmrlo travo
    spremeni ogenj, v pepel;
    crno v zeleno.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:39 - 28.06.2009

    Preprosta, vendar očarljiva,
    po pašnikih, livadah vabi,
    le redka cvetlica še tako vabljiva,
    ko utrgal si jo,...

    Beri dalje...
  • 19:17 - 08.09.2008

    Kup knjig je brez platnic, naslova
    in zgodbe vnjih so vse enake.
    Enake črke so, besede, stavki-
    le konec tu in ...

    Beri dalje...
  • 21:09 - 31.01.2005

    Majhnost sveta ni več problem.
    Prenaseljenost, bogatih zmaga?
    Kakšen je ta fenomen,
    ki sili nas in ne omaga?

    ...

    Beri dalje...
  • 11:54 - 27.09.2008

    Ne moreš nazaj.
    Samo naprej
    ali drugam.

    Nazaj se ozreš;
    vidiš črepinje
    ali sram...

    Beri dalje...
  • 20:55 - 26.06.2009

    Me trouvant seule dans le desert
    Je cherche issue.
    Pas de mirage.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:51 - 12.12.2011

    Zaslutim v sebi vesoljno zahtevo,
    ki dušo vodi na končni izpit
    vsaki vdih je začimba za uk hrepenenja
    obenem mi misel podarj...

    Beri dalje...
  • 14:18 - 25.08.2011

    Razigrana svežina izvorne vode,
    nežna drhtavica telesnega ugodja,
    počasno odlaganje vzdušne soli,
    ko ponjuhan...

    Beri dalje...
  • 07:17 - 26.04.2007

    Ustvarjam seme samega sebe
    zato sem prav tu prišel na svet
    rastem in širim si svoje bistvo
    da ne ponovim spet ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo