Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:38 - 23.11.2004

    Laž je nekaj, kar izgovoriš, ko si obupan,
    laž je grda reč,
    laži govoriš, ko si župan
    in ko hočeš leč za peč.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:27 - 29.12.2004

    Ko pogledam v gozd se vidim,
    v ogledalu me ni.
    Najraje bi odšel,
    ker ne smem.
    Odšel daleč bi na vzhod,
    občutil sonce,...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 18.03.2005

    Kot membrana je tvoj glas,nasmek kot zvok fanfar.
    Na eni strani Amon-Ra*, na drugi strani Thor*.
    Oba sta zeljna tvojega telesa,oba zelela...

    Beri dalje...
  • 01:50 - 21.11.2004

    Boogie woogie tvojih možganov,
    ko se zasekam v steber noči.
    Ne morem si pomagati.
    Plesati okoli ognja
    razdrobljenih razočar...

    Beri dalje...
  • 16:29 - 05.06.2005

    Kot kamen se je potopil
    Pod površino robov,
    V zeleno globino tolmuna,
    Da se je stopil z vsako vodno kapljo jezera

    ...

    Beri dalje...
  • 21:46 - 29.11.2008

    Traktor, tako sampredse,
    štirikolesno čemi,
    ves dizlast.

    ...

    Beri dalje...
  • 16:05 - 06.04.2008

    Ko bom v sebi izenačil
    dušo z duhom, ki me vodi
    takrat bom zlahka prepoznal
    kako in s čim si največ &sca...

    Beri dalje...
  • 15:59 - 18.06.2007

    Poslala sem ti sporočilo
    in spraševala
    kaj sploh čutiš do mene

    ni se ti zdelo vredno odgovoriti

    ...

    Beri dalje...
  • 16:32 - 20.05.2006

    Vidiš tisto veliko luč tam?
    Ki oddaja tako močno svetlobo?
    Ki te mami …
    … in ki te privlači …
    Vidiš ogrom...

    Beri dalje...
  • 13:48 - 28.03.2007

    Napisal bi najdaljšo pesem,
    če bi znal, če bi lahko,
    In skoval najlepše rime,
    če le vedel bi kako.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo