|
|
Ko bo vsega konec |
|
|
|
Od adidaska
|
|
Ko sonce bo padlo na zemljó, ko vse bo končano, on živel bo le za njo, zaplul bo daleč tja v omamo.
Ko luna se bo za vedno skrila, ko ponoči svetila ne bo več, še vedno ga bo lastna senca lovila, in vihtel bo sovražnikov meč. Ko vsega konec bo, za vedno sam bo ostal, živel bo le za njo, zle duhove vstran bo odgnal. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
07:47 - 20.10.2009
Življenjska sila me je prevzela,čutno me je s vso silo objela,dala mi je novih sanj,novih sanj in pričakovanj.
Nove sanje se budijo,v meni...
Beri dalje...
-
12:49 - 05.03.2009
Odmrlo travo
spremeni ogenj, v pepel;
crno v zeleno.
...
Beri dalje...
-
08:39 - 28.06.2009
Preprosta, vendar očarljiva,
po pašnikih, livadah vabi,
le redka cvetlica še tako vabljiva,
ko utrgal si jo,...
Beri dalje...
-
19:17 - 08.09.2008
Kup knjig je brez platnic, naslova
in zgodbe vnjih so vse enake.
Enake črke so, besede, stavki-
le konec tu in ...
Beri dalje...
-
21:09 - 31.01.2005
Majhnost sveta ni več problem. Prenaseljenost, bogatih zmaga? Kakšen je ta fenomen, ki sili nas in ne omaga? ...
Beri dalje...
-
11:54 - 27.09.2008
Ne moreš nazaj.
Samo naprej
ali drugam.
Nazaj se ozreš;
vidiš črepinje
ali sram...
Beri dalje...
-
20:55 - 26.06.2009
Me trouvant seule dans le desert
Je cherche issue.
Pas de mirage.
...
Beri dalje...
-
08:51 - 12.12.2011
Zaslutim v sebi vesoljno zahtevo,
ki dušo vodi na končni izpit
vsaki vdih je začimba za uk hrepenenja
obenem mi misel podarj...
Beri dalje...
-
14:18 - 25.08.2011
Razigrana svežina izvorne vode,
nežna drhtavica telesnega ugodja,
počasno odlaganje vzdušne soli,
ko ponjuhan...
Beri dalje...
-
07:17 - 26.04.2007
Ustvarjam seme samega sebe
zato sem prav tu prišel na svet
rastem in širim si svoje bistvo
da ne ponovim spet ...
Beri dalje...
|
|
|
|
|