Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:27 - 08.02.2006

    Tiho mi v srce si se prikradla.
    Tiho, mirno….
    A povzročila v njem vihar.
    Vihar ljubezni,
    minil ne bo nikdar… Beri dalje...

  • 22:11 - 24.01.2007

    Ničesar več se ne spomnim. Zato sem sklenil, da danes ne bom napisal niti vrstice več. Ura je pozna, zunaj je noč, mogoče celo sneži. Pogovarjam ...

    Beri dalje...
  • 10:53 - 15.12.2007

    Konec je.
    Prisiljena sem zaustaviti naslednji korak. Stojim na trdni, skalnati pečini.
    Le še en korak
    i...

    Beri dalje...
  • 00:34 - 13.08.2006

    Nemo zloži svoje sanje.
    Lutko zloži. Cvet rdeč.
    Potlej kletev dvigne nanje,
    s črnim kamnom ris plamteč.


    ...

    Beri dalje...
  • 20:25 - 09.11.2005

    Pokončali smo dovzetne
    Vsi v zemljo zakopani so
    vsi v neskončnosti so pozableni

    Prevzemomo njih vloge
    v zemjo se zakopljimo! Beri dalje...

  • 08:24 - 27.05.2010

     

    ...

    Beri dalje...
  • 18:46 - 15.10.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 22:40 - 21.08.2008

    Voda teče prek gora,
    izvira iz tvojega srca.
    Dolgo in dolgo potuje,
    vse ovire premaguje.

    A vse s...

    Beri dalje...
  • 09:21 - 20.11.2006

    Kot po receptu
    se vse preliva
    ostaja v vsakem
    sladek spomin
    na poželenja
    iz tistih časov,
    ko si r...

    Beri dalje...
  • 11:28 - 17.01.2010

    It is something most precious –
    the value ever increasing

    If you lose it
    you have nothing left at all.

    Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo