Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 23:27 - 17.04.2012

    12.3

    ššš... 

    V men si zbudu žival
    to kar si mi dal, kar si mi pokazu
    kolk stoletij si presanju, preživel Beri dalje...

  • 23:02 - 09.02.2006

    Sedim. Bulim v prazno... nič ne naredim. Nič? Kaj sploh je nič? Če je kaj!?

    ...

    Beri dalje...
  • 13:00 - 19.05.2009

    Kristalno jutro
    se zdrobi v oblačen dan.
    Zvonček kliče dež.

    ...

    Beri dalje...
  • 17:08 - 17.03.2010

    Z lažjo prelagam odgovornost
    za obstoj lahkotnih dni,
    kupujem čas, a za koga,
    Damoklejev meč že visi.

    Ponarejal...

    Beri dalje...
  • 13:09 - 12.03.2005

    Ukradel mu je misel in besedo,
    da bi utišal njegov obstoj.
    Samo sedi, gleda in posluša.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:12 - 17.01.2010

    I hear a little voice that no one else can hear
    So real, I feel the hot air on my neck,
    like there's someone whisperin...

    Beri dalje...
  • 12:24 - 13.11.2009

    A prideš
    v sivino
    v mojo lupino
    brez sonca
    brez zraka
    sem kakor spaka
    brez dneva
    no...

    Beri dalje...
  • 08:17 - 09.05.2007

    Tvoj čarobni pogled
    omamil me je spet
    z prsti ti grem skozi lase
    v meni vse se trese, vse vre

    ...

    Beri dalje...
  • 10:47 - 28.01.2005

    Narava bi se nam rada smejala,
    a kaj, ko na sebi trpi to duhovitost.
    Naša nova sovražnica!
    In mi se delamo, kot da je ne potrebujemo...

    Beri dalje...
  • 18:48 - 19.12.2009

    Dragi Sunac,

    lep si, tako zelo, da ne zdržim več pogleda nate,
    na skrivaj si brišem solze. In morda
    te zato v šali i...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo