Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko bo vsega konec Natisni Priporoči prijatelju
Od adidaska   

Ko sonce bo padlo na zemljó,
ko vse bo končano,
on živel bo le za njo,
zaplul bo daleč tja v omamo.

Ko luna se bo za vedno skrila,
ko ponoči svetila ne bo več,
še vedno ga bo lastna senca lovila,
in vihtel bo sovražnikov meč.

Ko vsega konec bo,
za vedno sam bo ostal,
živel bo le za njo,
zle duhove vstran bo odgnal.

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 20:08 - 13.12.2010

    Tovariši! Hudo mi je med vami
    in vest me peče, ko vas vidim stati
    ob stružnicah in hrupnih avtomatih
    po cele dn...

    Beri dalje...
  • 22:56 - 10.10.2007

    Gledam sliko, na kateri se topi čas
    peščene ure in mi pronica skozi zapestje
    kaplje težnosti mi prekrijejo veke
    in ut...

    Beri dalje...
  • 20:30 - 26.12.2005

    obroč okoli zdaj
    zateguje misel na potem
    mečem se na vrh
    da obelodanim dno
    z norčavim soncem
    spočenjam dež

    ...

    Beri dalje...
  • 14:02 - 11.09.2008

    Jeseni morje ni enako
    poletnemu.
    Samo občutek neskončnosti
    še polzi po gladini.
    Poletna utopija
    s...

    Beri dalje...
  • 10:14 - 20.06.2006

    Krik in potem odmev, ki sledi
    neznosnemu hrupu polomljenih kril,
    porazi, zanikani z vsakim zamahom,
    v boju, ki traja dokler ne...

    Beri dalje...
  • 16:13 - 25.03.2009

    Nezlomljiv. Nezlomljiv? Iz samega jekla.
    Origami je zgiban, upognjen, zavihan.
    Oblika na zunaj iz smeha. Iz stekla Beri dalje...

  • 11:30 - 11.08.2009

    Stopinje vodijo v samoto
    in za sabo puščam san
    vse pred mano zavito je v temoto
    in nov korak mi je neznan
    ...

    Beri dalje...
  • 21:04 - 03.01.2007

    neskončen up je bil moj drugi lik
    zdaj vas vse prekašam z bedo
    topel vetrič se spreminja v krik
    žarek s prošnj...

    Beri dalje...
  • 23:18 - 01.11.2008

    Sreli smo se u septembru
    kad su zadjne ruze cvale
    kad su tvoje plave kose
    licile na majske lale

    ...

    Beri dalje...
  • 17:03 - 11.02.2008

    Ujet v čelu srpeče mesečine
    kriki pojenjajo v prostor
    niz tisoče stopnic

    nemih tančic črne jasnine…

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo