|
|
Ko bo vsega konec |
|
|
|
Od adidaska
|
|
Ko sonce bo padlo na zemljó, ko vse bo končano, on živel bo le za njo, zaplul bo daleč tja v omamo.
Ko luna se bo za vedno skrila, ko ponoči svetila ne bo več, še vedno ga bo lastna senca lovila, in vihtel bo sovražnikov meč. Ko vsega konec bo, za vedno sam bo ostal, živel bo le za njo, zle duhove vstran bo odgnal. Komentiraj pesem na forumu. (0 komentarjev) |
|
|
|
|
Naključne |
-
23:27 - 17.04.2012
12.3
ššš...
V men si zbudu žival
to kar si mi dal, kar si mi pokazu
kolk stoletij si presanju, preživel
Beri dalje...
-
23:02 - 09.02.2006
Sedim. Bulim v prazno... nič ne naredim. Nič? Kaj sploh je nič? Če je kaj!?
...
Beri dalje...
-
13:00 - 19.05.2009
Kristalno jutro
se zdrobi v oblačen dan.
Zvonček kliče dež.
...
Beri dalje...
-
17:08 - 17.03.2010
Z lažjo prelagam odgovornost
za obstoj lahkotnih dni,
kupujem čas, a za koga,
Damoklejev meč že visi.
Ponarejal...
Beri dalje...
-
13:09 - 12.03.2005
Ukradel mu je misel in besedo, da bi utišal njegov obstoj. Samo sedi, gleda in posluša.
...
Beri dalje...
-
13:12 - 17.01.2010
I hear a little voice that no one else can hear
So real, I feel the hot air on my neck,
like there's someone whisperin...
Beri dalje...
-
12:24 - 13.11.2009
A prideš
v sivino
v mojo lupino
brez sonca
brez zraka
sem kakor spaka
brez dneva
no...
Beri dalje...
-
08:17 - 09.05.2007
Tvoj čarobni pogled
omamil me je spet
z prsti ti grem skozi lase
v meni vse se trese, vse vre
...
Beri dalje...
-
10:47 - 28.01.2005
Narava bi se nam rada smejala, a kaj, ko na sebi trpi to duhovitost. Naša nova sovražnica! In mi se delamo, kot da je ne potrebujemo...
Beri dalje...
-
18:48 - 19.12.2009
Dragi Sunac,
lep si, tako zelo, da ne zdržim več pogleda nate,
na skrivaj si brišem solze. In morda
te zato v šali i...
Beri dalje...
|
|
|
|
|