Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spremljanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Zaslišim
Tvoj šepet…
Ki mirno govori:
“Kdorkoli si,
In karkoli že
Dogaja se…
Ob tebi sem!”

Poznan mi je
Tvoj dotik, ki
Spremlja moje
Iskajoče roke….
In v moji temi…
Si vedno
Ob meni.
Čutim
Tvoj dih
Kadar mi slediš,
Ti si tista toplina,
Ki iščem jo…
In potem, ko
Se vprašam
Kaj in kako bo?
Preprosto molim,
Da moje srce
Videlo bo …

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:48 - 09.06.2011

    Ko pogledam nazaj,
    zdaj je vse jasno.
    Odločitev tedaj,
    naj gre v eno krasno.

    vedno se pokakam, Beri dalje...

  • 13:49 - 11.06.2005

    Daj ne bodi žalostna,
    vem da je res težko,
    vem da si edina,
    in ne kot vsakdo!

    ...

    Beri dalje...
  • 18:41 - 19.08.2009

    Vrtam luknje
    pa ne v srce
    niti ne v koleno
    ampak v steno
    kamor namontiram polico
    in na polico p...

    Beri dalje...
  • 11:15 - 07.08.2007

    imam sanje...nimam čarobne paličice
    imam želje...nimam zlate ribice
    imam srce...nimam ljubezni
    imam telo...nimam hrepenenja ...

    Beri dalje...
  • 16:12 - 21.08.2008

    Prozorno vlažna rdečina,
    ki para severno nebo,
    je vpela vame bolečino,
    ki zaklepa jo slovo.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:23 - 15.04.2005

    Je zaslutila,
    ukrivila se je reka
    in napela.
    Puščica vsak čas bo izletela.
    Zato ne poj več
    ptica žalostno ob bregu.
    ...

    Beri dalje...
  • 14:48 - 23.07.2011

    Cordoba.
    Zarjavela in stara.

    Mašina črna, kilometrina velika
    in luknje v mojih odbijačih.
    Čeprav...

    Beri dalje...
  • 17:28 - 23.07.2006

    Kako zahtevati od dneva več
    in ne izgubiti tisto malo?
    Kako gre dajanje in jemanje skupaj,
    če so razmerja...

    Beri dalje...
  • 21:44 - 25.12.2008

    Gledala sem daleč skozi teleskop,
    tam na planetu Iluzij si me držal za roko,
    zadeval si se s hlapi mojega telesa,
    ki sem ga ...

    Beri dalje...
  • 14:36 - 23.07.2011

    Nocoj na plano lun'ca
    je prišla
    in razsvetlila
    temno noč,
    da bil sem ves
    pesniško navdihujoč.

    Ved...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo