Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spremljanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Zaslišim
Tvoj šepet…
Ki mirno govori:
“Kdorkoli si,
In karkoli že
Dogaja se…
Ob tebi sem!”

Poznan mi je
Tvoj dotik, ki
Spremlja moje
Iskajoče roke….
In v moji temi…
Si vedno
Ob meni.
Čutim
Tvoj dih
Kadar mi slediš,
Ti si tista toplina,
Ki iščem jo…
In potem, ko
Se vprašam
Kaj in kako bo?
Preprosto molim,
Da moje srce
Videlo bo …

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 14:33 - 13.02.2008

    Kamorkoli grem,
    zdaj sam sem,
    tebe ni, da druzbo delala bi mi,
    le luna ob strani mi stoji.
    Ta ista luna tudi s tabo g...

    Beri dalje...
  • 20:22 - 01.11.2005

    Mogoče se mora občasno zgoditi,
    da iz sebe izpljuneš vse besede,
    ki so predolgo ležale v tvojem breznu,
    nabirajoč prah lastne zanika...

    Beri dalje...
  • 12:50 - 19.06.2007

    V soji temne luči
    se poigravam
    z mislimi.
    Kot kresnička,
    ki leta okrog
    brez smeri.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:22 - 12.05.2007

    Njegov globok pogled
    v njegovih očeh,
    ki vrta vame...
    Njegov nasmeh
     - podarjen,
    le zame...

    ...

    Beri dalje...
  • 08:08 - 22.08.2011

    Kdor nima volje do zdrave presoje
    in zdravo vizijo, zakaj naj živi
    takšnega hitro demon izrabi
    dokler ne poklekne od nemoči....

    Beri dalje...
  • 18:58 - 19.03.2011

    Četrt stoletja je minilo,
    veliko se je spremenilo.
    Ko ded moj je umrl,
    svet se mi je podrl.

    Na trenutke si želim...

    Beri dalje...
  • 21:09 - 16.01.2005

    Razmišljam o maminem poljubu,
    rahlem, nežnem na lica.
    Razmišljam o poljubu prijatelja,
    toplem, iskrenem.
    Razmišljam o po...

    Beri dalje...
  • 14:09 - 29.11.2006

    ...

    Beri dalje...
  • 23:27 - 08.02.2006

    Bi masiral, božal te verjami,
    dal poljub na očki dve zaspani,
    s prsti božal lice,
    z jezičkom dražil br...

    Beri dalje...
  • 08:36 - 21.02.2008

    Hodim in mislim enako kot veter,
    ki ga ustvarja toplota in hlad
    tudi mene prepletle so energije
    v katerih spozn...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo