Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spremljanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Zaslišim
Tvoj šepet…
Ki mirno govori:
“Kdorkoli si,
In karkoli že
Dogaja se…
Ob tebi sem!”

Poznan mi je
Tvoj dotik, ki
Spremlja moje
Iskajoče roke….
In v moji temi…
Si vedno
Ob meni.
Čutim
Tvoj dih
Kadar mi slediš,
Ti si tista toplina,
Ki iščem jo…
In potem, ko
Se vprašam
Kaj in kako bo?
Preprosto molim,
Da moje srce
Videlo bo …

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:33 - 06.12.2006

    Neodvisnost človeka,
    v luči izvirnega greha,
    samospoznanje subjekta,
    svoboda kot zadnja uteha.

    ...

    Beri dalje...
  • 19:38 - 21.12.2006

    prisluškujem nebu
    bolj malo pove

    samo rožmarin
    in njegov bolestni vonj
    ki odnaša

    ...

    Beri dalje...
  • 20:00 - 03.03.2005

    Med čebljanjem
    in govoričenjem
    loviš svojo samost
    samo zato,
     

    ...

    Beri dalje...
  • 21:39 - 12.01.2007

    Moja želja: jutro ne obstaja
    Minevajo dnevi
    Ostaja hlad,
    v moji sobi, Ostaja hlad
    Priznala  poraz,
    Se P...

    Beri dalje...
  • 21:29 - 28.03.2006

    Napisal si epilog
    za novo zgodbo mojega zivljenja.
    Meni pa ni vsec.

    ...

    Beri dalje...
  • 10:19 - 08.07.2009

    Življenje teče, je večnost obstoja,
    se obenem spreminja, kot noč in dan,
    sedim v cerkvi, ter si razmišljam
    kaj ...

    Beri dalje...
  • 12:47 - 22.06.2008

    Če sem kdaj bežala
    sem zbežala v prostornino tvoje želje
    žrtvovala svoje jagnje
    pogoltnila tvoje seme
    kot se za pridn...

    Beri dalje...
  • 18:13 - 26.02.2008

    ....
    ...
    ..
    .
    Kot vonj starega vina,
    tako tišina prijala bo...
    Vem, v drugih veje nekaj, <...

    Beri dalje...
  • 20:00 - 06.09.2007

    Biti tu je bolj varno,
    v kletki.

    Varno in prebrisano!

    ...

    Beri dalje...
  • 20:35 - 06.04.2010

    Za
    pretirano
    uslužnostjo
    se
    klečeplazi
    praznost.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo