Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spremljanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Zaslišim
Tvoj šepet…
Ki mirno govori:
“Kdorkoli si,
In karkoli že
Dogaja se…
Ob tebi sem!”

Poznan mi je
Tvoj dotik, ki
Spremlja moje
Iskajoče roke….
In v moji temi…
Si vedno
Ob meni.
Čutim
Tvoj dih
Kadar mi slediš,
Ti si tista toplina,
Ki iščem jo…
In potem, ko
Se vprašam
Kaj in kako bo?
Preprosto molim,
Da moje srce
Videlo bo …

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:40 - 13.02.2005

    Oče naš, kateri si v nebesih, posvečeno bodi Tvoje ime !
    Dovoli mi, da Te kot  Očeta vseh, vprašam, zakaj razliko
    med Sinom Svojim i...

    Beri dalje...
  • 13:03 - 14.07.2009

    Razvnete besede, ki nemarajo konca
    stopinja pot dežjem bres vsakega sonca
    šepet v pozabo da glasne napotke
    da izven svobode ...

    Beri dalje...
  • 00:18 - 14.03.2006

    57

    Komu spat se ne mudi,
    le kdo rasmišljat ma še čas
    in bdeti pod lučjo,
    ki obletava jo mrčes.

    ...

    Beri dalje...
  • 08:17 - 27.05.2010

    Za sončnimi očali skrival skrbno
    poglede svoje žgoče sem pred tabo,
    bolestno se nasmihal, kimal z glavo
    in šala...

    Beri dalje...
  • 20:39 - 05.01.2007

    Moja so polja, njive zorane,
    moje so steza, travnik in gozd,
    tvoje so misli meni poslane,
    tvoj sem, ostajam, komaj le gost. ...

    Beri dalje...
  • 21:27 - 01.06.2007

    Pod žgočim soncem krhka krila se talijo. Ti še vedno lucidno letaš čez prežagano nebo. Kristal v očeh zapustil svoje je bivali&scar...

    Beri dalje...
  • 16:28 - 09.12.2004

    Zakaj revež srca ne najde,
    ki živi tam daleč stran?
    Zakaj dež bolečine ne izpere,
    ko trpiš zdaj čisto sam?
    Zakaj s soncem n...

    Beri dalje...
  • 21:02 - 09.11.2005

    Doživljam posljedno smtnost...
    kateri danes ne postavljam posebnega pomena...
    kot nič kolikrat prej...
    živel bom...
    dokler moja...

    Beri dalje...
  • 10:25 - 22.02.2005

    Jutri začnem.
    Spreminjati svet.
    Nič lažjega.
    Povedal bom še tebi.
    In ti boš povedal njim.
    Vem, težka bo.
    Povedati nji...

    Beri dalje...
  • 11:01 - 12.08.2010

    Kot pes na pikniku vegetarjanskem
    sem bil - ves tih in mrk, lačen, lačen
    ljubezni, vse mi je bilo odveč, razen
    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo