Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spremljanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Zaslišim
Tvoj šepet…
Ki mirno govori:
“Kdorkoli si,
In karkoli že
Dogaja se…
Ob tebi sem!”

Poznan mi je
Tvoj dotik, ki
Spremlja moje
Iskajoče roke….
In v moji temi…
Si vedno
Ob meni.
Čutim
Tvoj dih
Kadar mi slediš,
Ti si tista toplina,
Ki iščem jo…
In potem, ko
Se vprašam
Kaj in kako bo?
Preprosto molim,
Da moje srce
Videlo bo …

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 18:39 - 09.05.2006

    Si moj smeh, veselje, radost ......,
    si vse kar je lepo.
    Ko te zagledam,
    mi v srcu zaigra moja najljubša pesem
    in vsak moj nov ...

    Beri dalje...
  • 21:58 - 13.12.2009

    Kako živ je še spomin, kot da bilo je včeraj
    a dolgo že je, kar sem te objel.
    Poljubil te, v naročje vzel,
    skri...

    Beri dalje...
  • 09:53 - 13.05.2005

    Kadar padaš, nauči se leteti,
    nazaj, na vrh gore se povzpeti.

    Kadar letiš, nauči se pristanka,
    da ne bo grenila bolečine te uganka....

    Beri dalje...
  • 13:05 - 05.03.2006

    Prikradla si se v moje sanje,
    bosih nog, krhka kot snežinka,
    božal sem ti lice, oči, lase,
    bele prsi...

    ...

    Beri dalje...
  • 00:05 - 26.08.2009

    Če želiš drugačnost, svojeglavi.
    Glasba dobrih src se ne ustavi.
    Občutek da zvok, ko vse zaigra
    in lahko potuje...

    Beri dalje...
  • 20:01 - 06.12.2007

    Samo s teboj bi plesal nocoj,
    ko lune več ni,
    so zvezde oddaljene
    in le jat in ti.

    ...

    Beri dalje...
  • 12:39 - 23.02.2008

    Nič drugega kot zatajene besede,
    pijani pogledi
    in mrtve oči.
    Nič drugega kot brezvestni odsevi
    &a...

    Beri dalje...
  • 15:30 - 06.10.2006

    Rjuhe nimajo svežega vonja.
    Kaj je ta vonj
    in zakaj me tako straši,
    a hkrati tako omamlja,
    da k...

    Beri dalje...
  • 01:10 - 23.05.2008

    Rodimo se
    Vseznalci.
    Potem pozabljamo.

     

    ...

    Beri dalje...
  • 18:28 - 14.02.2009

    Sedim in
    zrem v mraz.

    Plaz nekje.
    Nekaj se je odtrgalo...

    V mojem ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo