Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spremljanje Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Zaslišim
Tvoj šepet…
Ki mirno govori:
“Kdorkoli si,
In karkoli že
Dogaja se…
Ob tebi sem!”

Poznan mi je
Tvoj dotik, ki
Spremlja moje
Iskajoče roke….
In v moji temi…
Si vedno
Ob meni.
Čutim
Tvoj dih
Kadar mi slediš,
Ti si tista toplina,
Ki iščem jo…
In potem, ko
Se vprašam
Kaj in kako bo?
Preprosto molim,
Da moje srce
Videlo bo …

Komentiraj pesem na forumu.
(2 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:16 - 30.10.2007

    Prehojene poti,
    se v kratkem blisku,
    kot film odvrtijo pred očmi,
    zajel me je dvom,
    pred neznanim strahom,

    ...

    Beri dalje...
  • 17:20 - 06.12.2004

    Pa se tako lepo prilega
    Oblika tvojih dlani mojemu telesu
    In tvoj vonj
    Se v trenutku spoji z mano

    Oči pa vedno ostanejo prazn...

    Beri dalje...
  • 17:35 - 26.06.2008

    Vriskajoči glasovi sosedovih otrok
    v stari omari obešalniki štejejo atome samote
    prašne rulete se valjajo po zraku ena...

    Beri dalje...
  • 18:54 - 10.02.2005

    Senca sede
    na moja ramena.
    Sprosti se, uleže
    in na njih zaspi.

    ...

    Beri dalje...
  • 13:00 - 16.05.2006

    Če čebela ne bi imela če,
    bi bila čebela bela.
    Če čebula ne bi imela če,
    bi bila čebula bula.

    ...

    Beri dalje...
  • 18:12 - 05.07.2006

    Daljava naj bo bližina,
    dan naj kratek bo sekundo.
    Že to sekundo naj bo ta dan,
    ko se vrneš zvezda moja
    in vame upreš svoje mod...

    Beri dalje...
  • 22:21 - 24.07.2007

  • 23:28 - 24.07.2008

    Boš jutri že znal pogledati vase,

    boš zrl še v pusto bleščavo,
    ali bo grdo minilo,
    ali bo lepo že gnilo,
    ko ...

    Beri dalje...
  • 07:15 - 03.12.2005

    Govoriš in misliš da slišim.
    Sedim in se smehljam,
    v mojih zenicah pa divja...

    Izbiram trenutek...

    Ne vidiš mojih o...

    Beri dalje...
  • 22:05 - 17.02.2006

    Je Prešeren bil poet
    Vendar ne za tisti svet
    Se prekmalu je rodil
    In od žalosti zapil
    Jaz pa rada bi bila
    V tistih časih d...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo