Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Spomini Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Stingi, v sobota, 30. okt. 04
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Že prej bi te moral prositi,
že prej bi re moral ljubiti,
a sedaj te ne moram pozabiti.
Kje je ta tvoj kraj,
kje je skriti raj,
zakaj ne vrneš se nazaj?

Sprašujem se zakaj,
odšla si ravno zdaj,
nikoli več vrnila se ne boš nazaj.

Sedaj prišel sem tja,
kjer konec je sveta,
kjer vesolje se konča.
Morda se vrneš kdaj,
tja kjer sva bila nekdaj
in tja kjer najin skrit je raj.
Ne vem kaj naj sedaj,
naj vrnem se nazaj?
Da najdem ta tvoj raj,
in pripeljem te nazaj.

Zakaj bi žaloval,
zakaj bi se smejal?
Ne bom se še predal,
naprej te bom iskal.
Odkril te bom nekje,
kjer skrite so gore.
Hodil dolgo bom,
obupal pa ne bom,
saj dobro vem da nekje,
te kmalu našel bom,
in nežno te poljubil bom.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 19:51 - 15.05.2005

    Če te veter v dalj ponese,
    nesi moja krila s sabo,
    da se sanj noči otresem
    in zaprem poti za tabo.

    ...

    Beri dalje...
  • 07:56 - 19.04.2007

    Listje šepeče,
    do klej še tako?
    Kar nosiš s seboj,
    nebo za vedno odšlo,
    kar se je storilo...

    Beri dalje...
  • 17:21 - 27.02.2005

    Povej mi,
    kam si odšla,
    da grem za teboj ...

    ...čeprav si v temi onkraja
    ali se skrivaš
    v bolečinah sveta !
    Beri dalje...

  • 20:22 - 16.04.2007

    Vsak dan si privoščim:

    zavitek neosmišljenih utvar
    s kančkom hrepenenj

    nekaj iskreni...

    Beri dalje...
  • 17:53 - 05.12.2004

    Če izgubiš nekoga, ki ni bil nikoli tvoj,
    je kot, da bi na tihem malo umrl,
    pa nihče ne ve, da si za eno drobtinico manj živ.

    ...

    Beri dalje...
  • 14:45 - 09.09.2008

    Mene ni,
    si samo ti.

    Sem,
    vendar tvoj,
    samo tvoj,
    do drugih ni mi mar
    tvoje srce m...

    Beri dalje...
  • 10:50 - 15.11.2008

    ZALJUBLJENI:
    V snegu tem ni vec sledi,
    ki potesila ljubezni zeljno srce bi,
    le kaj sem storil, je res to taksno...

    Beri dalje...
  • 23:01 - 08.10.2011

    Nič več, Ofelija, tvoj spev ne drami
    v potrtih prsih mi zdaj up, zdaj tugo,
    odšla si, glej, v ledeno mrzlo strugo,
    Beri dalje...

  • 13:52 - 22.12.2004

    Bliža se Novo leto-svet pleše in se radosti
    človek človeku sreče in zdravja želi
    pokajo petarde,lajajo psi
    vsak zdrav se Novega leta...

    Beri dalje...
  • 22:32 - 16.10.2006

    Trenutek traja lahko v nedogled, dan polzi kot oljna kaplja,
    mesec dni je krajsi kot pogled, leto dolgo pa se s hipom staplja.
    Če...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo