Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Valovi Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a oljarica1, v nedelja, 09. apr. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (0 glas)
 

Sama sedim na obali
in nemo strmim v neskončnost
ki skriva se tam za obzorji
poslušam valove
njihove ubrane glasove
ki so kot odličen zbor
kateremu so angeli za vzor

nežni so in šepetajo
se mi približujejo
pa spet oddaljujejo
vmes pa mi prepevajo
me tolažijo
bučno zatrjujejo
da me ljubijo
čutim to ljubezen
ki jo morsko dno
darežljivo je poslalo
da si opomorem z njo
topel jugo me poboža
in mi šepeta
ne oveni zdaj kot roža
saj te narava rada ima
napojila te bo z vodo
posušila ti solze
in ti pomagala
da pozabiš ga.........


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (0) KOmentar RSS

Povejte svoje mnenje prvi!





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 10:46 - 28.04.2006

    žalostno srce je moje
    prazno in boleč
    on odšel je in odnesel
    s sabo iskre sreče
    tiho jočem, brez solza
    v sebi sem osamljen...

    Beri dalje...
  • 12:07 - 18.04.2009

    Že mesece lebdim skozi življenje.

    Se zbujam, spet zaspim,
    se smejem, zaihtim ...
    Začnem na novo in se vdam,
    p...

    Beri dalje...
  • 14:33 - 29.03.2008

    Ne bom več učila drugih ljudi,
    saj bolečina me ne zapusti.
    Vem, da le sebe obsojati smem
    in če ne veš &s...

    Beri dalje...
  • 08:41 - 25.04.2006

    Kričeča želja duše se mi poloteva,
    telo nemočno se ni voljno upreti,
    rad bi ustavil hrepenenje prazno,
    ko v prepad me vodijo koraki....

    Beri dalje...
  • 20:02 - 08.04.2005

    Povej mi, mali moj,
    a kdaj misliš na to, kako bo potem?
    Pol ko nas bo polovica nekje "tam gor",
    kakšno bo najino življenje...

    Beri dalje...
  • 00:40 - 14.12.2004

    Jutrišnjega dne spomin
    Me je zabil na stol in mi odkril
    Besed neznosnih melodijo
    Da zopet se ljudje rodijo
    Ki niso si hotel...

    Beri dalje...
  • 17:10 - 23.06.2007

    Odkril sem novi svet v sebi,
    pretoke mnogih vodopadov,
    me le srce vodilo je
    iz rajskih stez,na samo minsko polje. Beri dalje...

  • 00:50 - 16.05.2005

    obrazi
    spomini
    bolečine
    sence

    ...

    Beri dalje...
  • 22:25 - 01.06.2006

    Ena za začetek. Mogoče bo dalo komu kaj misliti, morda pa tudi ne. Ampak saj zato pa imamo umetnost! ...

    Beri dalje...
  • 11:52 - 18.07.2010

    Včasih, če pride torek
    te vedno čakam.
    Skupaj pijeva kavo
    dokler ne prideš.
    Potem se nasmehneva.

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo