Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Lahko bi. Natisni Priporoči prijatelju
Od Neva   

Celo tam kjer ni ničesar, najdem,
ljubila bi lahko prazen prostor,
ker če ni, ustvarim, sanjam....
nekega dne se te dotaknem
in si boš želel ostati,
v moji svetlobi,
pa me morda ne bo več....
Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 07:35 - 17.07.2006

    Iz delavnice...

    V daljavi igrajo Beatli.
    Skozi mesečino
    vidim tvoj
    obraz.
    Bel
    in

    ...

    Beri dalje...
  • 11:59 - 27.05.2006

    Ti si nosilka moči in znanja
    si izvor lepote kakor tudi pekla
    nosiš moč magneta ki pritegne
    iste potence duhovnega sveta.

    ...

    Beri dalje...
  • 21:35 - 03.04.2005

    Tema zeva okrog mene,
    sama zaprta sem med štiri stene...
    Tako zelo mi je hudo,
    od boli trpke misli in telo...

    ...

    Beri dalje...
  • 16:02 - 05.05.2008

    Kaj vse skriva domišljija,
    domišljijo ali izbirčnost in zahteve,
    kaj ob jutrih zaželi ti,
    ali te vsaj malo zmed...

    Beri dalje...
  • 03:24 - 12.05.2011

    Čas je, se ti ne zdi tako?
    Premeči črke do nerazpoznavnosti in pozabi,
    kako je občutiti moje roke za vratom.
    Zd...

    Beri dalje...
  • 19:22 - 09.01.2007

    Misleč da sem nekje, mi daje varnost... Kaj če je vse ozemlje le virtualna planjava nekoga ki se le igra z nami????

    ...

    Beri dalje...
  • 22:19 - 17.04.2009

    Krilat samec sem zdaj,
    z mokrimi krili,
    komaj da se da leteti z njimi.
    Zrak je čist, lahko zbežim,
    vedno...

    Beri dalje...
  • 11:15 - 02.06.2008

    Do roba prepada
    pripeljala si me ti,
    pustila me tu in odšla
    brez sledi.
    Nazaj vrniti se ne znam...

    Beri dalje...
  • 15:41 - 07.10.2006

    Ukradeno srce
    je ležalo na tleh
    kot prazna listnica,
    izropano čustev
    in ljudje
    so hodili po nje...

    Beri dalje...
  • 16:19 - 25.03.2010

    Daj Bog, da se oženem!
    Že bratje vsi poženen,
    že sestre pomožene,
    le jaz, le jaz brez žene!

    Kako...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo