Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

*Eagle Natisni Priporoči prijatelju
Od Mistery   

Kadar volkovi tulijo v temno noč,
prevzame me njihova premoč.
Tako odločno v nebo zrejo in vedo,
zakaj to počnejo.

Ti kot orel poletiš, sprostiš misli,
ves svet osvojiš in vprašuješ….
Zakaj takšne misli, …………….
……….toliko besedi?

Pa vendar le želja po neminljivosti,
ti govori, ne zastiraj mi pogleda,
ne proste poti, ker ne boš imel
mirne noči!

Kadar nastaviš mi oviro na pot,
Vedi, zame je ni!
Sem svobodna, nemirna in željna,
tako kot volk samotar.

V noči tavam naokrog, z razliko to,
da mi je življenje drago,se borim,
da preživim ,in niso mi tuja pota.
Del mene se v tebi godi!

Komentiraj pesem na forumu.
(4 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 21:12 - 04.02.2010

    Tu smo nekje na koncu sveta
    kot neka vrsta božjih iztrebkov
    vse kar je dobro se vrača nazaj
    a kvarno se snovno razkraja. <...

    Beri dalje...
  • 19:09 - 26.10.2007

    Obejmi me ljubezen, podajva si roko. Poljubi me prav nežno, da mi bo toplo. Naj žari ljubezen,

    ...

    Beri dalje...
  • 08:41 - 25.04.2008

    Kadar sta le utegnila
    čez teden sta grešila
    v mislih, dejanjih in lažeh.
    Z besedami o teh stvareh

     ...

    Beri dalje...
  • 07:06 - 23.12.2005

    Noč.
    Dežne kaplje pišejo pesmi na strehe hiš.
    Njihove fasade so iste kot takrat.
    Po cesti se sprehaja zaljubljen par,
    ki se...

    Beri dalje...
  • 12:54 - 05.03.2005

    Iskala bom med zvezdami.
    Med njimi bom nevidna,
    čeprav njih neizmeren sij
    bo storil,
    da bistva ne bom videla.
    A iskala bo...

    Beri dalje...
  • 16:37 - 03.08.2009

    Krinke, zablode, na obrazu maske.
    Človeštvo stiska gas do daske.
    Brez realnosti predaleč stran
    razvijamo se v b...

    Beri dalje...
  • 05:51 - 29.11.2008

    bil sem zunaj
    in videl nebo v zvezdah
    in znotraj sedanjega belo sobo
    ključ v vratih
    in je odklenjeno
    Beri dalje...

  • 18:50 - 18.03.2011

    Sprašuješ se,
    zakaj s teboj ne govorim?
    Verjetno zato,
    ker se te bojim.
    Kadar sva si blizu,
    vedno otopim. Beri dalje...

  • 19:25 - 04.10.2011

    Bil sem v svet krut vržen,
    majhen, neubogljen otrok.
    Sedaj od sveta zunanjega zavržen,
    v dušo se zatekam prazni...

    Beri dalje...
  • 20:34 - 12.06.2005

    Ko izrekel si besede nežne "ljubim te",
    so moje ustnice vzdrhtele,
    kot violine struna se napele,
    iz njih globine zvok čaro...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo