Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Ko umre prijatelj... Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Nekdo je že napisal: »Ob dobrem prijatelju se sreča,
Veselje podvoji in žalost, bolečina prepolovi.«
Kaj pa nam ostane takrat, ko prijatelja več ni?
Ko smrt ga doleti?
Takrat nas žalost ohromi, bolečina nas
Zareže do kosti in srce zakrvavi...
Res je, da imamo še prijateljev ob sebi

A ta trenutek nam je tako...kot, da jih ne bi bilo...
In sprašujemo se, le kako, se
Zgodilo je prov to?
Spomini skupni, doživeti...
Obudijo se in slike oživijo...
Tudi, ko pogreb obredni, je za nami
Še dolgo, dolgo, smo kot v omami...
Kakor, da prijatelj je še z nami
Le da skriva se... in heca....
S časom pa ugotovimo, da tudi v
Resnici skupaj še živimo...
Le, da vsak v svoji dimenziji biva...
In, da prijateljstvo je sreča neminljiva...

Komentiraj pesem na forumu.
(0 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 16:35 - 03.01.2009

    Prebudilo me je nasmejano....
    prijazno lepo sončno jutro,
    s snegom prekrita pokrajina,
    dobro počutje, zvonenje ...

    Beri dalje...
  • 10:09 - 25.03.2006

    Čas je morje,
    do skrajnosti brezmejno,
    nikjer se ne začne,
    mu konca ni.

    ...

    Beri dalje...
  • 23:01 - 08.10.2011

    Nič več, Ofelija, tvoj spev ne drami
    v potrtih prsih mi zdaj up, zdaj tugo,
    odšla si, glej, v ledeno mrzlo strugo,
    Beri dalje...

  • 14:58 - 22.01.2011

    Dobro jutro zarja.
    Že dolgo nisi obsijala mojega obraza.
    Že dolgo je odkar sva se skupaj smejala.
    Psst ona še s...

    Beri dalje...
  • 09:03 - 05.03.2010

    Zdaj prišel je pravi cas
    ko se ozrne vsak od nas
    in ko v glavi sliši glas
    ki ga budi
    Prišle so še skrbi ...

    Beri dalje...
  • 12:56 - 07.12.2006

    Strmim v praznino,
    ki jo pušča ta sobica.
    Čutim tišino,
    ki me obdaja
    medtem ko one pojejo.

    ...

    Beri dalje...
  • 00:16 - 21.11.2007

    Končno sva se našla
    Dva podivjana cestna razbojnika
    Tako sproščeno spontana
    Svobodna
    ...

    Beri dalje...
  • 21:28 - 21.10.2008

    Cesta
    ti poda
    v roko
    pesek
    prah
    in modro
    nebo
    bose noge
    nemirne boke
    ...

    Beri dalje...
  • 14:29 - 17.01.2006

    Kako se lahko ustaviš preden je prepozno?
    Preden se zaljubiš, preden si nesrečen?
    A bi se lahko ustavil,
    če bi pred teboj stal angel...

    Beri dalje...
  • 01:13 - 04.09.2009

    Zasidrane ladje migetajo,
    kot nočne kresničke. Preletajo
    jih vedno sestradani galebi.
    Ribiči si ulov obetajo. ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo