Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Včeraj Natisni Priporoči prijatelju
Od Neva   

Včeraj sem stala na istem mestu,
plaža je bila pusta
in z morja je mrzlo pihalo,
nobenga človeka nikjer,
strmela sem v tla,
tiste oglate plošče,
položene po sprehajalni poti,

zaslišala sem vrvež poletja in
skozi priprte oči zagledala
mojo včerajšnjo srečo,
imela je dve nogi
in štiri koleščke preveč,
zato redko zaidem v Izolo.Komentiraj pesem na forumu.
(27 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 17:54 - 01.11.2007

    Boleče telo
    histerija
    in občutek nezavesti
    nemočna
    le čakam kaj bo
    rušijo se zidovi Beri dalje...

  • 20:13 - 04.02.2010

  • 13:15 - 18.05.2006

    Kamorkoli se ozrem, povsod tema,
    nikjer ni niti kančka sledu o tem,
    da bo nekoč boljše.
    Boljše...zaradi vaju obeh,
    verjela sem...

    Beri dalje...
  • 15:45 - 18.05.2007

    S tabo padam
    globoko v temo glasbe:
    počasi in ritmično

    ...

    Beri dalje...
  • 05:16 - 25.05.2008

    V neki oddaljeni prihodnosti
    bom s prostim srcem
    božala inserte preteklosti,
    očiščene bolečine.
    Z...

    Beri dalje...
  • 21:23 - 06.06.2007

    Drevo sem,
    ki je ozelenelo, ko sem te spoznala,
    ki je zacvetelo, ko si me poljubil,
    ki je vztrepetalo, ko si me ljubil,
    Beri dalje...

  • 20:42 - 21.05.2012

    Izvrstno, dr. Mengele, pošiljka je prispela;
    malo griže, predvsem tam niže, ... izmeček, pridi bliže!

    Poizkus 1845 A: dopamin...

    Beri dalje...
  • 20:07 - 10.09.2008

    ne veš
    kako z lahkoto
    tvoja ljubezen
    me izstrada
    bulimično izprazni
    in pusti izstradano
    Beri dalje...

  • 19:13 - 09.04.2005

    mlado kot biser lesketi se,
    odbija vonj in barvo svoje volje,
    čar se v senci sam nariše,
    nizkorasli grm visoko gleda,
    saj malo ...

    Beri dalje...
  • 18:40 - 30.06.2007

    Vzpenjam se po stopnicah..
    Čutim kako me nekaj tišči v grlu...
    Kako nenavaden občutek,
    Ki vzbuja strah in nemoč. Beri dalje...


Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo