|
|
Dar |
|
|
|
Od Ita
|
|
Odpira se globoko Neusahljivo hrepenenje, Delim ga vsem, Ki ga želijo, z vso zmedo In vpletanjem Zaledenelih misli. Ni bobnov in ne strun,
Da zapolnili bi praznino, Votlo, surovo in In prvinsko brazgotino. Svobodno oblikujem Svojo dramo, rojeno iz V ujetništvu ulovjenih In na novo obujenih misli. Da jih obarvane na platnu, Prenesem v divji labirint življenja, Ki mu kraljujem kot volkulja, Ki biva, v medlem, soju lune. In se, četudi v minljivem svetu Vedno znova z veseljem vračam V kupolo Resnice. Komentiraj pesem na forumu. (1 komentarjev)
|
|
|
|
|
Naključne |
-
22:21 - 08.09.2006
Pot
Pod mostovi grešne misli,
suha vesla žejnih grl,
prazn...
Beri dalje...
-
12:11 - 14.10.2008
39 sekund nazaj
Res je, imam te rad....
Vsakokrat, ko se nagnem k tebi,
čutim poželenje...tvoj dotik
hl...
Beri dalje...
-
19:38 - 25.12.2012
Pripadnik osovraženega podzemlja,
tavaš iz kota v kot,
tuje oči te pohabljajo,
vendar ni fizičnega stika,
Beri dalje...
-
16:23 - 22.07.2008
Misel nate še vedno zaskeli,
ko solza se utrne, srce zaboli.
Daleč nazaj seže najin spomin,
zadnji zagreni bolj...
Beri dalje...
-
05:00 - 17.02.2011
...
Beri dalje...
-
20:23 - 01.02.2005
Želim živeti si kot le tišina.
Z vetrom čez poljane glasno šepetati.
Srečati se s tabo v morju, na obzorju,
vs...
Beri dalje...
-
07:00 - 02.12.2008
Vračam se v pred čas vseh rojstev,
v tista razdobja, ko še ni bilo let,
v čas, ko je v vseh nas isti Bog oče
ustvarjal osnov...
Beri dalje...
-
15:22 - 17.09.2008
V jeseni drevo,
kaj ostalo je od njega?
Le grobo deblo,
neutrudne gole veje
ki raztezajo se okoli njega,
ki st...
Beri dalje...
-
18:22 - 12.05.2007
Njegov globok pogled
v njegovih očeh,
ki vrta vame...
Njegov nasmeh
- podarjen,
le zame...
...
Beri dalje...
-
08:46 - 14.04.2008
So rekli:
Je Bog! Pa tudi Satan je!
Je plus, pa tudi minus je...
Matematika.
Razumi!
Ničla je!
...
Beri dalje...
|
|
|
|
|