Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Dar Natisni Priporoči prijatelju
Od Ita   

Odpira se globoko
Neusahljivo hrepenenje,
Delim ga vsem,
Ki ga želijo, z vso zmedo
In vpletanjem
Zaledenelih misli.
Ni bobnov in ne strun,

Da zapolnili bi praznino,
Votlo, surovo in
In prvinsko brazgotino.
Svobodno oblikujem
Svojo dramo, rojeno iz
V ujetništvu ulovjenih
In na novo obujenih misli.
Da jih obarvane na platnu,
Prenesem v divji labirint življenja,
Ki mu kraljujem kot volkulja,
Ki biva, v medlem, soju lune.
In se, četudi v minljivem svetu
Vedno znova z veseljem vračam
V kupolo Resnice.

Komentiraj pesem na forumu.
(1 komentarjev)





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 22:21 - 08.09.2006

    Pot

    Pod mostovi grešne misli,
    suha vesla žejnih  grl,
    prazn...

    Beri dalje...
  • 12:11 - 14.10.2008

    39 sekund nazaj

    Res je, imam te rad....
    Vsakokrat, ko se nagnem k tebi,
    čutim poželenje...tvoj dotik

    hl...

    Beri dalje...
  • 19:38 - 25.12.2012

    Pripadnik osovraženega podzemlja,
    tavaš iz kota v kot,
    tuje oči te pohabljajo,
    vendar ni fizičnega stika, Beri dalje...

  • 16:23 - 22.07.2008

    Misel nate še vedno zaskeli,
    ko solza se utrne, srce zaboli.
    Daleč nazaj seže najin spomin,
    zadnji zagreni bolj...

    Beri dalje...
  • 05:00 - 17.02.2011

     

    ...

    Beri dalje...
  • 20:23 - 01.02.2005

    Želim živeti si kot le tišina.
    Z vetrom čez poljane glasno šepetati.
    Srečati se s tabo v morju, na obzorju,
    vs...

    Beri dalje...
  • 07:00 - 02.12.2008

    Vračam se v pred čas vseh rojstev,
    v tista razdobja, ko še ni bilo let,
    v čas, ko je v vseh nas isti Bog oče
    ustvarjal osnov...

    Beri dalje...
  • 15:22 - 17.09.2008

    V jeseni drevo,
    kaj ostalo je od njega?
    Le grobo deblo,
    neutrudne gole veje
    ki raztezajo se okoli njega,
    ki st...

    Beri dalje...
  • 18:22 - 12.05.2007

    Njegov globok pogled
    v njegovih očeh,
    ki vrta vame...
    Njegov nasmeh
     - podarjen,
    le zame...

    ...

    Beri dalje...
  • 08:46 - 14.04.2008

    So rekli:
    Je Bog! Pa tudi Satan je!
    Je plus, pa tudi minus je...
    Matematika.
    Razumi!
    Ničla je!

    ...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo