Spoštovani

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, zbiranja statistik, deljenja vsebin na socialnih omrežjih in funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletne strani soglašate s piškotki.

Več o piškotkih

 
Naslovnica (izbor)

Leto Natisni Priporoči prijatelju
Napisal/a Neva, v sreda, 08. feb. 06
Ocena urednika:   
Ocena uporabnikov:      (1 glas)
 

Zima,
pokrij me,
ustavi moje vročične misli,
pod tvojim pregrinjalom je lepo hladno,
pokrij moje žalostno srce, naj si oddahne,
morda počaka na marčevsko odjugo,
sredi zapuščenega polja,

ne vem
katerega
leta.


Samo registrirani uporabniki lahko pišejo komentarje.
Prosimo, prijavite se ali registrirajte.



 Komentarji uporabnikov (1) KOmentar RSS
Objavil/a Providence, v 31-10-2007 23:56,
1. leto
Ko bi lahko dali srce prezimovat ...! Da bi si odpočilo in se prebudilo v lepšo prihodnost močnejše, trdnejše, odpornejše. Zelo lepo, preprosto podano sporočilo, ki naslika zimo in zmrznjene poti, ki jih moramo še prehoditi. 
P.
 





Digg!Reddit!Del.icio.us!Technorati!
 
< Prejšnja   Naslednja >

Najbolj sveže pesmi


Naključne
  • 09:38 - 02.03.2010

    Prihod, odhod
    vzhod, zahod
    sem mar spet v šoli

    ne saj vem-

    prihod
    ko pr...

    Beri dalje...
  • 20:42 - 14.10.2008

    ;) ...

    Beri dalje...
  • 08:54 - 16.02.2005

    Hodim bosa po travi,
    da čutim zemljo
    kako se mi zažira v
    zareze in pore stopal.
    Čutim jo v sebi.
    Nekoč bo ona čutila nas.<...

    Beri dalje...
  • 17:02 - 16.01.2008

    morala bi več ti dati,
    saj sem si želela
    ...
    moral si bi več želeti
    ampak n...

    Beri dalje...
  • 22:11 - 07.02.2006

    Če v sanjah bi videl prihodnosti dni,
    ženina v črnem in mojo nevesto,
    najino pot spremenjeno v cesto,
    ne bil bi verjel, da lahko se ...

    Beri dalje...
  • 10:59 - 03.03.2006

    Mrko temno je nebo
    jok pretresa mi telo
    tiha žalost, bolečina
    solza ne utopi spomina
    le kako naj rešim se
    te ljubezni nesm...

    Beri dalje...
  • 02:10 - 16.09.2010

    Zlati ris v očeh ciganke
    ki me zvabi k ognju klečečo
    Iz njenih krvavo rdečih ustnic
    z njo dihajo temačne prer...

    Beri dalje...
  • 15:27 - 02.06.2005

    Trn. Najstarejša zrelost ga ne izruva. Rase z mesom.
    Boli, ko iz njega curlja kri, razredčena z raznimi
    nekrvnimi telesci. Teče, teče ko...

    Beri dalje...
  • 16:18 - 15.06.2006

    Dan se je prevesil
    um se umiril,
    pogled pa iz daljave,
    se mi še ni vrnil.

    ...

    Beri dalje...
  • 15:16 - 30.11.2007

    v riti imam žlico.
    znjóbi jédel pico,
    aje preglo boko...
    po sód, pri jatelj roko
    in...

    Beri dalje...

Wanna know something Joomla?
Hit the Joogpot! http://joogpot.eu

The LanternFish, alternative JoomFish support and bugfixed distribution
http://joogpot.eu/lanternfish


Zadnji komentarji

Sveže iz foruma

Uporabniški menu





Pozabljeno geslo

Ljubitelji poezije
Vseh članov: 9139

O portalu >> Oglaševanje >> Povezave >> Pišite nam >> Kazalo